Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 78 z 78

Wątek: Pentax K-1 Full Frame

  1. #71
    | OlyJedi Awatar broda
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    616
    Siła reputacji
    63
    Moja galeria
    niewatpliwie zacna to bedzie puszka , pentax czesto daje wiecej niz konkurencja za mniej , ceny staroci do pentaxa na allegro niewatpliwie podskocza ,

  2. #72
    | OlyJedi Awatar Mcarto
    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Irlandia
    Posty
    1.914
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez broda Zobacz posta
    niewatpliwie zacna to bedzie puszka , pentax czesto daje wiecej niz konkurencja za mniej , ceny staroci do pentaxa na allegro niewatpliwie podskocza ,
    Nie tylko staroci - nie wiem czy to spowodowane jest pojawieniem się FF ale na Ebayu sporo obiektywów jest droższych, ceny niektórych limitedów podskoczyły o 25%.
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

  3. #73
    | OlyJedi Awatar kojut
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Navan
    Posty
    73
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria
    Łooo, dawno mnie na tym forum nie było, a tu takie cyrki:
    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Zawsze mozna poczytac watek polecam sprzedajacego na forum Pentaxa i kto tam rzadzi
    Coo? Jakiego sprzedającego i na jakim forum?
    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Owe magiczne K5II wykrzaczalo sie jeszcze niedawno na koncertach jesli chodzi o AF
    No patrz, a kolega z p@pl robił tym koncerty i jeszcze chwalił za celność: http://jaad75.zenfolio.com/p293398581
    Parówkowym skrytożercom mówimy: NIE!

  4. #74
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Jeśli zaczniemy robić sensację z faktu, że kol. jaad75 chwali Pentaxa, to chyba pora przygotowywać się na jeszcze większą sensację: jutro też wzejdzie słońce
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #75
    Sensacją dla co poniektórych jest fakt, ze AF Pentaxa trafia tam gdzie trzeba

  6. #76
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar geo
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    widzę Morze
    Posty
    737
    Siła reputacji
    46
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Lucas1981r Zobacz posta
    Tak tez myslalem ze odpowiedz nie bedzie konkretna - tylko takie ogolnikowe bajdu-baj
    dolaczyles w 2011 na forum Olympusa - to co mogles miec wtedy zmieniajac system k100,k200D,k10D,k20D, k-7?



    a czy ktos tu mowil o noszeniu? wypowiedziales sie ogolnie o szklach - o dwoch )) - wiec nie zmieniaj tematu taka glupia wypowiedzia ))



    nie musze tam wchodzic i dyskutowac - szczegolnie ze to nie tam a tu "ktos" palnal glupote na temat AF Pentaxa w gorszych warunkach - i jeszcze obraza innych - pokazuje to nie tylko Twoja "wiedze" ale i poziom jako czlowieka

    a co do AF to juz raz kiedys mielismy ze znajomymi sprawdzian - jezdzac rowerami po mostach Warszawy w duzej grupie,
    puszki jakie byly z tego co pamietam 60D,7D , D7000,D7100 , K-5, K-5II chyba jedna K-3 - i o dziwo tam gdzie C i N zaczynaly miec problemy juz...P nadal bez pierdniecia strzelal.
    Wiec jak sam widzisz - widzac co widzialem,a teraz czytajac taka wypowiedz - takiej osoby jak Ty - zaczynam sie zastanawiac czy Ty przypadkiem nie miales moze szkiel manualnych....a liczyles na auto focus

    Pozdrawiam
    MAM K5 II, mylisz ostrzenie z trafianiem.............. (k5 II ma czułość af od -3EV dlatego ostrzy lepiej niż canony, nikony które wymieniłeś ale to wcale nie znaczy, że celnośc af jest lepsza...) Mialem duzo lustrzanek, pentax ma problem np. z trafieniem (np f2.0 i mniej) w odleglosci kilku metrów, co np canon, nikon nie ma z tym problemów (no może poza plastykowymi 50mm f1., poza tym to wspaniała pucha, z bliska ostrzy idealnie
    Ostatnio edytowane przez geo ; 2.03.16 o 11:39
    A7II słoiki
    jerzykulesza.zenfolio.com

  7. #77
    Moderator - opiekun giełdy Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Iwo
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.473
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Pentax K-1 - test aparatu na fotopolis oraz


    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    8,5 cm grubości... No nieźle. Tyle to ma mój aparat z obiektywem i dekielkiem, a wcale nie jest najchudszy z możliwych. No fajnie, że Pentax robi konkurencję na Canona i Nikona, ale dla mnie to tylko kolejna lustrzanka, z tym samym zestawem wad, którymi obarczone są wszystkie pozostałe lustrzanki. Nie dla mnie ten aparat...
    @epicure K-1 raczej celuje w PRO segment, więc waga piórkowa nie jest priorytetem. Ja zwracam uwagę na inny fakt, który nie został zauważony tutaj - jest to pierwszy od lat DSLR FF z wbudowaną stabilizacją, ma też funkcję Pixel Shift Resolution. Dzięki stabilizacji w body możesz podpiąć "kompaktowy" obiektyw Sigma 24-70mm 2,8 HSM i długość będzie mniejsza niż w przypadku Sony A7 II z szkłem Sony FE 24-70mm - link. Dla mnie szkoda jedynie, że ma lustro i nie ma elektronicznej migawki. Co do szkieł nie martwię się. Sigma ratuje sytuację, czasem jakiś Tamron tani się trafi (np. tani Tamron 70-200mm 2,8).
    Sprzedam: Samyang 7,5mm f/3,5,

  8. #78
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Co do porównania z Sony to jeszcze kwestia wagi.

Podobne wątki

  1. Sony Nex full frame - SR5
    By gietrzy in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 20.08.12, 13:24
  2. DSLR Sony- full frame . Znowu
    By Koriolan in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12.12.08, 20:38
  3. FF (full frame) Sony.
    By konopia in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post / autor: 30.01.08, 23:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.