Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 168

Wątek: Życie w plastiku i nie tylko

  1. #151
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    70. Pięknie zarył w śnieg. Dobra robota.
    69. Efektownie ale światło wydaje mi się tutaj za ostre.
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  2. #152
    Awatar hastour
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    141
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Masz rację, tam jest goła lampa bez rozpraszaczy. Deszcz mi padał na łeb i aparat, więc nie miałem głowy do dopracowywania oświetlenia

  3. #153
    Awatar hastour
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    141
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    Lasery łatwo robi się w fotoszopie. Nie lubię łatwo, więc zrobiłem je na wskaźnikach laserowych z allegro, rozpraszanych w dymie.
    W efekcie wyglądają jak zrobione w fotoszopie, a mam wrażenie, że gdybym zrobił je fotoszopie to wyglądałyby bardziej jak prawdziwe :P

    71.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	33263578570_a3846b69e0_b.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	342,6 KB
ID:	189195  

  4. #154
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Ten kucharz z 64 jest w dechę ale i 65 niczego sobie
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  5. #155
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Fajne Lasery wcale nie wyglądają na nieprawdziwe, tak samo jak i ta pani w akcji
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  6. #156
    Awatar hastour
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    141
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    W sumie lasery bardziej mi się podobają teraz, niż zaraz po zrobieniu. To dziwne, bo zwykle jest odwrotnie
    A o statku z 65. pamiętam i jest szansa, że w tym tygodniu powtórzę i zrobię w końcu tak, jak chciałem, żeby to wyglądało. Pudełko na deszczownicę kupione, trzeba tylko dziurki lutownicą porobić. Nowy żagiel zrobiony, i najważniejsze - żona wyjeżdża do mamy na kilka dni

  7. #157
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Z jakieś trzy tygodnie temu kupiłem sobie na Alim latarkę z funkcją lasera w dwóch czy trzech kolorach. A teraz czekam, czekam, czekam kiedy mi przyjdzie

    Ale za to dzisiaj przyszedł mi statyw. Ponad rok szukałem odpowiedniego - powiem, że jestem zadowolony na 99,99%.
    Ostatnio edytowane przez CzaRmaX ; 4.04.17 o 01:13
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  8. #158

    Dołączył
    Mar 2017
    Mieszka w
    Sułów koło Wieliczki
    Posty
    25
    Siła reputacji
    11
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez CzaRmaX Zobacz posta
    Ponad rok szukałem odpowiedniego - powiem, że jestem zadowolony na 99,99%.
    A jaki dokładnie statyw, jeśli można wiedzieć.

  9. #159
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kazikx Zobacz posta
    A jaki dokładnie statyw, jeśli można wiedzieć.
    Szukałem odpowiedniego mini statywu. Ten który dzisiaj mi przyszedł nazywa się Leofoto MT-01. To 0,01% brakującego procenta to fakt, że nóżki nie rozkładają się o 90% aby praktycznie leżał na ziemi, gdyż wtedy zszedłby jeszcze o 2cm ale i tak jest mini statywem z tych które oglądałem gdzie nóżki rozchodzą się najbardziej i aparat jest dzięki temu najbliżej podłoża (a o to w głównej mierze mi chodziło). Są te statywy z giętkimi nóżkami ale im za grosz nie ufam oraz takie za kilkaset złotych, że też były fajne ale cena już mniej. Cały praktycznie jest wykonany z metalu i czujesz, że jak na swoje wymiary to swoje też waży. Każdą z nóżek możesz odchylić pod innym kątem, co też jest super sprawą na nierównych podłożach albo uskokach. Dodatkowo jest z dokręcaną głowicą kulową wykonaną z metalu (chociaż na tym za bardzo mi nie zależało, ponieważ głowica tylko podnosi poziom aparatu nad ziemią), która też sprawia bardzo solidne wrażenie. No i najważniejsze, że to wszystko jest w cenie 35 dolarów z przesyłką a nie 400, 500 czy 700 zł. Dodatkowy mały plusik to fajny pokrowiec na to wszystko (ja mam w panterkę)

    Mały edit - po rozłożeniu odległość ziemi od spodniej części podstawy to 21mm, natomiast od postawy aparatu to 45mm, z głowicą kulową oczywiście sporo więcej
    Ostatnio edytowane przez CzaRmaX ; 4.04.17 o 02:22
    Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ

  10. #160
    Awatar hastour
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    141
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria
    No i teraz uznaję, że statek wygląda tak, jak miał wyglądać
    72.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170405-P4050099-Edit-maly.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	2,75 MB
ID:	189506  

Podobne wątki

  1. Na wsi życie spokojem usłane
    By Sylwek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14.05.07, 17:05
  2. Życie Maitaniego
    By Smerf Maruda in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11.01.07, 22:26
  3. Życie jest podłe
    By aga_piet in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28.10.06, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.