Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

Wątek: Doradźcie jaka torba?

  1. #21
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Moim zdaniem, albo kupujemy dobrą torbę foto, z przemyślanymi rozwiązaniami, albo po prostu insert, który pakujemy do normalnej codziennej torby z przemyślanymi rozwiązaniami

    Wszystko zależy od zastosowania. Kiepska torba to męczenie.

  2. #22
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Generalnie szukam czegoś co zmieści EM10 z naleśnikiem i jednym obiektywem i zapasową baterią. No i do tego ma fajnie wyglądać i być wygodne. No i jakoś nic nie umiem znaleźć ...

  3. #23
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Ale to ma być tylko foto czy torba na miasto, spacery gdzie zawsze trzeba jeszcze kilka szpargałów zmieścić.

    Torba jest takim towarem gdzie naprawdę warto iść i poprzymierzać.

  4. #24
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Raczej tylko torba foto, taka żeby się zmieścił aparat z naleśnikiem, jeden obiektyw, bateria. Ale też na tyle mała żeby wlazła mi do plecaka jak jadę na rower. I na tyle fajna, żeby można było z tym iść na spacer na miasto

  5. #25
    Jd
    Gość
    Będzie bardzo trudno taka torbę znaleźć. Po prostu producenci wszelkiego rodzaju toreb , futerałów "zapomnieli" o posiadaczach systemu m43. Na rynku wciąż to samo co było zanim narodziło sie m43 . Różnice są tylko w cenach , wielkości i kolorach ale zamysł nadal dotyczy posiadaczy "łuszczanek" lub megazoomów.
    Sam mam aktualnie GX7 z 20 mm , 12-32 i 35-100 i nie mogę znaleźć coś zgrabnego , w miarę małego aby to wszystko ogarnąć.
    Nosze cały zestaw w dwóch małych futerałach. W jednym aparat z naleśnikiem ( 20 mm lub 12-32) a w drugim 35-100 i naleśnik. Aparat z podpiętym 35-100 już nie wchodzi do futerału.
    Można oczywiście kupić w miarę duża torbę ale nie o to chodzi.

  6. #26
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Jasand celnie w punkt!
    Wszystkie torby to wielkie kobyły...
    Obejrzę te Camrock a jak nie zaryzykuję chińszczyznę z Ali...
    To mi wpadło w oko:
    https://pl.aliexpress.com/item/Retro...ceBeautifyAB=0
    Ostatnio edytowane przez stpman ; 25.03.18 o 12:54

  7. #27
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    229
    Moja galeria
    lowepro nova 170 aw - gx7 z podpiętym 20/1,7 + samyang 7,5 + P42,5 + P14-140 to wszystko w głównej komorze + 3 *aku, karty pamięci , mikro statyw, scyzoryk, paczka chusteczek, w siatkowych kieszeniach małe picie + paczka ciastek
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  8. #28
    Jd
    Gość
    Miałem ją ( Lowepro Nova 170 AV) ale to typowa torba pod mala lustrzankę, a nie m43. Kiedyś Oly miał takie torby retro (brązowe) i to było to. Nie wiem czemu przestali je produkować.
    Dzisiaj wszedłem na e-shop Olympus i się przeraziłem cenami w ogóle , ale ceny toreb to juz kosmos.

    Stpman : ta z aliexpress z wyglądu nawet , nawet ale nie te proporcje. Po co mi wysokość 18 cm ?? Oly lub Panas z długim zoomem to maximum 13 cm jak byś wkładał go obiektywem w dół. Natomiast głebokość 12 cm to za mało jak byś chciał nosić aparat z założonym zoomem wzdłuż torby.
    Ostatnio edytowane przez Jd ; 25.03.18 o 17:52

  9. #29
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    229
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jasand Zobacz posta
    Miałem ją ( Lowepro Nova 170 AV) ale to typowa torba pod mala lustrzankę, a nie m43.
    życzę owocnego szukania torby skoro ta jest pod "małą lustrzankę" coś za coś, chcesz mieć wszystko w jednym miejscu to wybierasz troszkę większą torbę, u mnie sprawdza się znakomicie na krótkie wypady, na dłuższe mam lowepro inverse 100 którą można "zapiąć" na biodrze i przez ramię, jednak ta jest mniej sprytnie zrobiona jeżeli chodzi o kieszonki i przegródki, miałem taką torbę olka w stylu retro, kiedyś były na wyprzedaży po kilka/kilanaście złotych ładnie wygląda ale do niczego moim zdaniem się nie nadaje mam chyba taką w kwiatki nówkę na strychu w kartonie
    Ostatnio edytowane przez viruuss ; 25.03.18 o 20:57
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  10. #30

Podobne wątki

  1. Jaka torba do OM-D E-M1 + dodatkowy obiektyw?
    By imbrykus in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28.06.16, 15:27
  2. Jaka torba Crumpler'a?
    By Filonxxxl in forum Akcesoria micro 4/3
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20.09.15, 11:26
  3. Olympus e-410 jaka torba?
    By michalTM in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 3.10.08, 20:35
  4. Jaka torba dla E-300 dual kit
    By Marylka in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27.07.06, 12:55
  5. Jaka torba do C5060+tulejka
    By ADAM12 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29.03.05, 22:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.