Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 82

Wątek: Międzyforumowe nr 6 - Z CIEMNOŚCI

  1. #51
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Ola_Olga Zobacz posta
    Czyli musisz poczekać aż Jacek_Z będzie miał czas.
    Nie prowadzę zabawy.

    Cytat Zamieszczone przez Ola_Olga Zobacz posta
    I mamy cieszyć się z tego co mamy, albo nie będziemy mieli wcale.
    Tak. I napisałem dlaczego. Ja nie będę słodził, ja opisuję rzeczywistość. No chyba, że edorka poprowadzi.

    Cytat Zamieszczone przez edorka Zobacz posta
    A ten podział prac przy "prowadzeniu" konkursu-zabawy... jakieś kuriozum. Ani Offca prowadzi, ani Jacek podsumowuje.
    Fakt, wolałbym by osoba prowadząca ogarniała wszystko sama.

    Cytat Zamieszczone przez edorka Zobacz posta
    Czas mam więc jeśli tak ma wyglądać prowadzenie zabawy to mogłabym się podjąć. Ciekawa tylko jestem jak bym została przyjęta na dwóch pozostałych forach.
    Dobrze. Na nikoniarzach jest luz, na canon-board posucha. Jedyny kłopot z asymilacją ludzi z zewnątrz jest tutaj. Sorry za szczerość.
    Z tego wniosek, że jeśli ktoś ma coś prowadzić na 3 fora to musi to być ktoś z olka, bo to forum nie zaakceptujecie nikogo z canona czy nikona.

    Co do aktualnej edycji. Zbieranie zdjęć zakończyło się na 2 dni przed moim wyjazdem na plener (który trwał dni 4 i zakończył się w niedzielę - nie zmyślam, o tym informacja tu jest od dawna https://forum.olympusclub.pl/threads...delek-maj-2018 ). Przed moim wyjazdem offca nie zdążyła, w trakcie .. tez nie, na messengera nie odpisała. Wróciłem, zaglądam - nie ma zdjęć. Napisałem SMS, oddzwoniła. Powiedziała, że
    nie ma neta,
    jest na wiosce gdzie panuje jeszcze epoka kamienia łupanego. Do cywilizacji (tzn Trójmiasta) wróci w środe po południu i wieczorem wrzuci zdjęcia.
    W miejscu gdzie ja byłem (Dwór Luboradza) zasięg sieci komórkowej był przy jeziorze, w okolicach pomostu. W budynku zero. Internet - Wi-Fi ale tylko w okolicach recepcji, na piętrze gdzie był mój pokój - nie. Gdy ludzie się bawili, ja około godziny 23 szedłem do recepcji by choć cokolwiek przeczytać, załatwić maile. Mam na to ponad 30 świadków - uczestników i modelki. Swoją droga - modelki były zrozpaczone, bo one nie potrafią już funkcjonować bez FB i Messengera, a fotografowie wymieniali brak zasięgu telefonu i netu jako jedną z zalet imprezy
    Tak więc jestem nawet skłonny uwierzyć w to co mówi offca, bo sam doświadczałem czegoś podobnego.
    Zastanawiam się nad zawieszeniem konkursu na okres letni, albo (co bardziej prawdopodobne) rozciągnięcia terminarza. Dłuższy czas zbierania zdjęć, danie czasu na wystawienie zdjęć i ankiety (nie natychmiast po zakończeniu zbierania). Widząc jakie są realia - tak chyba będzie lepiej.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29.05.18 o 00:42

  2. #52
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.003
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Jacku, powiedzmy że Ci nie wierzę
    Wszedłem na mapy zasięgu wszystkich 4 operatorów. Wpisałem Barwice. Nie dość, że każda sieć ma full komórkowe to jeszcze internet w LTE.
    Więc albo mijasz się z prawdą, albo za dużo C2H5OH było.
    Widzisz, mam rodzinę na Kaszubach i w trójmieście. I często u nich jestem. Jeszcze nigdy nie miałem problemu z zasięgiem. Nigdy.
    Nie jest prawdą, że nie tolerujemy nikogo innego (z Canona czy Nikona). to tylko Twoja nadinterpretacja. Nie pierwsza zresztą i pewnie nie ostatnia. Co do Offcy - weź sobie przeczytaj jej pierwszy wpis - ten naj, najpierwszy, a zrozumiesz.
    To co napisałeś wyżej - gdyby to było pierwszy i jedyny raz - zrozumiałbym. Ale to jest reguła, permanentnie we wszystkich konkursach.
    Nie wiem, ale po drugim czy trzecim konkursie Ulka (gulasz) trochę mnie temperowała... a to że początki, a to że dziewczyna się wyrobi, a to że może nie ma uprawnień.
    Teraz to nawet Jej oczy się otworzyły. I nie dziw się że nikt nie chce wrzucać zdjęć. Bo po co ??? Wrzucimy i co ? I jajco - jak na jednej reklamie jest.
    Saboor prowadził konkursy - było w terminie i na czas
    apz prowadził, też wszystko ok
    helmuth podobnie
    andtor2 - perfekcjonista.
    I nie można powiedzieć, że wyżej wymienieni nie wyjeżdżali. Saboor do szpitala, apz na rejs, Andrzej też miał przerwy. Ale zawsze pojawiało się słowo informujące: dzieciaki, nie będzie mnie trochę. Zastąpi mnie ten i ten albo poczekajcie tydzień.
    A tu... wielka cisza. Ani zdjęć, ani wyników, ani tabelek, ani nicków użytkowników. No porażka totalna
    ...

