Strona 65 z 70 PierwszyPierwszy ... 15556364656667 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 694

Wątek: Olympus E-M1 Mark II

  1. #641

    Dołączył
    Mar 2016
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    40
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    A sama cena jest ok na ten moment?? dawno nie śledziłem cen sprzętu i wydaje mi się atrakcyjna. Da się kupić ten korpus z polskiej dystrybucji w podobnych pieniądzach??
    Coś o mnie
    OMD EM5mkII +60mm f2.8 macro + 75mm f1.8 + 12-40mm f2.8 + 40-150mm f2.8 + MC-14 +Nissin i40 + Peak Design the Everyday Messager Bag

  2. #642
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Ceny już dawno nie są OK. W żadnym systemie.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  3. #643
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Jak się nie dasz nabrać na to całe marketingowe PRO, to ceny mogą być całkiem rozsądne.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #644
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    To Pro Capture jest fajne, ale nie rozwiązuje problemu autofokusa. Baloniki były w stałej odległości i AF nie miał nic do roboty.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #645

    Dołączył
    Mar 2016
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    40
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    czytam, czytam i wygląda mi na to, że mogę się rozczarować i chyba nie warto wchodzić w ten korpus z tego co mam
    Coś o mnie
    OMD EM5mkII +60mm f2.8 macro + 75mm f1.8 + 12-40mm f2.8 + 40-150mm f2.8 + MC-14 +Nissin i40 + Peak Design the Everyday Messager Bag

  6. #646
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar staryman
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    388
    Siła reputacji
    62
    Moja galeria
    denver47, mam E-M1 MK II i parokrotnie próbowałem robić zdjęcia ze śledzeniem obiektu i z obiektywami 17mm 1.8 oraz 45mm 1.8, jeśli obiekt zostanie złapany, że tak to ujmę, przez aparat, to śledzenie daje radę, ostrość nie zanika. Obawiam się, że moment kiedy ktoś nadbiega, a ja wyciągam aparat próbuję dopiero łapać ostrość z dwóch metrów ... wszystko zależy od szybkości poruszania się dziecka. E-M1 łapie ostrość bardzo szybko, trzeba by to zbadać w praktyce.
    Łapałem córkę na jadącą na rowerze i było ok, ale nadjeżdżała z pewnej odległości gdzie głębia ostrości była jeszcze dostatecznie duża.
    jest dobrze

  7. #647

    Dołączył
    Mar 2016
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    40
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Dzięki za info chyba dopóki nie potestuję to w ciemno nie wejdę, zwykle skupiam się na obiektywach, a ponieważ lepszego obrazka raczej z em1ii nie usyskam to poczekam chyba na następcę... W tym co mam nie pasuje mi tylko AFC

  8. #648
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    AF w E-M5 II powinien wystarczyć do fotografowania ruchliwego dziecka. Może nie ze 100-procentową skutecznością, ale z serii na pewno coś da się wybrać. Pamiętaj, że przy najszybszej serii AF-C nie działa, o ile dobrze pamiętam - ostrość blokuje się na pierwszej klatce. Zmniejsz serię do 5 kl/s (czy ile tam było) i powinno być lepiej. Przed pierwszym zdjęciem daj aparatowi z pół sekundy z wciśniętym spustem do połowy, aby AF-C miał moment na "złapanie" obiektu.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #649
    Awatar rymcymcym
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Posty
    26
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Witajcie,
    Nie jestem pewien czy moje pytanie jest z tych retorycznych więc jednak je zadam
    Jeśli Wasze fotografowanie składałoby się w 70% z portretu (studio/plener, przede wszystkim dzieciaki) a w pozostałych 30% z szerokopojętej fotografii "eventowej" (nie lubię tego określenia) tj. sesje w firmach, na firmowych imprezach itp. to wzięlibyście pod uwagę E-M1 m II czy raczej (co wielu sugeruje bez chwili namysłu) zdecydowalibyście się na FF (w tym przypadku konkretnie chodzi o D750)? Z racji, że to forum Olka, biorę pod uwagę tzw. przywiązanie do systemu, mam jednak nadzieję na w miarę szczere odpowiedzi Zaznaczam, że zarówno FF jak i m4/3 miałem okazję fotografować i jestem świadom różnic, w zasadzie prawie wszystko przemawia (w moim przypadku) za E-M1 jedyne co mnie blokuje przez zakupem do różnica w wygenerowanym obrazku. Kwestia jest taka - ja widzę różnicę ale czy odbiorcy zdjęć (tzw. przeciętni Kowalscy) też ją zobaczą? Tu mam wątpliwości...

  10. #650
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rymcymcym Zobacz posta
    ... Zaznaczam, że zarówno FF jak i m4/3 miałem okazję fotografować i jestem świadom różnic, w zasadzie prawie wszystko przemawia (w moim przypadku) za E-M1 jedyne co mnie blokuje przez zakupem do różnica w wygenerowanym obrazku. ...
    A, czy w fotografii przypadkiem nie chodzi właśnie o wygenerowany obrazek? Poza tym, nie wiem jak jest w Nikonie, ale w Canonie FF wyjdzie sporo taniej niż m4/3.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Olympus OM-D E-M10 Mark II
    By epicure in forum Korpusy micro 4/3
    Odpowiedzi: 584
    Ostatni post / autor: 7.02.24, 17:46
  2. OLYMPUS OM-D E-M5 Mark II
    By apz in forum [K] Korpusy micro 4/3
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 4.12.15, 09:33
  3. [LetsGoDigital] Olympus OM-D E-M5 Mark II
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13.02.15, 23:30
  4. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 15.05.09, 22:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.