Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zmiany

  1. #1
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Zmiany

    Ponieważ edorka definitywnie zrezygnowała z prowadzenia OR, ta zabawa zostaje zawieszone.
    Póki nie znajdzie się zapaleniec by ją poprowadzić, z deklaracją "po wsze czasy", leży na półce.
    Pojawiła się nowa: O(n)ly na temat!, którą zadeklarowała się
    poprowadzić @Czarna_Offca, przybyła z forum Nikonierze, gdzie od lat prowadzi "Zadania Tematyczne" i ma duuże doświadczenie w tej materii,
    jednak z tamtą społecznością, tak więc zwracam się do Was OlyTaliby o pomoc Czarnej_Offcy przy prowadzeniu tej zabawy tu, u nas.
    Dodam, że docelowo być może będzie ona miała zasięg międzysytemowy.
    Podzrawiam.
    S.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  2. #2
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Drodzy klubowicze, za zgodą administracji będę prowadził nową edycję konkursu OlyRulez.

    Bardzo serdecznie zapraszam was do zabawy, startujemy już jutro!

    Liczę na wasze zainteresowanie konkursem, wszak to wy nadsyłając swoje prace tworzycie ten konkurs.

    Obiecuję, że będę prowadził konkurs rzetelnie i sprawnie, a tematy będą wymagające (czasem) i dające względnie szerokie pole do interpretacji.

    Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.