Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Oprogramowanie dla Linux

  1. #41
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Iwo Zobacz posta
    No to właśnie jest po to petycja. By zrozumieli, że jest sporo osób zainteresowanych.
    Ale licz się, że może być 10 podpisów, jak nie uda ci się petycji rozreklamować i skutek będzie odwrotny do zamierzonego.

  2. #42
    | OlyJedi Awatar maj0nez
    Dołączył
    Jan 2008
    Mieszka w
    Opole Lubelskie
    Posty
    346
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    też się dopiszę lubię Linuxa i używam czasem

  3. #43
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Iwo Zobacz posta
    No to właśnie jest po to petycja. By zrozumieli, że jest sporo osób zainteresowanych.
    A jest?

  4. #44
    Moderator - opiekun giełdy Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Iwo
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.473
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    A jest?
    Po to robię sondę, by się dowiedzieć, czy mam być w milczącej mniejszości czy nie, tj. czy coś by to dało.
    Sprzedam: Samyang 7,5mm f/3,5,

  5. #45
    | OlyJedi Awatar tank_driver
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Phalsbourg / Francja
    Posty
    387
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    A ja mam windę na virtualboxie i nie narzekam, chociaż używam baaardzo rzadko (może własnie przez to).
    Nie liczyłbym na jakiekolwiek rychłe prolinuxowe posunięcia ze strony Olka. Notabene - można jeszcze gorzej. Kupiłem laptopa (ACER), z wgranym Linuxem który nie wchodził w tryb graficzny (kompletnie nieskonfigurowane X-y), z problemem polegającym na przegrzewaniu się pod czymkolwiek innym niż Windows. Problem rozwiązuje aktualizacja BIOS-u, której można dokonać tylko... pod Windowsem. Nawet w obrębie tej rodziny nie wszyscy są równi, bo Asus nie udostępnia sterowników do innej wersji niż Vista (pozostaje ręczne ściąganie). Jakby mnie ktoś, kogo mogę dosięgnąć ręką olewał tak jak Ci wielcy producenci, dawno wykręciłbym go jak gąbkę, coby nie olewał innych.
    Ale ja za mały jestem.

    Wracając do tematu - skoro w E3 można zmieniać soft wrzucając pliki (jakie ? patrz wątek https://forum.olympusclub.pl/showthr...707#post334707) na CF i odpalając aparat z wciśniętym OK to może inne też się uda tak uprzytomnić ?
    Ostatnio edytowane przez tank_driver ; 3.07.09 o 22:27
    Telepie Ci się lampa ? Sprawdź to !
    http://forum.olympusclub.pl/showthre...a+stopki+lampy
    Jeśli poznałeś kobietę swoich marzeń, to od razu zapomnij o jakichkolwiek innych !

  6. #46
    | OlyJedi Awatar maj0nez
    Dołączył
    Jan 2008
    Mieszka w
    Opole Lubelskie
    Posty
    346
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez tank_driver Zobacz posta
    Kupiłem laptopa (ACER), z wgranym Linuxem który nie wchodził w tryb graficzny (kompletnie nieskonfigurowane X-y), z problemem polegającym na przegrzewaniu się pod czymkolwiek innym niż Windows. Problem rozwiązuje aktualizacja BIOS-u, której można dokonać tylko... pod Windowsem. ......
    Wcale nie musisz mieć windy żeby uaktualnić bios wystarczy jakaś płytka boot'owalna programik który daje producent biosu np.: AWDflash i wszystko odbywa się w Dosie.

Podobne wątki

  1. Linux - kalibracja matrycy w lapku
    By pol189 in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24.11.09, 08:45
  2. Linux i E-500, aktualizacja firmware
    By salvadhor in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 9.08.06, 07:48

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.