Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Budapeszt w jeden dzień i jedną noc

  1. #21
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Nie czujesz subtelnej różnicy między ...
    popełnieniem pstryka, a chwaleniem się nim na forum? Reszta to zwykła kopia mojego wpisu...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #22
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.793
    Siła reputacji
    377
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    popełnieniem pstryka, a chwaleniem się nim na forum? Reszta to zwykła kopia mojego wpisu...
    Ja chętnie te jak je nazywasz 'pstryki' widzę na forum i uważam dział 'Fotografia podróżnicza' w którym dominują fotografie o takim właśnie mniej artystycznym a bardziej poznawczym charakterze za jedna z jego najmocniejszych stron. Mam też wrażenie, że nie jestem jedynym, który ma takie zdanie.
    Ostatnio edytowane przez wyszomir ; 29.10.16 o 19:21
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  3. #23
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Rabbit
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.742
    Siła reputacji
    225
    Moja galeria
    nigdy nie byłem w Budapeszcie, dzięki za możliwość zwiedzenia go dzięki Tobie
    Karol + Olek + kilka szkiełek

  4. #24
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    ... I Twoje sformułowanie o chwaleniu się pstrykami na forum uważam za co najmniej niesmaczne.
    To sobie rzygnij, albo napij się mięty. Podobno imbir też dobrze działa. Na nadwrażliwość, to chyba tylko jakiś kobiecy lekarz. Napisałem wyraźnie, że zdjęcia są ok i przywołują fajne wspomnienia. To jedno. Od strony fotograficznej są zwykłymi pstrykami. To drugie. Masz z tym problem? Na forum jest miejsce dla zdjęć i dla pstryków. Nie mieszajmy jednych z drugimi, bo to jednak forum w jakimś sensie fotograficzne i chyba o to chodzi, żeby od zdjęć wymagać więcej niż na jakimś fb?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #25
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Fret, wybacz że śmiałem na forum wstawić moje pstryki. Cóż pstrykacz ze mnie zwykły i niedouczony do tego. Ale chyba mam gdzieś tego typu wypowiedzi. Choć po prawdzie zniechęcają one do przebywania na takim forum gdzie jest miejsce dla samych mistrzów, artystów i profesjonalistów. Obawiam się że niedługo będzie tu smutno i pusto.

  6. #26
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    Fret, wybacz...
    Wybaczam, nawet wrzucę sobie autobana na komentowanie twoich wpisów Poza tym, to raczej znasz adres forum powszechnej szczęśliwości, tylko, czy na dłuższą metę takie głaskanie jest fajne? Średnio inteligentny człowiek o wzroście 160cm raczej widzi, że coś nie gra jak mu wmawiają, że jest wysoki, ale niektórzy to lubią...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #27
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Zdaje się że źle podchodzisz do zwykłych pstrykaczy jak ja. O ile rozumiem i doceniam krytykę z konkretnym pokazaniem błędów o tyle wpisów typu ze lepiej mam sobie kupić widokówki niż robić takie fotki nie trawię. Tym bardziej, że napisałem od razu iż będzie nieprofesjonalnie. Zresztą zawsze to pisałem że dla mnie fotografowanie to czysta zabswa, hobby i nic więcej. Rozumiem że zdjęcia mogą się nie podobać, wcale się temu nie dziwię. Tyle że tego typu wypowiedzi jak Twoje o tym, że fotki takie to na fb, a nie tutaj chyba nie są ani na miejscu, ani potrzebne. Samobanowanie się też jest dla mnie w tym wypadku trochę śmieszne. Widzisz wystarczyło napisać coś w stylu Twojego posta o pocztówkach i poczułeś sie urażony. Trochę dystansu i bedzie każdemu z nas lepiej na tym forum. No i jeszcze wpisy o drugim forum są niezbyt na miejscu. Jest ich forów więcej, są też inne portale. Wyganianie z tąd wszystkich wydaje mi się niegrzeczne.

