Strona 11 z 40 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 399

Wątek: Wszędzie pięknie gdzie nas nie ma...?

  1. #101
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez osiem1984 Zobacz posta
    Ojej, jak to się stało, że tu nie trafiłem wcześniej? A może trafiłem tylko przestałem trafiać, bo zapomniałem? Mistrzowskie zdjęcia, po ich obejrzeniu aż głupio mi Ciebie gościć w moich fotołowach. Zasubskrybowałem!
    Dziękuję bardzo ale "trochę" przesadziłeś. Wystarczy zerknąć do Twojego wątku by przekonać się, że Twoje zdjęcia cieszą się większą popularnością. U Ciebie więcej komentarzy niż zdjęć a u mnie na tej stronie są 33 zdjęcia w 5 wrzutkach a komentarzy raptem 5. czyli statystycznie 1 komentarz na wrzutkę i 1 komentarz na prawie 7 zdjęć
    To chyba najlepszy dowód - liczby nie kłamią.

    Cytat Zamieszczone przez osiem1984 Zobacz posta
    A mam pytanie, czy zdjęcia ludzi robiłeś za lampką?
    Bez lampy. Światła tam było pod dostatkiem.
    Ostatnio edytowane przez Lilen ; 22.02.17 o 10:17
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  2. #102
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Lilen Zobacz posta
    Dziękuję bardzo ale "trochę" przesadziłeś. Wystarczy zerknąć do Twojego wątku by przekonać się, że Twoje zdjęcia cieszą się większą popularnością. U Ciebie więcej komentarzy niż zdjęć a u mnie na tej stronie są 33 zdjęcia w 5 wrzutkach a komentarzy raptem 5. czyli statystycznie 1 komentarz na wrzutkę i 1 komentarz na prawie 7 zdjęć
    To chyba najlepszy dowód - liczby nie kłamią.


    Bez lampy. Światła tam było pod dostatkiem.
    Bo u Ciebie jest wrażenie piorunujące i ludzie głos tracą Co do światła, to wiem, że pod dostatkiem ale myślałem, że może doświetlasz do osiągnięcia odpowiedniego efektu, bo miałem wrażenie, że w niektórych zdjęciach własnie takie miłe światło dopełnieniowe.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  3. #103
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez osiem1984 Zobacz posta
    Bo u Ciebie jest wrażenie piorunujące i ludzie głos tracą
    Hehe, Ok i tego się będę trzymał

    Część XVII pt.: "Desert Rose"

    Po dwóch dniach podróży dojechaliśmy do bardzo urokliwego miejsca gdzie spędziliśmy kilka dni. Nasze miejsce noclegowe nazywało się "Desert Rose" i służyło nam jako baza wypadowa. To bardzo pięknie położona lodga na zboczu góry w paśmie Nyiru z przepięknym widokiem.

    115. Takie widoki czekały na nas każdego ranka o świcie. Widok na dolinę Ewaso Rongai.

    116. Inny dzień inne kolory.

    117. W zasięgu wzroku nie było żadnego źródła światła. Po północy niebo świeciło milionami gwiazd. Żałuje, że wykonałem tylko jedno zdjęcie nocnego nieba.

    118. To miejsce w którym spaliśmy. Zasadniczo były tam tylko dwie pełne ściany. Pozostałych ścian nie było, co sprawiło, że "pokój" z łóżkiem był otwarty na świat. Łazienka była zupełnie na zewnątrz Przed pierwszą nocą nieco obawialiśmy się czy w nocy nie odwiedzą nas np. pawiany, których było pełno w okolicy lub inni nieproszeni goście np. jakieś robactwo. Przewodnik i zarazem właściciel tej lodgy uspokoił nas, że jedyny raz kiedy kiedy goście obudzili się ze zwierzakiem w łóżku było wtedy, kiedy postanowił z nimi przespać się zaprzyjaźniony kot, taki zwykły dachowiec.
    Dopytałem o skorpiony i usłyszałem taką odpowiedź:
    - Tu jest dużo skorpionów ale czarnych. One nie są groźne, najwyżej trochę poboli po ukąszeniu. Brązowe skorpiony są już bardzo niebezpieczne ale tu ich nie ma. I właściwie to skorpiony nie są zainteresowane odwiedzaniem terenów zajętych przez człowieka.
    Niestety jak sie wkrótce okazało...

