Zobacz wyniki ankiety: Między-forumowo-galaktyczne nr3- GŁOSOWANIE

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    2 7,41%
  • 2

    2 7,41%
  • 3

    2 7,41%
  • 4

    3 11,11%
  • 5

    5 18,52%
  • 6

    2 7,41%
  • 7

    2 7,41%
  • 8

    13 48,15%
  • 9

    1 3,70%
  • 10

    1 3,70%
  • 11

    2 7,41%
  • 12

    7 25,93%
  • 13

    0 0%
  • 14

    8 29,63%
  • 15

    4 14,81%
  • 16

    5 18,52%
  • 17

    0 0%
  • 18

    0 0%
  • 19

    3 11,11%
  • 20

    2 7,41%
  • 21

    10 37,04%
  • 22

    8 29,63%
  • 23

    4 14,81%
  • 24

    0 0%
  • 25

    4 14,81%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100

Wątek: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

  1. #71
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez FreddieChopin Zobacz posta
    Chodzi mi jedynie o to, że temat zdjęcia nr 17 został rozdmuchany do rozmiarów kompletnie nieadekwatnych do rangi tej zabawy. Zdjęcie było dla jaj, zostało usunięte, sprawa zamknięta.
    Temat został rozdmuchany dzięki takim wypowiedziom jak Twoje.
    Skoro zdjęcie usunięto, sprawa jest zamknięta, to dlaczego usiłujesz wszystkich przekonać, że to żart? Bagatelizujesz sprawę i bronisz decyzji Offcy o dopuszczeniu tego zdjęcia?
    Wolałbym przeczytać jej uzasadnienie w tej sprawie niż Twoje domysły.
    Cytat Zamieszczone przez FreddieChopin Zobacz posta
    ... jesteśmy już na poście nr sześćdziesiąt-kilka spierając się o tą sprawę, jakby do wygrania było co najmniej 10000 zł
    Uważasz, że tylko za pieniądze warto przestrzegać ustalone reguły?
    Jako moderator "za darmo" też będziesz taki tolerancyjny dla osób postępujących nie do końca zgodnie z regulaminem forum?
    Przecież to forum to tylko zabawa jest, tu nie można wygrać żadnych pieniędzy ani "złotych kalesonów z kryształami Swarovskiego".
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  2. #72
    Moderator Awatar FreddieChopin
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    102
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Wolałbym przeczytać jej uzasadnienie w tej sprawie niż Twoje domysły.
    Nic prostszego - jest na pierwszej czy drugiej stronie.

    Uważasz, że tylko za pieniądze warto przestrzegać ustalone reguły?
    Jako moderator "za darmo" też będziesz taki tolerancyjny dla osób postępujących nie do końca zgodnie z regulaminem forum?
    Przecież to forum to tylko zabawa jest, tu nie można wygrać żadnych pieniędzy ani "złotych kalesonów z kryształami Swarovskiego".
    Uważam że w czymś pomyślanym jako zabawa nie ma sensu być nadgorliwym. Lepsza jest zabawa z nie-do-końca sprecyzowanymi zasadami, które czasem można dla śmiechu nagiąć, niż BRAK ZABAWY. A taki właśnie będzie (czy w zasadzie jest, bo wg mnie zabawa się skończyła) efekt skrajnego formalizmu jaki prezentujesz. Innymi słowy - Tobie i fretowi się wydaje, że alternatywą jest "zabawa w której wszyscy przestrzegamy regulaminu co do joty" albo "zabawa w której można sobie naginać czasem regulamin żeby było weselej i bardziej na luzie". Tymczasem nie ma takiej alternatywy - po pierwsze dlatego, że wtedy to nie jest zabawa, tylko korpo-zabawa (czyli każdy się w wymuszony sposób śmieje i mówi jak to jest wspaniale i w ogóle "great opportunity"), a po drugie dlatego, że organizatorka wielokrotnie i w jasny sposób dała do zrozumienia, że tak sformalizowanej zabawy nie będzie prowadzić.

    Dla zmiany klimatu ogłaszam, że udzielone mi (po znajomości i za dobrą łapówkę) uprawnienia, pozwoliły mi podejrzeć wyniki ankiety. Może was zainteresować informacja, że na 99,666% wygra https://forum.olympusclub.pl/members/49496

    ...

