Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Wada fabryczna E-M5 brak śruby mocującej trzpień paska

  1. #11
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    To pewnie do wady fabrycznej się nie zalicza, zbyt błaha sprawa [...]
    Zapewne jest, jak mówisz. Tak się składa, że niejeden producent ma "na koncie" muszlę oczną, którą można zgubić. Zajrzałem sobie do wujka Googla i właściwie tylko użytkownicy Canona i Pentaxa nie gderali jakoś wyraźnie. BTW muszla oczna nie jest akcesorium, którego użytkowanie mogłoby zakłócać prawidłową pracę aparatu, więc można przeboleć zastosowanie odpowiednika (np. w cenie 1,8 $ łącznie z przesyłką).

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jack Zobacz posta
    ... OM-D E-M5 ma "na koncie" tylko jedną wadę fabryczną: https://www.olympus.pl/site/pl/c/cam...dex.jsp?page=1
    Z faktu, że producent przyznaje się do jednej, jeszcze nie wynika, że nie było innych
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #13
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    W E-3 koszmarem była notorycznie pękająca muszla i rozwarstwiający się ekran. Pamiętam gdy padł mi mechanizm podnoszący lustro i wysłałem Olka do Czech. Przy zgłaszaniu grata do naprawy tłumaczyłem sympatycznej pani przez telefon z pół godziny, żeby przypadkiem nie wgrywali najnowszego softu bo będę miał problem z moim starym ZD 14-54mm. Obiecali, że softu nie ruszą a po ośmiu dniach dostaję aparat z najnowszym oprogramowaniem. Dodatkowo wymienili mi za darmo mój pięknie sklejony ekran, który to rozwarstwił po tygodniu użytkowania. Nadgorliwość to dramat

  4. #14
    | OlyJedi Awatar strOOs
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.486
    Siła reputacji
    64
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jack Zobacz posta
    muszla oczna nie jest akcesorium, którego użytkowanie mogłoby zakłócać prawidłową pracę aparatu
    Ja nie mam, nie szukam w necie, używam bez, nie narzekam. Muszla dużo więcej dawała w dslr gdzie wizjer, bądź co bądź, był ciemny. W przypadku EVF już tak bardzo boczne światło nie wkurza.

    W moim E-M5, o dziwo, ramka nie pękła, ale za to pękła mi w GX7 gdzye (chyba) za wadę fabryczną tego nie uznano
    Body: E-M5 II / E-M5 / E-M10 / AIR A01
    "Canon 24-70 L is good enough (sharp enough) for Annie Leibowitz, but not good enough for some anonymous amateur photographers. (martin mintal)"

  5. #15
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez strOOs Zobacz posta
    Ja nie mam, nie szukam w necie, używam bez, nie narzekam. Muszla dużo więcej dawała w dslr gdzie wizjer, bądź co bądź, był ciemny. W przypadku EVF już tak bardzo boczne światło nie wkurza. ...
    Ja czasami (w G1/G5) dodatkowo jeszcze przysłaniam ręką to boczne światło pomimo posiadania muszli ocznej, także nie wyobrażam sobie aby mogło jej nie być.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Ja używałem na wyjazdach bez, żeby nie zgubić i tak sobie porysowałem ekran wizjera
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #17

    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    35
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    Gdy mój M1 wrócił z serwisu (wymiana górnego pokrętła nastaw które miało problem że łapało co któryś klik) w opisie naprawy była informacja także o dokręceniu tych uchwytów do paska.

  8. #18
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Dzisiaj byłem w plenerze i brak paska kompletnie mi nie przeszkadza

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez kubekwkubek Zobacz posta
    Gdy mój M1 wrócił z serwisu (wymiana górnego pokrętła nastaw które miało problem że łapało co któryś klik) w opisie naprawy była informacja także o dokręceniu tych uchwytów do paska.
    Ile czasu czekałeś na aparat?

  9. #19
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Do 5-tki mkII nie założyłem paska, na robalach więcej przeszkadza niż pomaga. Chyba tak zostawię bo większość czasu i tak na makro spędzam i aparat na statywie noszę.

  10. #20
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Do mojej M5 używam paska nadgarstkowego i nie zauważyłem żeby mocowania były słabo osadzone.
    Podejrzewam, że to raczej jednorazowy błąd montażu, niż całe partie nieprawidłowe.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

Podobne wątki

  1. wizjer a wada wzroku
    By rrr in forum Akcesoria systemu 4/3
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 1.11.09, 18:27
  2. Czy to jakas wada?
    By Aureus in forum E-System
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23.06.06, 09:39
  3. Czy brak iso 50 w c4000 to duza wada ?? jezeli to wada :)
    By maxxam in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28.09.04, 23:27
  4. Fabryczna ladowarka do LI ??
    By Mariu_sz in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27.08.04, 12:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.