    119. W noc sylwestrową, którą spędziliśmy w tej lodgy, do "pokoju" wróciliśmy po północy. To była gwiaździsta bezksiężycowa noc a że nie było żadnego źródła światła więc wokół było bardzo ciemno. Na terenie tej lodgy nie było prądu więc w nocy korzystaliśmy z latarek.
    Oczywiście przed snem chcieliśmy się nieco odświeżyć więc postanowiliśmy skorzystać z łazienki. Łazienka jak widać na zdjęciu powyżej była zupełnie na zewnątrz. Całe szczęście, że żona przed wejściem do wanny najpierw sprawdziła czy nic w niej nie ma, bo jak widać na poniższym zdjęciu mieliśmy w wannie gościa. To był właśnie ten bardzo niebezpieczny brązowy skorpion, który rzekomo w tych rejonach miał nie występować....
    Po tym zdarzeniu byłem mocno przerażony. Latarką przeszukałem każdy kąt, każdy kamień i każdą fałdę na łóżku. Rano bałem się włożyć nogę do butów, wyciągnąć jakąkolwiek rzecz z otwartej na noc walizki. Na szczęście szybko się przyzwyczaiłem i później już nie zwracałem na to większej uwagi.
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  4. #104
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Lilen Zobacz posta
    Dziękuję bardzo ale "trochę" przesadziłeś. Wystarczy zerknąć do Twojego wątku by przekonać się, że Twoje zdjęcia cieszą się większą popularnością. U Ciebie więcej komentarzy niż zdjęć a u mnie na tej stronie są 33 zdjęcia w 5 wrzutkach a komentarzy raptem 5. czyli statystycznie 1 komentarz na wrzutkę i 1 komentarz na prawie 7 zdjęć
    To chyba najlepszy dowód - liczby nie kłamią.

    Podpierać się statystyką jest dość ryzykowne
    Piękne widoki a i "mieszkano" nie wygląda na bezścienne

  5. #105
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Muminek
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    4.025
    Siła reputacji
    330
    Moja galeria
    Bardzo piękne przestrzenie w ostatnich częściach relacji.
    Zaglądam i czytam regularnie.
    Pozdrawiam
    E-M1, E-3, E-30, TG-2, Stylus XZ-2, E-PL2, C-2100 UZ, ZD 8, ZD 7-14, ZD 14-54 II, 12-60 SWD, 50-200 SWD, 35 ED Macro, 50 ED Macro, ED 90-250, EC-20, EC-14, EX-25, FL-50 R, FS-SRF-11, Sigma 150 HSM

  6. #106
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.787
    Siła reputacji
    377
    Moja galeria
    Ja też regularnie zaglądam - bo warto
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  7. #107
    | OlyJedi Awatar nipo80
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Orle k. Wejherowa
    Posty
    775
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria
    Czytam i podziwiam. Czekam na więcej...

  8. #108
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Dziękuje, że zechciało wam się coś napisać bo już martwiłem się, że publikuje te zdjęcia właściwie sam dla siebie i zastanawiałem się nad sensownością kontynuowania wątku.

    Część XVIII pt.: "Na spacerze"

    Pierwszy dzień nowego roku spędziliśmy bardzo leniwie. Po śniadaniu i kawie udaliśmy się na spacer po pobliskich górach.

    120. Podczas tego spaceru towarzyszyło nam tych dwóch przemiłych wojowników. Ten z prawej ułamał sobie jakaś gałązkę i zaczął nią myć zęby. Podobno to tradycyjny sposób lokalnych mieszkańców na utrzymaniu uzębienia w czystości i zdrowiu. Jak wykazała współczesna nauka krzak, z którego robią sobie "szczoteczki" zawiera związki fluoru.

    121. Chwila przerwy na naostrzenie maczety

    122. Podobała mi się fryzura tego wojownika. Od ochry, którą pokryte miał włosy, barwiły się mu plecy.
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  9. #109
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Fajne zdjęcia.
    A tego gościa co znalazłeś w wannie nie chciałeś zabrać do kraju? Niektórzy takie coś trzymają w terrarium
    No a na zdjęciu 120 ma chłopaczek niezłą kosę w łapie.
    Na ostatnim ciekawe włosy.

  10. #110
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.787
    Siła reputacji
    377
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez koronax Zobacz posta
    A tego gościa co znalazłeś w wannie nie chciałeś zabrać do kraju? Niektórzy takie coś trzymają w terrarium
    Złapanie z czymś takim przez celników na lotnisku może oznaczać poważne kłopoty... Wywóz dzikich zwierząt (a często i przywóz) jest w wielu krajach zakazanych, a próba wniesienia żywego skorpiona do kabiny samolotu mogłaby się nawet skończyć oskarżeniem o planowanie zamachu terrorystycznego...

    A kolejne zdjęcia bardzo ciekawe
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26.05.15, 10:13
  2. wiosna wszędzie radosna?
    By blady in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 5.04.06, 20:30

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.