Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [OPL] Aktualizacje oprogramowania - większa wydajność aparatów OM-D E-M1 Mark II, OM-

  1. #1
    | OlyJedi Awatar RSSBot
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    2.335
    Siła reputacji
    56
    Moja galeria

    [OPL] Aktualizacje oprogramowania - większa wydajność aparatów OM-D E-M1 Mark II, OM-


    Nowe możliwości oraz funkcje pozwolą rozbudować funkcjonalność aparatów: oprogramowania 1.2 do OM-D E-M1 Mark II, 3.0 do OM-D E-M5 Mark II oraz 2.0 do PEN-F wprowadzają kompatybilność ze sterownikiem Profoto Air Remote TTL-O i pozwalają użytkownikom z łatwością integrować lampy błyskowe Profoto AirTTL z wymienionymi aparatami. Aktualizacje oprogramowani aparatów E-M5 Mark II oraz PEN-F wprowadzają dodatkowo funkcję - Zapisz ustawienia / Moje ustawienia, dostępną w OM-D E-M1 Mark II.

    More...

  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Zaktualizowałem 5mk2 i znikł podgląd na żywo, na ekranie w trybie M, nie pokazuje zmian, obraz jest cały czas jednakowy. W innych trybach działa.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    [...]na ekranie w trybie M, nie pokazuje zmian, obraz jest cały czas jednakowy. [...]
    A po wyłączeniu "Nocnych kadrów" nadal jest tak samo?

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Hej, doszedłem do tego w końcu. Ale byłem poza domem i nie miałem jak napisać. W Nocnych Kadrach trzeba ustawić
    Tryb Manualny - wył
    Bulb/Time - wł2
    Fotomontaż - wył
    Inne - wył
    Masakra, mogło by to być ustawiane z nazwą LiveView. Do tego mylące jest to, że podgląd zmian parametrów na żywo działał w innych trybach a nie działał tylko w trybie M. Ech...

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    [...]Masakra, mogło by to być ustawiane z nazwą LiveView...
    Tak właśnie jest - znajduje się w menu "Wyświetlanie, sygnał dźwiękowy" w bezpośrednim sąsiedztwie LV. W angielskojęzycznym menu ta funkcja nazywa się "Live View Boost" (czyli Twoje oczekiwanie), jednak polska wersja, to "Nocne kadry". Kiedyś pobawiłem się translatorem Googla i sprawdziłem wszystkie wersje językowe tej funkcji i tak mniej-więcej połowa, to jakiś odpowiednik "podbicia LV", czy "podbicia jasności", a druga część, to coś w rodzaju "kadrów po zmroku", bądź "podglądu w ciemności". Nam się przytrafiła ta druga wersja Polska nazwa tej funkcji jest już historyczna, powstała wraz z lustrzankami E-410/E-510 i po wielokroć dyskutowana (tylko w lustrzankach "Nocne kadry" były domyślnie wyłączone)

  6. #6
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Spoko, po prostu dawno bardzo nic nie musiałem w menu Olka ustawiać. No i tak wyszło, że nazwa Nocne kadry jakoś w pierwszych chwilach z czym innym mi się skojarzyła... A potem to już poszło... W każdym razie dzięki za reakcję.

  7. #7
    | OlyJedi Awatar strOOs
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.486
    Siła reputacji
    64
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    Masakra, mogło by to być ustawiane z nazwą LiveView. Do tego mylące jest to, że podgląd zmian parametrów na żywo działał w innych trybach a nie działał tylko w trybie M. Ech...
    Ja też czasem dostaję świra szukając czegoś w Menu, ale na szczęście robisz to raz, a potem cieszysz się i korzystasz.

    Moje pierwsze spotkanie z E-P5 bylo drogą przez mękę w porównaniu do idealnego wg mnie menu C-5050Zoom swego czasu.
    Body: E-M5 II / E-M5 / E-M10 / AIR A01
    "Canon 24-70 L is good enough (sharp enough) for Annie Leibowitz, but not good enough for some anonymous amateur photographers. (martin mintal)"

Podobne wątki

  1. [OPL] Aktualizacja oprogramowania aparatów OM-D oraz PEN-F
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 8.12.16, 14:50
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 2.02.16, 07:45
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 7.12.15, 14:10
  4. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 17.09.15, 14:50
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29.11.13, 16:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.