Strona 1420 z 1422 PierwszyPierwszy ... 42092013201370141014181419142014211422 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14.191 do 14.200 z 14218

Wątek: Co sobie kupiliście ostatnio?

| OlyJedi Awatar Mcarto
    Mieszka w
    Irlandia
    Siła reputacji
    56
    Moja galeria
    W programie Twardy Reset coś identycznego (są różne firmy) testowano 2-3 miesiące temu - nie bardzo mnie to przekonało

Ja mam w planach hulajnogę - Xiaomi produkuje fajne.
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

| OlyJedi Awatar Janeczek
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    viruuss,

Zdziwisz sie, u chlopakow w Gdansku kupilem, sa przedstawicielem Gotwaya i maja zajefajne ceny. Jak bedziesz chcial, to wez konkretne, kosztuje troche ale jak sie przejedziesz, to odczujesz roznice.
    Aktualnie cena/jakosc Gotway jest de best, sa wprawdzie tansze jakies Inmotiony albo pierwsze wersje Ninebotow, tylko ze lataja po 20-25kmh i maja taki sam zasieg czyli lipa, a i tak kosztuja okolice 2,5-3k.

Mcarto,
    Jestem fanem hulajow od zawsze, mam kilka do tej pory, a to wlasnie Mijie od Xiaomi zamienilem na monocykla. Xiaomi nie jest zle tylko ma fabryczna wade ladowania baterii, puszczaja luty, a druga kosmiczna wada, to dystrybutor PL - sa jakims niesmiesznym zartem. Zatem jak kupic to tylko w Xkomie i tam oddawac w razie co na serwis.

Godspeed
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

| OlyJedi Awatar viruuss
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    98
    Moja galeria
    hahhah
    w takiej cenie kupię zajefajny rower "elektryczny" co moim zdaniem jest bezpieczniejsze ale i tak masz mój szacunek !!
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    A tu widzisz sasiedzie mam odmienne zdanie, rower elektryczny dla mnie nie istnieje, a jak widze rowerzystow w autobusach i tramwajach, to mam ochote ich wyrzucic na zbity ryj
    Jezdzilem 20 kilka lat na rowerze, praktycznie wiekszosc dni w roku, fajnie sie bawilem km lecialy, niestety zdrowie teraz nie pozwala...

Godspeed

| OlyJedi Awatar viruuss
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    98
    Moja galeria

jeszcze jest to wolny kraj, więc możesz mieć swoje zdanie sąsiad ale zaraz wyrzucać ? i to na zbity ryj
    poczytałem o tym cudzie w necie, nie za bardzo wiem gdzie można tym jeździć ? ponieważ moc silnika to około 1900 W i prędkość max.60km/h (https://sklep.jednokolowiec.pl/jedno...680wh.html)nie nie można po ścieżce rowerowej tym bardziej po chodniku zgodnie z przepisami (https://roweroweporady.pl/rower-z-si...a-to-przepisy/) po ulicy chyba strach ? no chyba, że sąsiad wkoło domu tym zaiwania ? z mojego punktu widzenia zakup taki sobie
    http://samochodyelektryczne.org/nowe...lektryczne.htm ostatnia nowelizacja prawa
    Ostatnio edytowane przez viruuss ; 17.07.18 o 20:09

| OlyJedi
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    108
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta

jeszcze jest to wolny kraj, więc możesz mieć swoje zdanie sąsiad ale zaraz wyrzucać ? i to na zbity ryj
    poczytałem o tym cudzie w necie, nie za bardzo wiem gdzie można tym jeździć ? ponieważ moc silnika to około 1900 W i prędkość max.60km/h (https://sklep.jednokolowiec.pl/jedno...680wh.html)nie nie można po ścieżce rowerowej tym bardziej po chodniku zgodnie z przepisami (https://roweroweporady.pl/rower-z-si...a-to-przepisy/) po ulicy chyba strach ? no chyba, że sąsiad wkoło domu tym zaiwania ? z mojego punktu widzenia zakup taki sobie
    http://samochodyelektryczne.org/nowe...lektryczne.htm ostatnia nowelizacja prawa
    Sorry Janeczek - też sąsiad. Też myślę, że to bezużyteczny gadżet. Pewnie nawet na nowych placach Forum-a nie pozwolą tym jeździć. Ale skoro nie moje pieniądze to niech tam daje radość!

Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    Kochamy nasza unie wszak, ktora wymysla nam coraz to wieksze bzdety w kazdej dziedzinie.

viruuss,
    Oczywiscie, ze bym wywalal, jak ma rower to niech jezdzi, a nie pcha sie z nim do autobusu, by potem dojechac 400m
    Problem w tym, ze rowerzysci niebawem maja miec sciezki tylko dla siebie, swiadczy to tylko o sile rowerowego lobby, reszta jak hulaje, rolki itp przesiada sie na chodnik.

Z utesknieniem czekam na normalne ceny i jakies przyzwoite warunki zakupow aut elektrycznych, jeszcze klika lat...

Godspeed

Moderator - opiekun giełdy Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Iwo
    Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria
    GotWay Tesla 680Wh -

• Prędkość Max: 46km/h
    • Prędkość podróżna 35km/h
    • Zasięg: ok 68km zależy od wagi i prędkości, terenu
    • Silnik: trójfazowy bez szczotkowy 1900W
    • Akumulator: Sany, Panasonic 680Wh

@Janeczek... przecież to jeździ jak skuterki 50ccm. Nie boisz się, że się połamiesz?

Dzięki @viruuss za nius dotyczący rowerów elektrycznych. Chyba ustawodawca woli akcyzę na Pb95 jeśli daje ograniczenie do 25h i podcina możliwości silników elektrycznych (do 48V i 250W) i pozostają raczej rekreacyjne wersje jak rower elektryczny Blaupunkt CARL 280?

To zapytam Was inaczej... to z elektrycznych jednośladów nie lepiej po prostu wybrać skuter?

| OlyJedi Awatar viruuss
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    98
    Moja galeria
    chyba bardziej chodzi o to aby uniknąć "wariatów" na ścieżkach rowerowych ? co do skutera, chyba nie ? ograniczenia z poruszaniem się, tylko drogi !! rower - ścieżki rowerowe, chodniki ( chociaż nie jest to zgodne z prawem, ale jest przyzwolenie społeczne) , ulice gdy nie ma ścieżki, brak wymaganych dokumentów jak kupisz rower elektryczny zgodny z przepisami to i nie napedałujesz się dużo
    https://trekking24.pl/pl/romet-2017/...-30-2017&ceneo - bawiłem się czymś takim lub bardzo podobnym, jest ok
    Ostatnio edytowane przez viruuss ; 18.07.18 o 15:34

| OlyJedi Awatar Mcarto
    Mieszka w
    Irlandia
    Siła reputacji
    56
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Iwo Zobacz posta
    To zapytam Was inaczej... to z elektrycznych jednośladów nie lepiej po prostu wybrać skuter?
    Skutera nie zapakuję do bagażnika podobnie jak do tramwaju czy autobusu.

Potrzebuję czegoś do lepszej eksploracji miasta zwłaszcza jak mam daleko do parkingu czy przystanku.
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)