Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Nieregularnik

  1. #11
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    fajne to ostatnie
    auto robi klimat
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    116
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    Dziękuje za odwiedziny. Kolejna wrzutka, wracamy w klimacie B&W na ulice Hawany.



  3. #13
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    116
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    Kolejna wrzutka B&W. Tym razem z ulicy Limone sul Garda.

    pozdrawiam

    6

  4. #14
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Sawa
    Dołączył
    May 2007
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski
    Posty
    1.637
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    witaj mpodróżniku,
    motywy z Hawany - obwoźny handlarz kwieciem interesujący, poprzednie jedyne kolorowe - też ciekawe, swoją nieostrością przyciąga.
    co do ostatniego - 6 - fajnie, że ponownie zacząłeś numerować - brakuje jakiejś harmonii, wiadomo, ze chciałeś pokazać wnętrze - prawdopodobnie - restauracji, ale i kraty przeszkodziły, też brak jakiegoś interesującego kadru, informacji ze zdjęcia płynącej.
    Podobnie rzecz ma się w przypadku 1 - szkoda braku koloru - postać w czarnej kurtce z mamoną w garści chyba bardziej wówczas by się wybijała.
    W szachach ciekawszy drugi plan, gdzie jest 'jakaś' akcja, są gracze, a tu jakby 'umysłowe zmaganie' niestety, słabo narysowane.
    Pan z gazetą i Pani rzucająca okiem w jego stronę - zabrakło zarówno dynamiki, jak i jakieś bezpośredniej relacji w tym kadrze - zupełnie przypadkowe. lub nieprzemyślany moment wyzwolenia migawki, tak je odbieram. Lepiej przemyśleć, poczekać i pokazać 'COŚ' niż pstryknąć.
    Ostatnio edytowane przez Sawa ; 7.12.15 o 18:19 Powód: literówka

  5. #15
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    116
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    @Sawa: dziekuje za odwiedziny i uwagi. Zdjecie #6 jest dokladnie takim jakie chcialem, kraty mialy byc widoczne. Rozumiem ze nie podchodzi

  6. #16
    | OlyJedi Awatar kolba
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry, Lasowice
    Posty
    2.702
    Siła reputacji
    158
    Moja galeria
    Piękna wrzuta.
    E30, E1. Obiektywy: 14-54, sigma 105 macro, 70-300, Samyang 8mm,TAIR-11A 2,8 135mm, Helios 58mm, Super Takumar 1,4 50mm, tokina 2,8 28mm, Lampa: Metz 48 Af - 1, FL36 R.
    http://piotrlisek.manifo.com/ http://forum.olympusclub.pl/threads/...by.?highlight=

  7. #17

    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dla mnie extra życzę dalszych sukcesów.

  8. #18
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    116
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    Witam ponownie, znowu w B&W. Poniżej trudy człowieka chcącego przejść na drugą stronę ulicy w Hanoi. Co ciekawe w Hanoi istnieją nawet przejścia dla pieszych z sygnalizacja świetlną. Czerwony - nie idź, brak czerwonego - próbuj szczęścia. Patrząc na strumień skuterów z odpowiedniej odległości można zauważyć ze zachowuje się on jak ławica ryb. Jeśli tylko intruz na ulicy nie robi czegoś nieoczekiwanego, ławica (zazwyczaj) go ominie.




  9. #19
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.289
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    Fajne
    Nigdy nie miałem problemów z azjatyckim ruchem na ulicach, w przeciwieństwie do mojej żony, dla której przejście na drugą stronę ulicy było największym wyzwaniem i stresem

  10. #20
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    jakby człowiek chciał przejść przez rwącą rzekę. Na tych pierwszych z Havany pasuje mi B&W - tutaj jednak wolałbym już kolor. Czekam na kolejne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.