Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Prośba o pomoc w sprawdzeniu Zuiko 45mm 1.8

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Prośba o pomoc w sprawdzeniu Zuiko 45mm 1.8

    Witam wszystkich na forum, poszukuję osoby z Poznania lub bliskich okolic co posiada system Olympusa m4/3 gdyż zakupiłem w bardzo okazyjnej cenie obiektyw Zuiko 45mm 1.8 i nie mam jak go sprawdzić...
    Mam zamiar kupić w najbliższym czasie korpus Olympusa ale pierwsze co wpadło mi w ręce to właśnie obiektyw...

    Z góry dziękuje za pomoc i odzew.

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Ok temat do zamknięcia, obiektyw sprawdzony w serwisie w 100% sprawny, za te pieniądze które dałem myślałem że będzie coś z nim nie tak....

    Swoją drogą albo nie ma tutaj osób z Poznania z systemem Olympusa M4/3 albo po prostu w gronie użytkowników Olka jest taka znieczulica i brak wsparcia...

    Pozdrawiam.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Y3lloW Zobacz posta
    Ok temat do zamknięcia, obiektyw sprawdzony w serwisie w 100% sprawny, za te pieniądze które dałem myślałem że będzie coś z nim nie tak....

    Swoją drogą albo nie ma tutaj osób z Poznania z systemem Olympusa M4/3 albo po prostu w gronie użytkowników Olka jest taka znieczulica i brak wsparcia...

    Pozdrawiam.
    Znieczulica i brak wsparcia to sztandarowe cechy użytkowników Olka, ze swej strony dodam że porywamy dzieci, pożeramy dziewice i ziejemy ogniem.

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szamaniec Zobacz posta
    Znieczulica i brak wsparcia to sztandarowe cechy użytkowników Olka, ze swej strony dodam że porywamy dzieci, pożeramy dziewice i ziejemy ogniem.
    Proszę bardzo jaka szybka odpowiedź na lekką falę krytyki... No tak bo zapomniałem że forum służy w dzisiejszych czasach do kłócenia się a nie do pomocy innym użytkownikom... Swoją drogą ja sam mam nadzieję że po prostu z tych ponad 200 wyświetleń tego tematu nikogo nie było z Poznania... Bo stracę wiarę w dobrych ludzi, a sam na pewno po zakupie Olka jako drugi lekki przenośny system będę nie raz potrzebować może pomocy tutaj, więc oby pierwsze moje złe wrażenie nie było ostatnim...

  5. #5
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Y3lloW Zobacz posta
    Proszę bardzo jaka szybka odpowiedź na lekką falę krytyki... No tak bo zapomniałem że forum służy w dzisiejszych czasach do kłócenia się a nie do pomocy innym użytkownikom... Swoją drogą ja sam mam nadzieję że po prostu z tych ponad 200 wyświetleń tego tematu nikogo nie było z Poznania... Bo stracę wiarę w dobrych ludzi, a sam na pewno po zakupie Olka jako drugi lekki przenośny system będę nie raz potrzebować może pomocy tutaj, więc oby pierwsze moje złe wrażenie nie było ostatnim...

    A moje wrażenie jest jeszcze gorsze. Zwłaszcza po tak nieeleganckim drugim i trzecim wejściu.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  6. #6
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    A moje wrażenie jest jeszcze gorsze. Zwłaszcza po tak nieeleganckim drugim i trzecim wejściu.
    Też to zauważyłeś, jak to mówią : "kultura jest przereklamowana ..."

Podobne wątki

  1. M.Zuiko Digital 45mm 1.8
    By snuffi in forum Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 774
    Ostatni post / autor: 5.01.20, 14:00
  2. M.ZUIKO DIGITAL 45mm 1:1.8
    By grizz in forum [K] Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 5.11.12, 18:04
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.06.11, 07:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.