    Hehe (; A tak serio. Na 3 zdjęcia nie oddano żadnego głosu, w ankiecie wzięło udział 23 forumowiczów, głosowanie kończy się dziś. Da się zauważyć dosyć mocną trójkę na czołówce, ale nigdy nic nie wiadomo! Chyba jest na tym forum więcej niż 23 aktywnych uczestników, no nie? Przykładowo jakby dwóch największych malkontentów zagłosowało, zamiast spierać się o regulamin, to już by było 25 głosujących. Do dzieła! (;
    Ostatnio edytowane przez FreddieChopin ; 13.04.18 o 11:18

  3. #73
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    @Jacek_Z byłbyś łaskaw uporządkować bałagan w wątku będącym pod Twoją jurysdykcja zanim posypią się tu upomnienia i bany?

    Wystarczy jedna strata jaką jest w moich oczach rezygnacja @Czarna_Offca
    Ostatnio edytowane przez apz ; 13.04.18 o 11:06
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  4. #74
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.590
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Nie, z dwóch powodów.
    1. Mam nawyk z nikoniarzy, uważam, że dobry. Tam jest zasada, że moderator będący w dyskusji z użytkownikiem nie moderuje danego wątku.
    Jeśli uważa, że przekroczono granicę to raportuje, a inny moderator wchodzi w wątek i robi co uważa.
    2. Nie uważam, że przekroczono granice i nie raportowałem. To także wiąże z większa tolerancją wypowiedzi na N, a szczególnie z tym, że jestem moderatorem i nauczony jestem znosić więcej. Gdyby sie odnoszono żle do użytkownika to bym reagował, do moderatora - można (do pewnego stopnia).

    Każdy moderator jest inny i jesli ktoś uzna, że trzeba moderowac - niech moderuje. Ja wręcz nie mogę tego wątku moderować.

  5. #75
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...
    2. Nie uważam, że przekroczono granice i nie raportowałem. To także wiąże z większa tolerancją wypowiedzi na N, a szczególnie z tym, że jestem moderatorem i nauczony jestem znosić więcej. Gdyby sie odnoszono żle do użytkownika to bym reagował, do moderatora - można (do pewnego stopnia).

    ....
    Bardzo dobre podejście. Tu trochę za często moderatorzy walczą o "swoje". To akurat nie jest uwaga do apz.
    Ostatnio edytowane przez fret ; 13.04.18 o 11:37
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  6. #76
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.001
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Kochani moi, najpierw dygresja.
    W Szwecji, pani minister poszła sobie do sklepu i zobaczyła zajefajne buty. Uuuups, nie mam pieniędzy ze sobą, nie mam karty. Ale miała kartę służbową. Kupiła te buty. W tym samym dniu przelała pieniądze na służbowe konto.
    Na drugi dzien, sama z siebie podała się do dymisji. Bo uważała, że zrobiła źle. Co ciekawe, dymisja została przyjęta. Premier rządu wyszedł z założenia, że nie ma ludzi niezastąpionych. Ale był pełen szacunku (podobnie jak i ja) dla tej kobiety.
    Jeśli w Polsce nie będziemy mieli takich standardów to dalej będziemy 20 lat za murzynami.
    Wg mnie standard obowiązuje tak w polityce, jak w pracy, szkole czy zabawie.
    Biorąc pod uwagę wypowiedzi niektórych uczestników tej dyskusji - to po co tworzyć regulaminy. Robimy ogłoszenie typu:
    "Każdy kto chce wziąć udział w zabawie, wrzuca zdjęcie jakie chce. A forumowicze będą głosować na to które im się najbardziej podoba".
    Naprawdę, proszę - nie róbmy regulaminów. Nie będzie głupich dyskusji, będzie fajnie i wesoło. Nikt od nikogo się nic nie nauczy, za to piasku w oczach z tej piaskownicy będzie co niemiara.
    Albo zachowujmy się jak pani minister w Szwecji i przestrzegajmy podstaw, które sami wypracowaliśmy.
    @Czarna_Offca strzeliłaś focha, bo usłyszałaś kilka cierpkich słów.
    Powtórzę jeszcze raz - popatrz na siebie.
    Nie wiem jak na Nikonie czy Canonie, ale tu na Olyclubie aby człowieka docenić to musi się on napracować. Robić dobre zdjęcia, mieć wiedzę, dobrze doradzić i raczej nie być konfliktowym.
    A Ty, co zrobiłaś ? Twój pierwszy post: "cześć jestem czarna_offca i będę u Was prowadziła konkursy. No bez jaj dziewczyno.
    Tym bardziej, że się potwierdziło:
    konkurs się skończył - cisza. Ludzie się dopominają o wyniki
    ok, są wyniki ale nie wiadomo kto na kogo głosował, brak informacji kto jakie kolejne miejsca zajął.
    Już nie piszę o hecy w tym wątku, która rozpętała dyskusję o złotych kalesonach.
    Moja dorada - jeśli chcesz mieć mir u użytkowników Olyclubu - załóż swój wątek, pokaż choć jedno zdjęcie, podyskutuj o zdjęciach innych. A Ty tak... owczym pędem.
    Jeśli nie wiesz jak poprowadzić konkurs - zapytaj tych co wiedzą: andtor2 wielki szacun, Saboor - lata prowadził ditla, apz - tu są RAW-y apz-a
    Oni naprawdę pomogą.
    Strasznie się rozpisałem, więcej nie będę
    ps. @Jacek_Z podoba mi się Twoja ostatnia wypowiedź (mimo, że Cię nie lubię )
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  7. #77
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nie, z dwóch powodów.
    1. Mam nawyk z nikoniarzy, uważam, że dobry. Tam jest zasada, że moderator będący w dyskusji z użytkownikiem nie moderuje danego wątku.
    Jeśli uważa, że przekroczono granicę to raportuje, a inny moderator wchodzi w wątek i robi co uważa.
    2. Nie uważam, że przekroczono granice i nie raportowałem. To także wiąże z większa tolerancją wypowiedzi na N, a szczególnie z tym, że jestem moderatorem i nauczony jestem znosić więcej. Gdyby sie odnoszono żle do użytkownika to bym reagował, do moderatora - można (do pewnego stopnia).

