Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni
Poka wyniki od 211 do 220 z 230

Wtek: Wszdzie piknie gdzie nas nie ma...?

OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Doczy
    Nov 2012
    Mieszka w
    d
    Sia reputacji
    129
    Moja galeria
    A gdzie yrafy wchodz do szafy? . Fajny ten luzik na 294
    Popraw stopk, wg regulaminu powinna mie max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JU Z NAS OPADNIE": A gdy ju z nas opadnie, uska sw, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bg?; "BEZ DATY": Dojrzao przychodzi, Zawsze nazbyt pno, Kiedy ju powoli, Odchodzimy w to; "ZWIERZTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych godw. HEHE UDAO SI

Awatar Lilen
    Doczy
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Sia reputacji
    78
    Moja galeria
    Cze XXXX pt.: "Ostatki"

To ju koniec pierwszej podry do Kenii. Wrzucam ostatnie zdjcia z tej wyprawy.

296. U mamy na plecach najlepiej

297. Chwila na czuoci

298.

299. Pastuszek z plemienia Turkana

300. Poegnanie z Afryk

W ten sposb, troch na okrgo (40-sta cz, 300-tne zdjcie ), kocz relacj ze swojej pierwszej podry do Afryki. W midzyczasie odwiedziem Afryk drugi raz wic bd Was spamowa kolejnymi zdjciami

Awatar wyszomir
    Doczy
    Mar 2013
    Mieszka w
    d
    Sia reputacji
    173
    Moja galeria
    C... ja bym tego zdecydowanie spamowaniem nie nazwa. Dziki za pikny watek i czekam na relacj z nastpnej podry.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

Tester| OlyJedi Awatar rados
    Doczy
    Jun 2015
    Mieszka w
    W-wa
    Sia reputacji
    77
    Moja galeria
    Ja te dzikuj za pikn relacj. Fajnie byo .

Pozdrawiam

Zwycizca OlyRulez Awatar lisiajamka1
    Doczy
    Feb 2009
    Mieszka w
    Biaystok
    Sia reputacji
    220
    Moja galeria
    Bardzo interesujcy wtek z piknymi zdjciami - dziki Czekam ju na nastpny

Awatar Lilen
    Doczy
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Sia reputacji
    78
    Moja galeria
    Dziki za odwiedziny i pozostawienie swojego ladu.
    Ten wtek tworzyem nie tylko z myl o jednej wyprawie do Kenii ale jako wtek, w ktrym bd umieszcza zdjcia z wikszoci swoich wypraw/wyjazdw/wojay
    Pomylaem, e zanim umieszcz tu kolejne zdjcia lww, soni, yraf czy relacj z wizyty w masajskiej wiosce dla odmiany poka kilka zdj z innych wyjazdw.

Na pocztek Maroko.
    W Maroku byem na wczasach z rodzin i znajomymi. Fotograficznie to bya totalna klapa. Miejscowo wypoczynkowa (Agadir) to stosunkowo nowe miasto, brzydkie jak prawie kade nowe miasto budowane bez wikszego pomysu. Dodatkowo pogoda to jakie nieporozumienie. Ostrzegam przed wczasami w Agadirze. Niby to Maroko, Afryka, blisko zwrotnika - zakada si wic, e bdzie upalnie, bkitne niebo, gorcy ocean itp. Nic bardziej mylnego. Soce widzielimy przez 2 tygodnie moe z 5 razy z czego 2x na wycieczkach. Nad samym Agadirem niemal cay dzie zalega gsta mga, ktra przysania tak mocno soce, e czasami musielimy si ubiera aby nie marzn na leakach. Sprytni animatorzy (skdind sympatyczni) chodz z tabletami pomidzy nudzcymi si turystami i namawiaj ich na pisanie przy nich opinii o hotelu, czasami wystawiaj je sami w imieniu turystw (za ich zgod) wic w komentarzach czsto s dodawane uwagi o piknej pogodzie. Mona si atwo pniej nabra- tak jak np. my :/
    Ale ju dosy o tym czas na kilka zdj.

Marakesz odwiedzilimy podczas jednej z dwch wycieczek, w ktrych wzilimy udzia. Dla odmiany tam soca byo w nadmiarze. Temperatura w cieniu podchodzia pod 50st.

