Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Alternatywa dla ZD 50-200

  1. #21
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Pomyśl o serwisie...
    POczytaj zapytanie klikacz, za jakiś czas zaputaj jak zrealizowano jej naprawę na gwarancji innej jak producenta.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  2. #22
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Właśnie to miałem na myśli. Klikacz spanikowała i się jej nie dziwię. Biorąc pod uwagę awaryjność nowych Olków to spore ryzyko.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #23
    | OlyJedi Awatar sepi19
    Dołączył
    Dec 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.787
    Siła reputacji
    115
    Moja galeria
    Budżetowo to:
    Jupiter 21m albo
    Tair
    Używałem jednocześnie z zd50-200 i w sumie gdyby nie AF ...

    ---------- Post dodany o 00:33 ---------- Poprzedni post był o 00:31 ----------

    Budżetowo to:<br> Jupiter 21m albo<br> Tair &nbsp; &nbsp;<br>Używałem jednocześnie z zd50-200 i w sumie gdyby nie AF &nbsp;... &nbsp; <br><br><br>
    ... to za różnicę w cenie można by się wypuścić na fajne fotoreise

    ---------- Post dodany o 00:39 ---------- Poprzedni post był o 00:33 ----------

    Albo jak z AF-em i po taniości to Sony jakieś starsze i jeszcze starsza "flinta" ewentualnie .

    ---------- Post dodany o 00:40 ---------- Poprzedni post był o 00:39 ----------

    W C i N to już kasa inna za "lepiej".
    Wielu nie zdaje sobie sprawy że niezależnie od modelu aparatu ich zdjęcia będą wyglądały tak samo

  4. #24
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Pruszków
    Posty
    350
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Niska cena nie bierze się w końcu z powietrza, z czegoś trzeba wtedy zrezygnować tym razem z gwarancji. Z drugiej strony zastanawia mnie czemu E-M1 tak trzyma cenę skoro jest na rynku już od prawie 3 lat, a E-M5 Mark II to to samo tylko w innym pudełku z obrotowym wyświetlaczem (wiadomo nowe to musi być drogie).

    Czemu te Olki tak się psują ostatnio : ( żaden inny producent nie ma nic ciekawego do zaoferowania w takim rozmiarze i z takiej jakości optyką.

  5. #25
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Matick7 Zobacz posta
    Niska cena nie bierze się w końcu z powietrza, z czegoś trzeba wtedy zrezygnować tym razem z gwarancji. Z drugiej strony zastanawia mnie czemu E-M1 tak trzyma cenę skoro jest na rynku już od prawie 3 lat, a E-M5 Mark II to to samo tylko w innym pudełku z obrotowym wyświetlaczem (wiadomo nowe to musi być drogie).

    Czemu te Olki tak się psują ostatnio : ( żaden inny producent nie ma nic ciekawego do zaoferowania w takim rozmiarze i z takiej jakości optyką.
    Z tym nowym pudełkiem to jednak przesadziłeś, dla mnie to ta sama matryca na nowo obudowana....

    M1 jest jedynym u Olka, który ma fazę i po zmianie oprogramowania jest również jak nowy model. Stanieje jesienią po pojawieniu się następcy z 20 Mpx matrycą.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  6. #26
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Gwarancja nawet z kupionego w PL kiedyś się kończy - później tylko płacz ? Znaczy płać
    Może przykład "Klikacz" to wyjątek, potwierdzający regułę że flagowiec cenowy jest deczko trwalszy od flagowców cenowych z matrycą Sony

  7. #27
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Może u Canona L 100-400 na pełną klatkę by Cię zadowolił? Cena... Szkoda gadać.
    Miałem C 5D II i 100-400 L i uważam, że ta literka "L" była troszkę na wyrost dla tego szkła.
    Teraz mam E M1 i 50-200 i jest bez porównania ostrzejszy.
    Zakup Oly. 50-200/2,8-3,5 za ok. 1900 zł (stan "igła")był jednym z moich najlepszych zakupów foto.

  8. #28
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Miałem C 5D II i 100-400 L i uważam, że ta literka "L" była troszkę na wyrost dla tego szkła.
    Teraz mam E M1 i 50-200 i jest bez porównania ostrzejszy.
    Zakup Oly. 50-200/2,8-3,5 za ok. 1900 zł (stan "igła")był jednym z moich najlepszych zakupów foto.
    No to po opinii użytkownika raczej wszystko jasne. A byłem kiedyś tsk blisko wejścia w tamten system....
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  9. #29
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Miałem C 5D II i 100-400 L i uważam, że ta literka "L" była troszkę na wyrost dla tego szkła.
    Teraz mam E M1 i 50-200 i jest bez porównania ostrzejszy.
    Zakup Oly. 50-200/2,8-3,5 za ok. 1900 zł (stan "igła")był jednym z moich najlepszych zakupów foto.
    wszystkie re cyferki to teoria
    przykład masz na Swoich zdjeciach sikorek, z 200 musisz robic duzy crop, albo podejsc bardzo blisko co nie zawsze jest mozliwe, ja tam wole ciemniej ale dluzej, efekt koncowy bedzie taki sam , a moze i lepszy ?
    nie ma w m4/3 alternatywy dla 50-200 + sprawny AFC, dobra rada jest stary canon 100-400,sam sie zastanawialem nad nim w polaczeniu z 7D do ptakow
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  10. #30
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    wszystkie re cyferki to teoria
    przykład masz na Swoich zdjeciach sikorek, z 200 musisz robic duzy crop, albo podejsc bardzo blisko co nie zawsze jest mozliwe, ja tam wole ciemniej ale dluzej, efekt koncowy bedzie taki sam , a moze i lepszy ?
    nie ma w m4/3 alternatywy dla 50-200 + sprawny AFC, dobra rada jest stary canon 100-400,sam sie zastanawialem nad nim w polaczeniu z 7D do ptakow
    Ciemniej to wyższe iso, z tym APS-c i 4/3 sobie nie radzą , może jeszcze Fuji. Fakt, trzeba więcej w maskowanie zainwestować

Podobne wątki

  1. Alternatywa dla xz-2.
    By Tnr in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 5.07.15, 17:02
  2. Tańsza alternatywa dla mmf-3?
    By BBartek in forum Akcesoria micro 4/3
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 6.06.15, 13:58
  3. OM-D EM-5 alternatywa dla ED 12-50mm F3.5-6.3 EZ
    By zwitek in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 30.03.13, 23:02
  4. Alternatywa ACDSee
    By Kwera in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 23.01.09, 00:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.