Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 168

Wątek: Panasonic - Leica DG Vario Elmar 100-400 mm f/4.0-6.3 Asph OIS

  1. #151
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez FreddieChopin Zobacz posta
    Wszystko fajnie, ale ja zawsze jak dokonam zakupu przez ebay to nigdy nie widzę Pytania o to kto ma przeliczyć walutę (paypal czy wystawca karty)...
    Ale to nie na ebayu ustawiasz, tylko na PayPalu.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  2. #152
    Moderator Awatar FreddieChopin
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    102
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Ale to nie na ebayu ustawiasz, tylko na PayPalu.
    No, to wiadomo - taki skrót myślowy. Niemniej jednak na PayPalu też nigdy nie widziałem takiej opcji, tak wiec naprawdę nie wiem gdzie ją znaleźć i przestawić.

  3. #153
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Nazwa:  1.JPG
Wyświetleń: 467
Rozmiar:  63,9 KB


    Nazwa:  2.JPG
Wyświetleń: 455
Rozmiar:  32,9 KB
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  4. #154
    Moderator Awatar FreddieChopin
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    102
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    ok, przy następnej okazji sprawdzimy (; dzięki!

  5. #155

    Dołączył
    Mar 2016
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    40
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Ale to nie na ebayu ustawiasz, tylko na PayPalu.
    Bezpośrednio przy finalizowaniu transakcji eBay też da się zmiany w PP robić.

    Po rozwinięciu formularza PP, klikamy w kurs i pojawi się okienko przewalutowania, jak w przywoływanym przez Ciebie przykładzie i tam wybieramy opcję u dostawcy
    Coś o mnie
    OMD EM5mkII +60mm f2.8 macro + 75mm f1.8 + 12-40mm f2.8 + 40-150mm f2.8 + MC-14 +Nissin i40 + Peak Design the Everyday Messager Bag

  6. #156
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Dzieki za info, dawno uzywalem ebaya.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #157
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    My tu gadu gadu, a nam cena skoczyła
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  8. #158
    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    denver47
    ale i tak korzystniej założyć sobie darmowe konto walutowe w Alior Kantor z kartą do konta i podpiąć tą kartę do PP. Tylko trzeba do nich zadzwonić, żeby ustawili płatność tą kartą w walucie a nie przez przewalutowanie.
    Kupujesz walutę w kantorze i płacisz bez żadnych przewalutowań czy prowizji.
    Do kogo chcesz dzwonić? Mam karty walutowe i płace w wybranej walucie (walucie sprzedawcy); nigdy do nikogo w tej sprawie nie dzwoniłem Wszystko ustawiasz w PayPal.

  9. #159
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Mój 100-400 niestety zaczął mieć problemy podczas wyjazdu - przestał działać autofocus w zakresie 250-400. W pozostałych zakresach (oraz w całym zakresie w przypadku zdjęć makro) działa dobrze, wszystko ostre, stabilizacja działa. W zakresie 300-400 dzieje się dziwna rzecz - gdy jest bliski wyostrzenia następuje głośny "klik" i traci ostrość, potem próbuje ponownie i ponownie i ponownie - nigdy się nie udaje (muszę też zrestartować aparat, bo od tego momentu już nie radzi sobie w ogóle z łapaniem ostrości). Problem występuje też w trybie MF - gdy dojdę do pewnego momentu (przy ogniskowych 300-400) obraz zaczyna przeskakiwać jakby coś drgało w środku obiektywu, słychać też cały czas szum silniczka w środku. Obiektyw jest poza tym jak nowy - ma prawie rok, ale nie był zbyt często używany - tylko że widzę od wewnątrz na tylnej soczewki dwa białe paprochy - co sugeruje, że niestety nie jest szczelny jak być powinien. Wyłączony kręci się bez żadnych hałasów. Stabilizacja działa prawidłowo. Testowany na wszystkich możliwych ustawieniach.

    Kupiony z ebay, więc z gwarancją pewnie będę mieć problem, na razie napisałem do sprzedawcy, zobaczymy co z tego wyjdzie. (Zaktualizowany jest, jeszcze rozważam, że to wina body może być, bo już mocno wysłużone - ale to raczej mało prawdopodobne. Nie mam na razie jak sprawdzić z innym body - jeśli ktoś z okolic Rybnika chce sprawdzić jak taki obiektyw wygląda i działa, to zapraszam na PW, możemy się spotkać i przetestujemy czy u ciebie będzie ten sam problem.)
    Ostatnio edytowane przez Magnesus ; 30.06.18 o 15:33

  10. #160
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    I jak się skończyła sprawa z tym szkłem?
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 9.12.12, 01:40
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 9.12.12, 01:33
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 23.11.10, 08:57
  4. Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 1.09.10, 12:47
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28.10.07, 15:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.