    Każdy moderator jest inny i jesli ktoś uzna, że trzeba moderowac - niech moderuje. Ja wręcz nie mogę tego wątku moderować.
    Twoja działka...

    Jeśli oceniać po owocach "osłony moderatorskiej" to wynik moim zdaniem wyszedł słaby.
    3/4 dyskusji w wątku dotyczy spraw zupełnie pobocznych, widzę wypowiedzi po oświadczeniu Offcy, które przekraczają granicę dobrego smaku, widzę bezinteresowną napastliwość i wycieczki osobiste do innych użytkowników.

    "U nas" zwykło się takie rzeczy wydzielać do oddzielnego wątku i w nim ewentualnie tam porządkować lub pozostawić bez zmian.
    Udział w dyskusji w tym nie nie przeszkadza przecież.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 13.04.18 o 12:09
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  8. #78
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Bodzip, bardzo dobry tekst, a ten fragment, to bym szczególnie moderacji polecał:

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    ...
    Nie wiem jak na Nikonie czy Canonie, ale tu na Olyclubie aby człowieka docenić to musi się on napracować. Robić dobre zdjęcia, mieć wiedzę, dobrze doradzić i raczej nie być konfliktowym.
    ...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #79
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Bodzip, bardzo dobry tekst, a ten fragment, to bym szczególnie moderacji polecał:



    Frecie! Bardzo dobry cytat. od zaraz zacznij stosować go do siebie.

    Ostatni fragment zwłaszcza, naprawdę polecam.

    Zdarza się mi czasem taaakie marzenie, by na Olyclubie zamiast przytyków do regulaminów, osób itp. byly zdjęcia zabawy i o nich rozmowa....
    bo drętwo się robi, a i przykro gdy ludzie dostają po palcach od współużytkowników czasem niezasłużenie. Jedno pociąga za sobą drugie.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 13.04.18 o 16:29 Powód: literówka
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  10. #80
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Gdy spojrzałem po przedstawionych pracach, to definicja portretu, wg. uczestników, jest bardzo szeroka. To tylko zdjęcie postaci, najczęściej głowy, geometryczny kształt z kilkoma detalami. Zastanawiam się co definiuje portret? Czy wystarczy umieszczenie w nim postaci by graficznie zgadzała się z domyślnym przekazem, czy może przedstawienie sceny, gdzie postać jest w centrum uwagi, a jej charakter i dynamika to interakcja z otoczeniem?

Podobne wątki

  1. Między-galaktyczno- forumowe nr3- "Portret b&w"
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 9.04.18, 20:19
  2. Między- forumowe nr2- GŁOSOWANIE
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 1.04.18, 10:34
  3. O(n)ly między- galaktyczno-forumowe nr2- SŁODYCZ
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25.03.18, 22:18
  4. O(n) między-galaktyczno-forumowe nr- GŁOSOWANIE
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 18.03.18, 15:12
  5. Między- forumowe nr1- EMOCJE
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 11.03.18, 17:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.