  8. #28
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    ... O ile rozumiem i doceniam krytykę z konkretnym pokazaniem błędów o tyle wpisów typu ze lepiej mam sobie kupić widokówki niż robić takie fotki nie trawię. ...
    To nie był mój pomysł Ja się tylko do niego stosuję na swoich wyjazdach. Ty nie musisz i baw się dobrze. Mnie przekonała argumentacja. Na widokówkach są zdjęcia zrobione w odpowiednim czasie (pogoda, pora dnia, pora roku) i z odpowiedniego miejsca. Ja (i Ty) po prostu nie mam szans na osiągnięcie takiego efekty w czasie krótkiej wycieczki. Dlatego na wyjazdach skupiam się na ludziach, na detalu, ale nie konkuruję z pocztówkami. Ok, jednak robię kilka takich pstryków dla wprowadzenia w temat, ale tylko dla wprowadzenia. Jeśli chcesz pstrykać na oślep i oczekujesz pochwał, to wal śmiało, zgodnie z obietnicą już nie komentuję Twoich zdjęć. Chociaż wydaje mi się, że jedno skomentowałem w miarę rzeczowo i przyjaźnie...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #29
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    I taki komentarz jest dobry. Nawet jeśli mi się nie przyda to może komuś kto miasto chce focić, lubi to i bardzo chce się czegoś nauczyć. A i żeby nie było, nie jestem obrażony czy coś w ten deseń. W zasadzie nawet nie lubię takich dyskusji i unikam ich. Po prostu wydaje mi się dziwnym i bezsensownym takie podejście i komentowanie. Nawet jeśli wstawi się po niektórych stwierdzeniach emotkę Pewien niesmak pozostaje...
    Jestem jaki jestem, nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać mojego podejścia do zdjęć z powodu jakichkolwiek wypowiedzi czy komentarzy. Dla mnie to zabawa a nie droga życia. Pisałem o tym wielokrotnie i nic się nie zmieniło od dnia kiedy zacząłem robić zdjęcia. Powoli odechciewa mi się jednak tu wstawiać cokolwiek. I to nie dlatego że ktoś moje zdjęcia skrytykuje, nie. Irytujący i przykry sposób wypowiedzi wielu forumowiczów powoduje niesmak i niechęć. Długo starałem się ignorować to co się tu dzieje ale wygląda na to, że albo trzeba totalnie zlewać wszystko albo zwinąć zabawki. Ale zanim to dokończę tą moją relację, bo czego jak czego ale niedokończonych spraw nie lubię.

    16 Most Łańcuchowy
    Nazwa:  Y0007340.jpg
Wyświetleń: 96
Rozmiar:  380,0 KB

    17 Kilka kadrów ze spaceru po Zamku Królewskim
    Nazwa:  Y0007349_stitch.jpg
Wyświetleń: 97
Rozmiar:  385,0 KB

    18
    Nazwa:  Y0007352.jpg
Wyświetleń: 99
Rozmiar:  379,9 KB

    19
    Nazwa:  Y0007354.jpg
Wyświetleń: 102
Rozmiar:  760,8 KB

    20
    Nazwa:  Y0007355.jpg
Wyświetleń: 99
Rozmiar:  819,4 KB


    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Ta jest.
    ale pokomentować możesz, nie obiecuję że to coś da w moim przypadku ale może przydać się innym.

  10. #30
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Mnie się twoje zdjęcia, zwłaszcza te nocne podobają.
    Pospacerowałbym się tymi uliczkami wieczorną porą. Za dnia też oczywiście

Podobne wątki

  1. Budapeszt 2015
    By ArKrampouez in forum Fotografia podróżnicza
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26.01.16, 21:12
  2. Mój Budapeszt 2015
    By MagdalenaZet in forum Fotografia podróżnicza
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20.11.15, 22:43
  3. "Jeden dzień z życia miasta"
    By Sawa in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15.04.09, 18:53
  4. Jeszcze jedna próba.
    By Andrzej.Sm in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 5.11.08, 09:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.