Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Przymiarka do systemu M43 - Olympus OMD M10 II

  1. #11
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar easy_rider
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    1.193
    Siła reputacji
    106
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Semper Zobacz posta
    ...ostatecznie zanabyłem przy niedawnym wejściu w m4/3 Omd M5 i właśnie startuję na test nocnych zdjęć w teren...
    No toś se wybrał odpowiedni model - EM5 nie ma trybu Live Composite...

  2. #12

    Dołączył
    Jan 2016
    Mieszka w
    Lubuskie
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    no nie ma nie ma. Dużo sobie myślałem o tym i o tamtym i wyszło mi na to, że skoro lubię mocne uszczelnione body a nie stać mnie na M5 mark II to wezmę mark I. Najważniejsze, że ma normalny bulb. Zawsze sobie z nim radziłem i teraz też dam radę. Zadecydowało też to , że trzymałem w rękach M10 i sprawił na mnie wrażenie zabaweczki. Nie czułem, ze to solidny aparat. Nie nabrałem przekonania i stanęło na M5 A z czasem jak już osiądę w m4/3 to przeskoczę sobie na M1 albo i kto wie od razu na jakiś tam nowszy model następcę M1 Na chwilę obecną M5 mk I spełnił moje oczekiwania. Ale dopiero się go uczę. W sensie takim, że instrukcja instrukcją ale aparat muszę wyczuć jak ciągnie z cieni, jak naświetlać , gdzie ustawiać w kadrze ostrość punktami, żeby najlepiej chwytał itd

  3. #13
    | OlyJedi Awatar alnico
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Śląsk, Mikołów
    Posty
    6.228
    Siła reputacji
    201
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Semper Zobacz posta
    no nie ma nie ma. Dużo sobie myślałem o tym i o tamtym i wyszło mi na to, że skoro lubię mocne uszczelnione body a nie stać mnie na M5 mark II to wezmę mark I. Najważniejsze, że ma normalny bulb. Zawsze sobie z nim radziłem i teraz też dam radę. Zadecydowało też to , że trzymałem w rękach M10 i sprawił na mnie wrażenie zabaweczki. Nie czułem, ze to solidny aparat. Nie nabrałem przekonania i stanęło na M5 A z czasem jak już osiądę w m4/3 to przeskoczę sobie na M1 albo i kto wie od razu na jakiś tam nowszy model następcę M1 Na chwilę obecną M5 mk I spełnił moje oczekiwania. Ale dopiero się go uczę. W sensie takim, że instrukcja instrukcją ale aparat muszę wyczuć jak ciągnie z cieni, jak naświetlać , gdzie ustawiać w kadrze ostrość punktami, żeby najlepiej chwytał itd
    M1 do długich nocnych ekspozycji to nie za bardzo się nadaje.
    OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy .
    Kiedy wychodzę w góry wracam do domu ; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
    Szwarc, mydło i powidło
    || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja

  4. #14

    Dołączył
    Jan 2016
    Mieszka w
    Lubuskie
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    No spokojnie. Zanim zmienię M5 to już na pewno wyjdzie M5 III albo M1 II i wtedy się będę takimi rzeczami zastanawiał. A teraz się cieszę fotografowaniem M5 i tym po prostu, że dobrą decyzję podjąłem o wejściu w m4/3 jako uzupełnienie FF

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.