Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 56

Wątek: Plany na nowe szkła

  1. #41
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Makromaniak Zobacz posta
    Mnie brakuje porządnych obiektywów w normalnych cenach ...
    Jest spora dziura między dolną półką, a PRO i nie widać chęci wypełnienia tej dziury.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #42
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Podobno ma być m.ZD 17 f/1,2. Jeśli będzie dość kompaktowy, to już zazdroszczę...
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #43
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Będzie niespodziewana podaż nerek..

    Nie wierzę że pojawią się perełki jak ZD 14-54, który był bardzo dobry i kosztował rozsądne pieniądze.Obecnie prezentowane obiektywy mają ceny rozkosznie absurdalnie i rabat ( pardon- jak wyraził się @Jack, życzliwość obecnego właściciela forum wobec forumowiczów) tylko trochę te absurdy łagodzi.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  4. #44
    | OlyJedi Awatar hadan
    Dołączył
    Aug 2009
    Mieszka w
    pomorskie
    Posty
    1.239
    Siła reputacji
    63
    Moja galeria
    Pozostaje jednak żal, poprzedni właściciel był hojniejszy.

  5. #45
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Niby był, ale wygląda na to, że jeśli sprzedał forum, to ta polityka się nie sprawdziła...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  6. #46
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    A tymczasem ze sklepu Olka zniknął EM1 mkI, szkoda, bo to świetny aparat. Teraz właściciele starego systemu skazywani sa na zakup od razu EM1mkII,.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #47
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    albo mk1 z drugiej ręki. Niestety zaporowa dla wielu pasjonatów cena mk2 jednak nie sprawiła masowej wyprzedaży mk1.

  8. #48
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    748
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Ja bym powiedział, ze masowej wyprzedaży starej "5" też chyba nie było. Fakt że jest teraz taniutka na rynku wtórnym, ale masówki chyba nie widać. Mnie cały czas ten aparat wystarcza, zwłaszcza pod względem obrazu. Tych różnic z nowszym sprzętem trzeba się z lupą doszukiwać, chciałbym zobaczyć kogoś, kto po analizie zdjęcia powie z którego to olka Czuję że będę go używał , aż padnie....Migawkę już raz naprawiałem, miejmy nadzieję że "wypadki" mamy już za sobą.

  9. #49
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Makromaniak Zobacz posta
    Ja bym powiedział, ze masowej wyprzedaży starej "5" też chyba nie było. Fakt że jest teraz taniutka na rynku wtórnym, ale masówki chyba nie widać. Mnie cały czas ten aparat wystarcza, zwłaszcza pod względem obrazu. Tych różnic z nowszym sprzętem trzeba się z lupą doszukiwać, chciałbym zobaczyć kogoś, kto po analizie zdjęcia powie z którego to olka Czuję że będę go używał , aż padnie....Migawkę już raz naprawiałem, miejmy nadzieję że "wypadki" mamy już za sobą.
    Naprawa migawki w ramach gwarancji? Jeśli nie to jaki to koszt (u mnie też był problem tylko w E-M5), po gwarancji Olympus mi zrobił prezent i naprawił ale jakby mi się znowu coś stało to wnioskuję, że naprawa nie byłaby opłacalna.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  10. #50
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    748
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Miałem dosyć częsty problem "czarnego zdjęcia" pojawiającego się co jakiś czas, aż w końcu aparat całkowicie zastrajkował. Niestety przegapiłem okres gwarancyjny, wybuliłem ok 600 zet, za to w ramach tego dostałem nowa muszlę oczną (w serwisie wyceniana na parę zł, w sklepie chyba 80,- oraz wymieniono guziczki z zatartym napisem na nowe i poprawili cos w stykach, bo czasem grip mi nie kontaktował....). Naprawa polegała na wymianie jakiejś niedrogiej dupereli, większość kosztów stanowiła robocizna.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16.06.15, 12:30
  2. Zdradzieckie plany.
    By szamaniec in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 3.11.14, 21:09
  3. nowe :)
    By filippohh in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18.03.08, 21:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.