Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Panasonic gx80

  1. #41
    Awatar Crow
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cześć.

    Noszę się z zamiarem kupna Lumixa GX-80. Martwi mnie jednak brak ładowarki w zestawie. Nie uśmiecha mi się ładowanie przez korpus.
    Powiedzcie mi drodzy forumowicze czy dołączona bateria (DMW-BLG10E - wyczytane z instrukcji oficjalnej) do aparatu była stosowana w innych modelach?
    Jaką ładowarkę mam kupić, żeby nie sknocić baterii? Jeśli ta sama bateria zasilała inne aparaty jaki był dołączony model ładowarki? Chciałbym też kupić zamiennik baterii, jaki?

  2. #42

    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    88
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Crow Zobacz posta
    Powiedzcie mi drodzy forumowicze czy dołączona bateria (DMW-BLG10E - wyczytane z instrukcji oficjalnej) do aparatu była stosowana w innych modelach?
    Na pewno była w GX7.

  3. #43
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    ładowarkę kupisz na znanym portalu aukcyjnym za około 20zł - mam taką używam, jest OK zł,aku -newell, hama, otb, hahnel, kup co najmniej 2 sztuki
    Ostatnio edytowane przez viruuss ; 23.11.17 o 13:45
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  4. #44
    Awatar Crow
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Kupiłem dziś hahnela i ładowarkę zapewne tą samą

  5. #45

    Dołączył
    Feb 2017
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Mam kilka pytań, z góry dziękuję za odpowiedzi.
    1. Czy w GX80 da się zrobić powiększenie podczas kręcenia filmów by łatwiej się ostrzyło taki np PIP?
    2. Czy to normalne że przy kiepskim świetle podczas wspomagania manualnego ostrzenia gdy przybliży się obraz z funkcją PIP to ekran jest jasny, a gdy na cały ekran to ekran się ściemnia (u mnie praktycznie g... widać)?
    3. Porównywałem właśnie GX80 z M10 III i GX80 podczas powiększenie (wspomaganie MF) obraz smuży, a w M10 III. Czy M10 III jest po po prostu lepszy pod tym względem czy w GX80 można ustawić by to poprawić.

Podobne wątki

  1. Panasonic Lumix GX 80
    By apz in forum [K] Korpusy micro 4/3
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28.09.16, 22:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.