Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Czym przykleić gumę na gripie HLD-6

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    56
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Czym przykleić gumę na gripie HLD-6

    Guma na moim gripie HLD-6 odkleja mi się z regularnością mniej więcej co 4-5 miesięcy. Do tej pory wysyłałem w ramach gwarancji do serwisu i poprawiali to ładnie, ale w sposób nietrwały. Korzystając więc z faktu, że gwarancja już minęła, chciałbym sprawę wziąć w swoje ręce i załatwić raz na zawsze (albo przynajmniej na długo). Czy możecie zatem polecić jakąś dobrą i cienką taśmę dwustronną? Nie chcę używać kleju, żeby nie zapaćkać śrubek, które znajdują się pod gumą.

  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Jedyny klej co nadaje sie do tego to ten z linka ponizej.Wyczysc dokladnie klejone powierzchnie ze starego kleju.Gydy Ci sie nie udalo to tam nizej masz do kupienia nowe wykladziny nadajace sie do tego z tzw "metra".Nie uzywaj zadnych "kropelek,sekund pateksow" i innych g....wien.Ta wykladzina to vinylowa"skora" Tasm dwustronnych juz chyba nie uzywaja Bynajmniej tam gdzie mieli to juz nie maja w programie.(Da Vinci)
    Link
    http://www.micro-tools.de/Klebemitte...eber-oxid.html
    Ostatnio edytowane przez Mirek54 ; 6.09.16 o 12:07

  3. #3
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Jedyny klej co nadaje sie do tego to ten z linka ponizej.Wyczysc dokladnie klejone powierzchnie ze starego kleju.Gydy Ci sie nie udalo to tam nizej masz do kupienia nowe wykladziny nadajace sie do tego z tzw "metra".Nie uzywaj zadnych "kropelek,sekund pateksow" i innych g....wien.Ta wykladzina to vinylowa"skora"
    Link
    http://www.micro-tools.de/Klebemitte...eber-oxid.html
    Porada super konkret. Forumowicze z odpowiednio wysokim repem bardzo proszę o pomoc, bo ja muszę rozdać....
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    Porada super konkret. Forumowicze z odpowiednio wysokim repem bardzo proszę o pomoc, bo ja muszę rozdać....
    Tobie mogę , Mirkowi niestety nie.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  5. #5

    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    56
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Jedyny klej co nadaje sie do tego to ten z linka ponizej.
    http://www.micro-tools.de/Klebemitte...eber-oxid.html
    Dzięki, zamówię i przykleję, a jeśli się przez rok wytrzyma, to wyślę namiary na ten klej inżynierom z Olympusa

  6. #6
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    Porada super konkret. Forumowicze z odpowiednio wysokim repem bardzo proszę o pomoc, bo ja muszę rozdać....
    Hmmm, jest problem
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  7. #7
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.793
    Siła reputacji
    382
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez casper Zobacz posta
    Guma na moim gripie HLD-6 odkleja mi się z regularnością mniej więcej co 4-5 miesięcy. Do tej pory wysyłałem w ramach gwarancji do serwisu i poprawiali to ładnie, ale w sposób nietrwały. Korzystając więc z faktu, że gwarancja już minęła, chciałbym sprawę wziąć w swoje ręce i załatwić raz na zawsze (albo przynajmniej na długo). Czy możecie zatem polecić jakąś dobrą i cienką taśmę dwustronną? Nie chcę używać kleju, żeby nie zapaćkać śrubek, które znajdują się pod gumą.
    Ja bym sugerował coś takiego:
    http://www.3mpolska.pl/3M/pl_PL/firm...2917480&rt=rud

    ---------- Post dodany o 13:22 ---------- Poprzedni post był o 13:18 ----------

    Wprawdzie piszą, ze to taśma gruba, ale ta grubość to 0.2mm. Wada to to, ze o ile pamiętam najmniejsze dostępne opakowanie to rolka długości kilkudziesięciu metrów. Ja kilka lat temu taką kupiłem (kosztowała chyba ok. 30zł) i w bardzo wielu zastosowaniach domowych ładnie sie sprawdza.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  8. #8
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Ja bym sugerował coś takiego:
    http://www.3mpolska.pl/3M/pl_PL/firm...2917480&rt=rud

    ---------- Post dodany o 13:22 ---------- Poprzedni post był o 13:18 ----------

    Wprawdzie piszą, ze to taśma gruba, ale ta grubość to 0.2mm. Wada to to, ze o ile pamiętam najmniejsze dostępne opakowanie to rolka długości kilkudziesięciu metrów. Ja kilka lat temu taką kupiłem (kosztowała chyba ok. 30zł) i w bardzo wielu zastosowaniach domowych ładnie sie sprawdza.
    Jak kupujesz dotyk do smartfona na Alledrogo, to też kawałek takiej taśmy dodają. Cieniutka jak flizelina, inaczej szkło by wystawało nad ramkę.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  9. #9
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    ja stosuję od lat do takich celów klej "UHU plus" , dwuskładnikowy . Jak sklei to na amen , cholernie mocne spoiwo
    np tu :
    https://www.tintadlaplastykow.pl/kat...xy-300kg-41340

  10. #10
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Obu stronna tasma klejaca wykorzystywana do klejenia wykladzin w kamerach ,aparatach...ogolnie w przemysle fotograficznym tu tu
    http://www.micro-tools.de/Klebemitte...earchparam=465
    Jednak cena zabija,chyba,ze ktos by chcial ruszyc z produkcja wykladzin do aparatow.

Podobne wątki

  1. ORF->JPG z datą na zdjęciu czym ???
    By Anubis76x in forum E-System
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11.08.09, 20:57
  2. Na czym drukować?
    By jacek2004 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 9.07.06, 16:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.