Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Co dalej po E-PL6??

  1. #11

    Dołączył
    Jan 2017
    Mieszka w
    Hull UK
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dzieki za zainteresowanie tematem Kolega Nightelf dobrze zaradził, mysle ze poki co zostane przy tych szkłach i wezme ten model co poradził, zostane przy nim na rok dwa, wtedy bede wiedział czego chce, czy pojde bardziej w profesjonalizm i wymienie wszystko na dobre lustro + obiektywy rzedu 1.2, 1.4 50mm i 85mm czy jednak dalej bede trwał przy tym co bede miał bo to tez zalezy od tego jak mi pojdzie na sesjach, co uda sie a co nie, wiadomo ze jesli okaze sie iż jestem w tym co robie za przeproszeniem do bani to nie ma sensu dalej brnąć w to, ale akurat ta fotografia mnie kreci i naprawde mam duzo pomysłów do realizacji, trzeba czas, ludzi, oraz rekwizyty dzieki jeszcze raz! a te 12-40 2.8 to napewno kupie, mysle ze juz sie bede za nim rozglądał gdyż sie przyda do streetu oraz nie tylko

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dns88 Zobacz posta
    ... interesuje mnie tylko fotografia portretowa, sesje w plenerze rodzinne, sesje ciążowe itp ...a niechce popełnić błedu i żałowac bo to nie sa też grosze jak wiecie te cudeńka...
    W tych tematach najlepszy stosunek możliwości do ceny daje FF C, przerwa, FF N, potem długo, długo nic. Ale najpierw pokaż zdjęcia i napisz konkretnie czego Ci w nich brakuje. Piszesz o swoich wymaganiach, ale obecnie, poza Tobą, nikt ich nie zna.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #13
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    I z tym Fuji nie ma tak rózowo jak piszą, matryca jest inna, ciekawa, ale apraty pożal się Boże...
    Podobno dopiero z X-T2 można osiągnać jakką taką satysfakcję z ich używania. Ale wszysto przed Tobą.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    śląsk
    Posty
    2.345
    Siła reputacji
    128
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    I z tym Fuji nie ma tak rózowo jak piszą, matryca jest inna, ciekawa, ale apraty pożal się Boże...
    Podobno dopiero z X-T2 można osiągnać jakką taką satysfakcję z ich używania. Ale wszysto przed Tobą.
    Z pierwszym Sony A7 jest tak że cały czas mam wrażenie że pracuję z prototypem
    Zapraszam do albumu i galerii

  5. #15
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez MAF Zobacz posta
    Z pierwszym Sony A7 jest tak że cały czas mam wrażenie że pracuję z prototypem
    To podobnie jak ja mam wrażenie, ze X-M1 to jak jakiś podlejszy pen przy którym E-PL1 to luksusowy aparat gdyby nie jego matryca... Użytkownicy piszą, że X-T1 nie nadąża za labradorem z AF...
    BRK 3 x 1EV podobno w całej pierwszej serii, Powiększenie na ekranie do MF max 3x, kolorowane a jakże...to tylko takie luźne spostrzeżenia i dywagacje.
    Z manualnym obiektywem " w ciemno" daję po omacku rade, ale do dziennego fotografowania wolę E-M5 Mark I lub II.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  6. #16
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    śląsk
    Posty
    2.345
    Siła reputacji
    128
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    To podobnie jak ja mam wrażenie, ze X-M1 to jak jakiś podlejszy pen przy którym E-PL1 to luksusowy aparat gdyby nie jego matryca... Użytkownicy piszą, że X-T1 nie nadąża za labradorem z AF...
    BRK 3 x 1EV podobno w całej pierwszej serii, Powiększenie na ekranie do MF max 3x, kolorowane a jakże...to tylko takie luźne spostrzeżenia i dywagacje.
    Z manualnym obiektywem " w ciemno" daję po omacku rade, ale do dziennego fotografowania wolę E-M5 Mark I lub II.
    W przyszłym tygodniu trafi do mnie na "testy" X-T1 z 35mm

    Zobaczę jak toto chodzi. Będę mógł porównać właśnie z A7 i 55mm 1.8
    Zapraszam do albumu i galerii

  7. #17
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez MAF Zobacz posta
    W przyszłym tygodniu trafi do mnie na "testy" X-T1 z 35mm

    Zobaczę jak toto chodzi. Będę mógł porównać właśnie z A7 i 55mm 1.8
    Ile mniej więcej zdjęć robisz na jednym akumulatorku?
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

  8. #18
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    śląsk
    Posty
    2.345
    Siła reputacji
    128
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez nightelf Zobacz posta
    Ile mniej więcej zdjęć robisz na jednym akumulatorku?
    Ciężko powiedzieć, bo ja generalnie mało zdjęć ostatnio robię

    Ale jak gdzieś idę na wycieczkę całodniową to bez dwu w pełni naładowanych akumulatorów się nie ruszam.

    Generalnie wrażenie jest takie że A7 żre baterie znacznie szybciej niż Olympus E-M10.
    Zapraszam do albumu i galerii

  9. #19
    | OlyJedi Awatar hadan
    Dołączył
    Aug 2009
    Mieszka w
    pomorskie
    Posty
    1.239
    Siła reputacji
    63
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez osiem1984 Zobacz posta
    Jeżeli robiłeś portrety E-PL6 i byłeś całkiem zadowolony i zdecydowałeś się na zakup gabarytowo mniejszego sprzętu to pewnie chciałbyś aby nowy sprzęt również nie był zbyt duży. Jeżeli stać Cię na zakup wymienionego E-M1 II to bym się nie zastanawiał ale jeśli chcesz zaoszczędzić to E-M5 I będzie już fajnym rozwiązaniem.
    W pełni się zgadzam. Podałeś najrozsądniejsze rozwiązanie.

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Co dalej po E-520?
    By Norda in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 8.07.16, 18:50
  2. E-510 i co dalej
    By tomir in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 1.07.10, 18:39
  3. Pierwsze foty, moje zdjęcia, amatorskie próby, i tak dalej i tak dalej
    By diabolique in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 2.12.09, 01:20
  4. UV i CPL, ale co dalej ?
    By paszczol in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 27.02.07, 09:41
  5. Co dalej z 4/3?
    By P in forum E-System
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 27.08.05, 13:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.