Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: flex E-620

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Ciechanów
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    flex E-620

    I jeszcze pytanie - ma ktośnamiar na serwisówkę(instrukcję napraw) tego modelu?

    ---------- Post dodany o 19:54 ---------- Poprzedni post był o 19:35 ----------

    Z oględzin body i wyświetlacza wynikło,że uszkodzony jest flex łączący oba te elementy.Poruszanie tą taśmą powoduje pojawianie się obrazu na ekranie.Zna ktoś jakiś namiar na sprzedawcę takiego elementu?
    I jeszcze pytanie - gdzie znajdę serwisówkę(instrukcję napraw) tego modelu?
    Ostatnio edytowane przez dion64 ; 17.08.16 o 19:48

  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dion64 Zobacz posta
    I jeszcze pytanie - ma ktośnamiar na serwisówkę(instrukcję napraw) tego modelu?

    ---------- Post dodany o 19:54 ---------- Poprzedni post był o 19:35 ----------

    Z oględzin body i wyświetlacza wynikło,że uszkodzony jest flex łączący oba te elementy.Poruszanie tą taśmą powoduje pojawianie się obrazu na ekranie.Zna ktoś jakiś namiar na sprzedawcę takiego elementu?
    I jeszcze pytanie - gdzie znajdę serwisówkę(instrukcję napraw) tego modelu?
    Hmmm powinno po polsku wyskoczyc http://pl.aliexpress.com/store/produ...storeId=108915

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Ciechanów
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dziękuję Mirek ale nie o to chodzi.Potrzebny jest tylko flex/taśma łącząca korpus z wyświetlaczem.Zestaw,który jest na Ali stosuje się w przypadku uszkodzonego LCD
    a więc części wyświetlacza!

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dion64 Zobacz posta
    Dziękuję Mirek ale nie o to chodzi.Potrzebny jest tylko flex/taśma łącząca korpus z wyświetlaczem.Zestaw,który jest na Ali stosuje się w przypadku uszkodzonego LCD
    a więc części wyświetlacza!
    No to zadzwon pod ten nr do Hamburga 040/84 87 87 70 dogadasz sie tez po angielsku.dodaj tylko kierunkowy na niemcy i wtedy juz bez zera na poczatku.Tam kupisz najtaniej Rysunek wybuchowy tez chyba na maila Ci przysla.To jest ta firma http://www.viadavinci.de/

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Ciechanów
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dziękuję za info.Ale aż dziwne,że taką część,chyba dosyć mocno narażoną na uszkodzenie,nie można dostać na "szerokim" rynku.A dokumentacja serwisowa jest chyba
    mocno strzeżoną tajemnicą producenta.

  6. #6
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dion64 Zobacz posta
    Dziękuję za info.Ale aż dziwne,że taką część,chyba dosyć mocno narażoną na uszkodzenie,nie można dostać na "szerokim" rynku.A dokumentacja serwisowa jest chyba
    mocno strzeżoną tajemnicą producenta.
    Jak nie mozna.Przeciez podalem Ci linka.Chcesz bez wyswietlacza.A jestes pewien,ze ta tasma nie jest integralna czescia wyswietlacza.Inne tasmy sa bez dodatkowych podzespolow.Ta nie.Te dwadziescia pare ojro to butelka dobrej wodki.Rysunki wybuchowe tez sa w necie,tylko trza zaplacic.Podzwon po serwisach,pogadaj,moze dostaniesz linka do tego rysunku.Jak sam napisales,ze to dokumentacja serwisowa wiec majac serwis masz do niej dostep.To tak jak z programami diagnostycznymi.Te zabawkowe,ogolne sa dostepne.Te naprawde dobre i szczegolowe ma tylko dany serwis.

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Ciechanów
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    <div style="FONT-SIZE: 12pt; FONT-FAMILY: 'Calibri'; COLOR: #000000"><font face="Times New Roman">Tylko by sensownie rozmawiać z nimi.to trzeba znać w
    miarę dobrze język i to w dodatku z terminami technicznymi z foto.Rozglądam się
    wśród znajomych za taką osobą a w międzyczasie poszukuję innych
    możliwości.Używając pojęcia "szeroki rynek" miałem na myśli,że u wielu
    sprzedawców taki element można dostać.Tymczasem<br>jak na razie jest ten jeden
    monopolista i trudno w tym wypadku używać słowa "szeroki rynek".</font></div>

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17.09.15, 08:06
  2. E - 620
    By Efffcia in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 29.04.11, 10:45
  3. Olympus Flex I
    By KruszoN in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28.09.10, 20:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.