Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: FL 50r vs m4/3

  1. #61
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Tu chyba trzeba by poszukać raczej opinie o tych lampach Voking. Nie tylko Eltec to sprzedaje.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  2. #62
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Ja dlatego tak napisałem bo miałem kłopoty.
    To pisz konkretnie. Ja jestem z nich zadowolony. Cudów nie oczekuję, maja tanią chińszczyznę, ale duża zaleta, to towar na miejscu, można pomacać i nie robią problemów przy reklamacjach. Zdecydowanie polecam.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #63
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    Swoją drogą zachęciliście mnie meike 320 i... już jest na moim biurku. Mała całkiem fajna lampka. Jeszcze nie zdążyłem jej podpiąć. Z takich największych wad, które widzę jeszcze bez podpięcia to, że palnik ma regulowany jedynie góra dół. Nie można obrócić do boku (ja np w pełnowymiarowym Metz 50-AF, którego też posiadam). Ale jako lampka do podróży, jako światełko dopełniające powinna się nadawać. W zestawie jest dyfuzor. Jakby ktoś miał jakieś pytania lub chciał przed zakupem pomacać w Warszawie to proszę się nie krępować.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  4. #64
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    748
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Było już o takiej lampce sporo. Wszystko wskazuje że Meike 320 to jest to samo
    https://forum.olympusclub.pl/threads...a-VOKING-VK360

    zdaje się, ze lampa obraca się w bok, ale tylko w jedna stronę.....Przymierzałem się kiedyś do tego cuda w zastępstwie do FL-300 jako małej lampki slave, niestety w trybie slave nie ma TTL., w każdym razie dla Olympusa.

  5. #65
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Rabbit
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.742
    Siła reputacji
    225
    Moja galeria
    a w opisie lampki pisze:
    "... Położenie palnika lampy może być regulowane zarówno w płaszczyźnie pionowej (od -7st do 90st) jak i poziomej (od -60st do 90st)"
    Karol + Olek + kilka szkiełek

  6. #66
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Rabbit Zobacz posta
    a w opisie lampki pisze:
    "... Położenie palnika lampy może być regulowane zarówno w płaszczyźnie pionowej (od -7st do 90st) jak i poziomej (od -60st do 90st)"
    Zgadza się. Wprowadziłem w błąd za co przepraszam. Rzeczywiście można obracać także w bok. Nawet sprzedawca w sklepie się pomylil, bo też utrzymywał, że się nie da. W obie strony możemy sobie obracać w zakresie jaki podałeś. I niestety trochę brakuje tego, że nie można sobie przekręcić lampki do tyłu. Zakres np w Metz było wiele większy. Odczuwalny, gdy robimy pionowe zdjęcia np przedmiotu leżącego na stoliku i chcielibyśmy aby błysk odbił się od sufity bezpośredni onad tym przedmiotem. Tutaj niestety się tak nie da.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

Podobne wątki

  1. FL-600R vs FL-36R vs FL-50R
    By themoth in forum Oświetlenie micro 4/3
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 10.06.14, 18:12
  2. FL-36R i FL-50R -> pytanie
    By Piotr_0602 in forum E-System
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 26.03.08, 15:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.