    Wy prowadzicie we dwoje i nie możecie sobie dać rady. Może lepiej odpuścić ?
    Ostatnio edytowane przez Bodzip ; 29.05.18 o 07:50
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #53
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Bodzip ma niestety 100% racji. Ostatnio rzadko zaglądam na fomagowe fora (posłuchałem rady Saboora i wolny czas poświęcam na fotografowanie, zamiast pisać bezsensowne teksty) i obserwuję sytuację z pewnego dystansu. Po pierwsze, to mówienie o początkach ma niewielki sens. Jacek i Ofca przyszli tu jako doświadczona ekipa z Nikoniarzy. Doszło nawet do takiej kuriozalnej sytuacji, że owca próbowała pouczać andtora . Problem nie leży w doświadczeniu, tylko w stosunku do forumowiczów, czyli w dokładnym ich olewaniu. Jeśli możliwe było nawiązanie kontaktu z Ofcą, to pewnie było też możliwe skontaktowanie się z jednym z bardzo licznych administratorów/moderatorów i poproszenie o zamieszczenie stosownego komunikatu. Poza tym nieco dziwna wydaje mi się sytuacja, kiedy komórka działa, a internet nie. Ja się z czymś takim nie spotkałem, ale nie upieram się. Dodam jeszcze, że nawet u bardzo tolerancyjnych nikoniarzy zapanowała atmosfera lekkiego wkurzenia.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #54
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    @Jacek_Z, @Czarna_Offca: zapraszam do kąta "Animatora" pogadamy.
    podajcie oboje termin na PW.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  5. #55
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nie prowadzę zabawy.


    Dobrze. Na nikoniarzach jest luz, na canon-board posucha. Jedyny kłopot z asymilacją ludzi z zewnątrz jest tutaj. Sorry za szczerość.
    Z tego wniosek, że jeśli ktoś ma coś prowadzić na 3 fora to musi to być ktoś z olka, bo to forum nie zaakceptujecie nikogo z canona czy nikona.
    Problem z asymilacją? Przez wiele lat to forum było otwarte na ludzi fotografujących czymkolwiek. Nawet gdy było objete patronatem Olympusa- jedyne ograniczenia "innosystemowe" były chyba w galerii.
    Nawet w czasach patronatu Olympusa, były takie dwa-trzy lata gdzie ludziom pytającym "co kupić" odpowiadaliśmy - szukaj u innych producentów bo w Olympusie w tej chwili nie ma nic ciekawego.
    nigdy nie było z tym żadnego problemu.

    Może To nie społeczność forum jest problemem ?

    W problemy z dostępem do netu absolutnie jestem w stanie uwierzyć, mapy zasięgu operatorów to raczej mapa życzeń.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  6. #56
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    ...

    W problemy z dostępem do netu absolutnie jestem w stanie uwierzyć, mapy zasięgu operatorów to raczej mapa życzeń.
    Realnie jest możliwe, że telefon ma zasięg, a net nie dociera? Zawsze jak pojawiają mi się słupki sygnału, to pojawia się też net, ale może mam szczęście Nie zawsze chodzi jak burza, ale do wysłania komunikatu nie trzeba zbyt wiele.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #57
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Realnie mam takie miejsce gdzie telefon pokazuje zasięg, ale nie jest możliwe skorzystanie z czegokolwiek poza SMS . I to wcale nie na jakimś zadupiu.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  8. #58
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    Realnie mam takie miejsce gdzie telefon pokazuje zasięg, ale nie jest możliwe skorzystanie z czegokolwiek poza SMS . I to wcale nie na jakimś zadupiu.
    Nie piszę o pokazywaniu zasięgu, tylko o realnie odbytej rozmowie. Nasi milusińscy mogli sobie pogadać przez telefon
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #59
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Aby uciąć wszelkie dywagacje na temat zasięgu sieci komórkowej, pragnę przypomnieć, że Offca była na forum 23.05, czyli dzień po zakończeniu zbierania prac.
    Wystarczyło wtedy napisać krótki komunikat.

    Ja tego komentował już nie będę, pozostawiam to waszej indywidualnej ocenie.

    Pozdrawiam

  10. #60
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Aby uciąć wszelkie dywagacje na temat zasięgu sieci komórkowej, pragnę przypomnieć, że Offca była na forum 23.05, czyli dzień po zakończeniu zbierania prac.
    Wystarczyło wtedy napisać krótki komunikat. ...
    Dokładnie. Już byłoby inne podejście uczestników. To mnie też najbardziej zawsze irytowało w konkursach na forum (brak jakiejkolwiek informacji). Wiadomo, są różne przypadki i nie zawsze można wszystko w terminie zrobić, ale akurat w między forumowych tematycznych to się chyba powtarza za każdym razem... Co by nie mówić u nas też fotografia miesiąca podupadła, też żadnego info od apz nie zauważyłem (mam nadzieję, że ma się dobrze, tylko nie ma czasu, jest poza zasięgiem, albo odpuścił już to forum).
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 29.05.18 o 17:32
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Podobne wątki

  1. Międzyforumowe nr 5 - WIOSNA
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 4.05.18, 21:56
  2. Międzyforumowe nr 4 - GŁOSOWANIE
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 2.05.18, 00:11
  3. Międzyforumowe nr 4 - WODA
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25.04.18, 18:28
  4. Międzyforumowe - wątek dyskusyjny
    By Koriolan in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 16.04.18, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.