Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: KAPerzy we Wrocławiu - wspólne loty

Awatar JacSlo
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

KAPerzy we Wrocławiu - wspólne loty

Parafrazując obecną na falach radiowych piosenkę - lato wybuchło nam w twarz, pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu z aparatem i latawcem... Poza burzowymi dniami wiaterek w sam raz do rozwinięcia skrzydeł

Jestem ciekaw, czy w związku z tymi okolicznościami przyrody byłaby szansa na jakieś wrocławskie spotkanie KAPerów? Ilu z szanownych Forumowiczów mieszka w stolicy Dolnego Śląska i miało by ochotę polatać wspólnie w pobliżu jakiegoś fajnego obiektu?

Jeśli mieszkacie we Wrocławiu (lub dojazd nie byłby problemem) i mielibyście ochotę się spotkać na wspólne fotografowanie z powietrza - dajcie znać!
    Obecnie z przyjemnością używam: Tough TG-4 + FotoKite 180

Awatar JacSlo
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Na razie w wątku brak odzewu od KAPerów z okolicy... Może na zachętę efekt dzisiejszych lotów w okolicy Jazu Bartoszowice.

Foto 1:

Foto 2:

Foto 3:

Dwa pierwsze ujęcia oczywiście z Jazem wykonane z północnego brzegu kanału ulgi. Aparat skierowany jest w kierunku południowo-wschodnim. Na trzecim zdjęciu widok wzdłuż wspomnianego kanału ulgi, w tle (na horyzoncie) dostrzec można szczyt akademika wrocławskiego AWF "Spartakus", mosty Chrobrego i lampy Stadionu Olimpijskiego.

Nietypowe rozmiary wynikają z korekty geometrii zdjęć i kadrowania - optyka TG-4 zakrzywia obraz - chciałem uniknąć efektu krzywizny Ziemi
    Ostatnio edytowane przez JacSlo ; 6.08.17 o 20:32
    Obecnie z przyjemnością używam: Tough TG-4 + FotoKite 180