Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: DxO - ktoś korzysta, opinie

  1. #1
    | OlyJedi Awatar kasprzyk
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Posty
    3.715
    Siła reputacji
    87
    Moja galeria

    DxO - ktoś korzysta, opinie

    Cześć
    Ostatnio zauważyłem na Facebooku, że jest dostępny program do wywoływania RAW-ów, tylko nie wiem, czy tam wprowadzono mnie w błąd i to jest wersja darmowa czy trial 30dni.
    Po zainstalowaniu program okazał się całkiem sympatyczny, jednak rozwalił mi pulpit - znikły wszystkie ikonki oprócz skrótów, okazuje się że gdzieś ten pulpit jest, tylko muszę go wygrzebać z dysku.
    Chcąc jednak wrócić do pierwotnego stanu pulpitu (bo wystraszyłem się, że namieszał coś więcej), odinstalowałem DxO, jednak nie przywróciło to ikon na miejsce.
    Teraz się zastanawiam czy jednak do nie go nie wrócić, i jeszcze raz zaryzykować, tylko pytanie jak sytuacja z licencją, czy faktycznie jest darmowa ?
    Olympus C-7070, E3, ZD 14-42 i 70-300

  2. #2
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    DXO Rozdaje licencje tak mniej więcej dwie wersje wcześniejsze niż aktualnie topowa.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  3. #3
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kasprzyk Zobacz posta
    ...Teraz się zastanawiam czy jednak do nie go nie wrócić, i jeszcze raz zaryzykować, tylko pytanie jak sytuacja z licencją, czy faktycznie jest darmowa ?
    Warto wrócić Licencja jest darmowa na wersję DxO Optics Pro 9. Tu masz więcej nieco: link (post #813). Na meila musisz dostać numer aktywacyjny, później przy uruchomieniu programu go wprowadzić i wtedy masz pełną wersję. Aktualne bodajże do końca sierpnia. Miałem wcześniej wersję 8, teraz instalowałem 9 i nic z ikonami mi się nie robiło.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  4. #4
    | OlyJedi Awatar marek7001
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Posty
    905
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Masz tu bezpośredni link, który podałem wcześniej do promocji DXO 9 /licencja dożywotnia/. Podajesz maila i dostajesz wszystko w odpowiedzi: http://www.dxo.com/de/profifoto
    Były: 3 Canony PS, 2 Lumixy FZ, 2 Olympusy E-System /14-54II, 40-150/, Nikon D5000 /18-105/, E-PL2, E-PL3, E-PL5 /14-42, 14-150,12-50, 40-150, 14/2.5, 20/1.7, 45/1.8, Nokia LUMIA 920, 930 GOLD, LG G4, G5,G6, G7, Huawei P30 Pro jest ​Huawei Mate 50 Pro
    Galeria Olympusclub: http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=21795




  5. #5
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez marek7001 Zobacz posta
    Masz tu bezpośredni link, który podałem wcześniej do promocji DXO 9 /licencja dożywotnia/. Podajesz maila i dostajesz wszystko w odpowiedzi: http://www.dxo.com/de/profifoto
    Tylko przy instalacji nie "fajeczkuj"okienka z propozycja pilotowania tych fotek ktore obrabiasz.A po co maja wiedziej ilu "golasow" obrabiasz na kompie

  6. #6
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Warto wrócić Licencja jest darmowa na wersję DxO Optics Pro 9. Tu masz więcej nieco: link (post #813). Na meila musisz dostać numer aktywacyjny, później przy uruchomieniu programu go wprowadzić i wtedy masz pełną wersję. Aktualne bodajże do końca sierpnia. Miałem wcześniej wersję 8, teraz instalowałem 9 i nic z ikonami mi się nie robiło.
    a co będzie we wrześniu? pytam bo zainstalowałam i... jeśli we wrześniu zostanę z niczym to dziękuję...

  7. #7
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez edorka Zobacz posta
    a co będzie we wrześniu? pytam bo zainstalowałam i... jeśli we wrześniu zostanę z niczym to dziękuję...
    Z tego co wiem to we wrzesniu jest koniec lata.A jesli koniec lata to nie zostajesz z niczym.Dostaniesz instalke i numer z GIFT i bedzie nadal dzialac.I nie przejmuj sie koncem co lata we wrzesniu.

  8. #8
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez edorka Zobacz posta
    a co będzie we wrześniu? pytam bo zainstalowałam i... jeśli we wrześniu zostanę z niczym to dziękuję...
    Się nie zrozumieliśmy, czy raczej nieprecyzyjnie się wyraziłem O ile dobrze pamiętam ta oferta pobrania jest aktualna do końca sierpnia, później już nie będzie można pobrać. Jak masz zainstalowane oczywiście w wrześniu i za rok, dwa i więcej też będzie działać. Jak napisał marek7001 "licencja dożywotnia".
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  9. #9
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Się nie zrozumieliśmy, czy raczej nieprecyzyjnie się wyraziłem O ile dobrze pamiętam ta oferta pobrania jest aktualna do końca sierpnia, później już nie będzie można pobrać. Jak masz zainstalowane oczywiście w wrześniu i za rok, dwa i więcej też będzie działać. Jak napisał marek7001 "licencja dożywotnia".
    a to co innego, dzięki

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Z tego co wiem to we wrzesniu jest koniec lata.A jesli koniec lata to nie zostajesz z niczym.Dostaniesz instalke i numer z GIFT i bedzie nadal dzialac.I nie przejmuj sie koncem co lata we wrzesniu.
    teraz pozostało mi przejmować się końcem lata we wrześniu bo mogłoby trwać troszkę dłużej...

  10. #10
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    305
    Moja galeria
    Wyslalem maila, pobralem program, wpisalem kod, ktory otrzymalem i dziala na lapku ( Win 10 )

    Ps. Andtor2, olkowe programy do lamusa ida
    Ostatnio edytowane przez waruga ; 4.07.16 o 20:41
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

Podobne wątki

  1. DxO Optics Pro 6 + DxO FilmPack 2
    By ayu in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17.07.13, 03:25
  2. m. zuiko 14-150, ktos widział, ktoś ma
    By thorgal in forum Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post / autor: 7.09.12, 12:54
  3. fancier - ktoś ma ktoś poleca ?
    By dobas in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15.06.09, 00:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.