Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego w Warszawie

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego w Warszawie

    Witam serdecznie,
    Staram się znaleźć miejsce w Warszawie, w którym mógłbym okazjonlanie wypożyczać obiektwy.
    Sądząc po ilości wyników w internecie jest ich tutaj całkiem sporo. Jest tylko jeden mały problem, gdyż każda z nich wymga wpłacenia kaucji. Zostawianie gdzieś kilku tysięcy złotych jest dla mnie wystarczająco odstraszające.
    Stąd moje pytanie, czy znajdzie się takie miejsce w Warszawie, gdzie - po pierwsze - uniknę wpłacania kaucji i - po drugie - jest spory wybór szkieł do lustrzanek Olympusa?

    Z góry dziękuję za odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez blondkarol ; 9.09.17 o 14:43

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Pachnie działalnością historyczno-dobroczynną, może Caritas?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #3
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    No dobrze: szkoda Ci zostawić kilku tysięcy zastawu, a nie masz oporu brać sprzętu za tyle właśnie?
    Najgorszy scenariusz dla wypożyczającego: znika klient i sprzęt, mniej drastyczny wywalisz się i zniszczysz,
    co wtedy?
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Pachnie działalnością historyczno-dobroczynną, może Caritas?
    Pytałem o konkretną pomoc, a nie o gminną filozofię. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania, to się nie wypowiadaj.
    Nie wspomniałem o darmowych wypożyczalniach, tylko o takich, które pobierają opłatę za swoją usługę, lecz bez kaucji.


    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    No dobrze: szkoda Ci zostawić kilku tysięcy zastawu, a nie masz oporu brać sprzętu za tyle właśnie?
    Najgorszy scenariusz dla wypożyczającego: znika klient i sprzęt, mniej drastyczny wywalisz się i zniszczysz,
    co wtedy?
    Po pierwsze, żadna wypożyczalnia nie jest tak lekkomyślna, żeby nie ubezpieczyć swojego sprzętu, a po drugie - przy każdym takim wypożyczeniu spisuje się umowę o najem.
    Poza tym, w innych krajach Europy, a także w Stanach istnieją wypożyczalnie bezkaucyjne i do tego wysyłkowe, co przecież zwiększa szansę na uszkodzenie sprzętu.

  5. #5
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    O takich w Warszawie nie słyszałem.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  6. #6
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    blondkarol, u nas wypożyczalnia pewnie ma mniej kłopotów czy też od strony formalnej ułatwia sobie działalność właśnie pobierając kaucję.

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Napisz do Olympusa i dopytaj o możliwość wypożyczenia sprzętu. Jeśli zaproponujesz, że napiszesz jego recenzję i opublikujesz ją w necie, to pewnie użyczą Ci sprzęt za darmo, o ile będzie dostępny.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #8
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez blondkarol Zobacz posta
    Poza tym, w innych krajach Europy, a także w Stanach istnieją wypożyczalnie bezkaucyjne i do tego wysyłkowe, co przecież zwiększa szansę na uszkodzenie sprzętu.
    skoro wiesz o takiej możliwości może tam trzeba zapytać, kiedyś w ramach klubu była możliwość testowania sprzętu ale było to powiązane z pewnymi wymogami, jak widać nie ma nic za darmo
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  9. #9

    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Napisz do Olympusa i dopytaj o możliwość wypożyczenia sprzętu. Jeśli zaproponujesz, że napiszesz jego recenzję i opublikujesz ją w necie, to pewnie użyczą Ci sprzęt za darmo, o ile będzie dostępny.
    Kurczę, interesująca propozycja. Ciekawe tylko, czy będą zainteresowani taką recenzją, bo autorytet w kwestiach sprzętowych to ze mnie żaden, ale na pewno spróbuję.
    Dzięki za fachową radę

    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    skoro wiesz o takiej możliwości może tam trzeba zapytać, kiedyś w ramach klubu była możliwość testowania sprzętu ale było to powiązane z pewnymi wymogami, jak widać nie ma nic za darmo
    Na pewno rozważę!
    Dzięki bardzo!

  10. #10
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    O takich w Warszawie nie słyszałem.
    Bo Warszawa to zaścianek....
    A poza tym (tu do pozostałych) niezbyt miło potraktowaliście grzecznie pytającego.... feee!
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


Podobne wątki

  1. Olypmus UK - wypozyczalnia sprzetu 4/3
    By szalik07 in forum E-System
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12.12.09, 16:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.