301. Medresa Ben Youssef teologiczna szkoa muzumaska, w ktrej nauczano Koranu, prawa oraz jzyka arabskiego. To najwikszy tego typu obiekt w Maroku. Powsta w XIV wieku.
    Na tym placu bya caa masa turystw, w pewnej chwili nieco si przerzedzio a jeden fotograf, ktry cierpliwie czeka na wyludnienie placu w pewnym momencie nie wytrzyma i zacz dosy stanowczo wyprasza pozostaych ludzi z placu. Byo to dziwne ale szybko ustawiem si obok niego. Kiedy skoczy fotografowa umiechn si do mnie i zwolni mi swoje miejsce abym te mg wykona zdjcie pustego placu

302. Ten sam plac z innej strony.
    Korzystajc z tego, e plac jeszcze si nie zaludni w peni, zrobiem dodatkowe zdjcie, niestety z "przypadkow" turystk

303. Tu jaka wnka paacowa z t sam "przypadkow" turystk. Ta turystka to moja szwagierka, ktra jak tylko podnosiem aparat do oka to od razu wchodzia mi w kadr wic... zdjcia s jakie s

304. A to bogato zdobiony korytarz do turystycznej restauracji

305. Plac Jamaa el-FnaPlac Jamaa el-Fna znajduje si w sercu starego miasta. Wieczorem "oywa", robi si toczny i gwarny. Dawniej wykonywano na nim egzekucje a obecnie mona obejrze wystpy zaklinaczy wy, pobawi si z map, obejrze sztuczki magiczne. Nie wolno jednak zrobi z bliska adnego zdjcia bez opaty. Mj znajomy zosta dosy mocno zbesztany przez lokalnych "artystw" tylko za to, e mia do plecaka przypity kijek z GoPro. (GoPro byo wyczone i skierowane w zupenie inn stron...)

Zwycizca popRAWkiZwycizca OlyRulez Awatar Bodzip
    Doczy
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Sia reputacji
    287
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Lilen Zobacz posta
    303. Tu jaka wnka paacowa z t sam "przypadkow" turystk. Ta turystka to moja szwagierka, ktra jak tylko podnosiem aparat do oka to od razu wchodzia mi w kadr wic... zdjcia s jakie s
    To nie moge jej sprzeda ??
    cerkiewki || Beskid Niski || mj wtek || mj drugi wtek|| makro||
    Wychodzi si na pole, a nie na dwr o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA
    W moich wtkach mona offtopowa i grzeba w zdjciach ||owca spamerw||popieram stopk Krakmana ||

Moderator - Opiekun Animatorw Awatar apz
    Doczy
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid May; Andrychw
    Sia reputacji
    246
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Targi przeniasy si pod Damaszek, jak wiesz... Troch daleko...
    Z Olympusclubem na Santorini; ; Padziernikowe Cyklady; Obrazki apezeta; apzetowe IRenki; Maroko...; tu s RAW-y apezeta....
    E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Samy 12/2,0 ; L 15/1,7; mZD 12-100/4; S.150/2,8; ZD 12-60; ZD 50-200 || X-T1,:X-M1;Samy 12/2; Samy 8/2,8 XC 16-50 xf 35MM 1:2 wr

Awatar Lilen
    Doczy
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Sia reputacji
    78
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Chciaem, ale dali dopaty...

Kilka scen ulicznych.
    306. Wielkie pranie dywanw.... a nie, to sklep z dywanami.

307. Rzemielnik w swoim ciasnym warsztacie.

308. Pomimo upaw panie byy grubo ubrane...

309. ... ale za to bardzo kolorowo.

310. Marokaczykom chyba faktycznie byo zimno, bo zamiast i w cieniu szli po sonecznej stronie ulicy

Zwycizca OlyRulez Awatar Muminek
    Doczy
    Sep 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biaa
    Sia reputacji
    197
    Moja galeria
    Kenia kapitalna, dzikuj za ten wtek i zasiadam przy kolejnym
    Pozdrawiam
    E-M1, E-3, E-30, TG-2, Stylus XZ-2, E-PL2, C-2100 UZ, ZD 8, ZD 7-14, ZD 14-54 II, 12-60 SWD, 50-200 SWD, 35 ED Macro, 50 ED Macro, ED 90-250, EC-20, EC-14, EX-25, FL-50 R, FS-SRF-11, Sigma 150 HSM

Podobne wtki

1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26.05.15, 09:13
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31.08.12, 05:35
  3. Aparat, ktry zabierzesz ze sob wszdzie...
    By epicure in forum HydePark
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 6.10.08, 22:20
  4. wiosna wszdzie radosna?
    By blady in forum Ocena zdj
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 5.04.06, 19:30

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw