Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Capture pro opinie

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2015
    Mieszka w
    Limerick
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Capture pro opinie

    Szukam opinii uzytkownika takiego cusia :


    moze jakiś forumowicz/czka motocyklista ma takowy?

  2. #2
    | OlyJedi Awatar alnico
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Śląsk, Mikołów
    Posty
    6.228
    Siła reputacji
    201
    Moja galeria
    Ciekawie to wygląda, przydałoby mi się się w górach, cena niestety mniej ciekawa . Przy okazji pooglądam w sklepie.
    OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy .
    Kiedy wychodzę w góry wracam do domu ; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
    Szwarc, mydło i powidło
    || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2015
    Mieszka w
    Limerick
    Posty
    15
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    no cena nie powala na kolana , ale więcej wiary - jak znam życie powstaną tzw "zamienniki" .

  4. #4
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Mam i używam. Fajna rzecz, są też i podobne urządzenia innych firm. Jak choćby Spider Pro. http://spiderholster.com/single-camera-system/
    W Capture Pro podoba mi się to, że wykorzystuje złączkę kompatybilną z statywową Arca.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

  5. #5
    | OlyJedi Awatar alnico
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Śląsk, Mikołów
    Posty
    6.228
    Siła reputacji
    201
    Moja galeria
    Pobawiłem się dzisiaj tym wynalazkiem. Wrażenie robi bardzo dobre, super wykonanie, solidne, pewne a jednocześnie łatwe wpinanie aparatu w uchwyt.
    Próbowałem mocować do paska od spodni jak i do paska plecaka, w obu przypadkach nie mam zastrzeżeń.
    Tworzywo na płytce jest dosyć twarde, trzeba mocno dokręcać co w przypadku płytki MICRO nie jest zbyt wygodne. Wolałbym śrubę z nacięciem aby można było dokręcać monetą zamiast imbusem lub metalowym kabłąkiem, który dosyć ciężko "chodzi" (w razie czego śrubę można zmienić, zresztą w tej większej, kwadratowej płytce jest taka z nacięciem).
    Zastosowanie widzę głównie w górach gdy chodzi się w stromym skalistym terenie a dyndającym na pasku aparatem można łatwo uderzyć w skałę, na rowerze jak i też w zwykłym codziennym użytkowaniu gdy nie przepadamy za wiszącym na szyi aparatem czy w ogóle paskami (ja nie przepadam).
    Dużą zaletą jest też kompatybilność z głowicami statywowymi z mocowaniem Arca-Swiss choć podobno płytka w wersji MICRO nie zawsze pasuje.
    Cytat Zamieszczone przez Nevin Zobacz posta
    no cena nie powala na kolana , ale więcej wiary - jak znam życie powstaną tzw "zamienniki" .
    Z zamiennikami to różnie bywa, w tego typu rozwiązaniach diabeł tkwi w szczegółach.
    OM-D E-M5 I/II + kilka słoików. Łowię nimi oblechy .
    Kiedy wychodzę w góry wracam do domu ; Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz mieć dwa dni wolnego.
    Szwarc, mydło i powidło
    || Z Tater ||Bieszczady || Słowacja

Podobne wątki

  1. Capture One 6
    By tropic in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 17.07.13, 21:39
  2. Capture One 4
    By kapir in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10.04.08, 11:14
  3. Capture One.
    By Mysza in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16.08.07, 21:15
  4. E-1 i Capture One
    By Yorky in forum E-System
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19.10.06, 18:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.