Strona 27 z 105 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 1050

Wątek: Gatki popRAWkowe gadki truizmy wszelakie

  1. #261
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Każdy wyraża własne zdanie. To chyba jeszcze wolno?

  2. #262
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    proszę jednak o kontynuację po zakończeniu głosowania.
    ale dlaczego ??
    warto także w trakcie poznać zdanie innych ( o ile nikt nie ujawnia niczyjego autorstwa)
    wydaje mi się że czymś cennym jest na świeżo wskazać wady i zalety jakichś propozycji
    często jest tak że nie dostrzegamy od razu pewnych walorów tudzież błędów - a tego typu dyskusja będzie więcej niż pomocna

    po głosowaniu nikomu się nie będzie chciało już na ten temat gadać ( przynajmniej tak mi sie wydaje)
    to już będzie trochę musztarda po obiedzie


    EDIT
    Powyższy post przeniesiony, jest to kontynuacja dyskusji z wątku : popRAWka 2/2017 - Głosowanie
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 8.02.17 o 01:18 Powód: dla zachowania przejrzystości
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  3. #263
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ale dlaczego ?? ...
    Dlatego aby nie wpływać na wynik głosowania, to chyba oczywiste.

    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ...po głosowaniu nikomu się nie będzie chciało już na ten temat gadać ( przynajmniej tak mi sie wydaje)
    Trudno, do dyskusji na temat prac, obróbki, nikogo nie zmuszę.

    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ...to już będzie trochę musztarda po obiedzie
    Z tym akurat się nie zgadzam.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 3.02.17 o 21:43
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  4. #264
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Dlatego aby nie wpływać na wynik głosowania, to chyba oczywiste.
    nie chodzi o wpływ - ale o uświadomienie pewnych rzeczy których mogę sama nie zauważyć
    wydaje mi się że dyskusja w trakcie byłaby jak najbardziej owocna i z korzyścią dla ogółu - zwłaszcza że jak widać potencjał na taką dyskusję jest..

    ale nie moja piaskownica więc już się nie wtrącam
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  5. #265
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar A56
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    641
    Siła reputacji
    103
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ale dlaczego ??
    warto także w trakcie poznać zdanie innych ( o ile nikt nie ujawnia niczyjego autorstwa)
    wydaje mi się że czymś cennym jest na świeżo wskazać wady i zalety jakichś propozycji
    często jest tak że nie dostrzegamy od razu pewnych walorów tudzież błędów - a tego typu dyskusja będzie więcej niż pomocna

    po głosowaniu nikomu się nie będzie chciało już na ten temat gadać ( przynajmniej tak mi sie wydaje)
    to już będzie trochę musztarda po obiedzie
    Muszę poprzeć kol. andtor2 w tym co napisał.
    Gdybym teraz zaczął pisać jakie błędy dostrzegam w zdjęciach, to co mi się podoba w danym zdjęciu, kto włożył dużo pracy a kto poszedł na łatwiznę, to ktoś mógłby się zasugerować moimi wpisami i na ich podstawie podjąć decyzję. A przecież ja nie mam monopolu na wiedzę i mogę wypisywać bzdury, ustawiając głosowanie pod konkretną fotografię.
    A tak jest anonimowo i bez niepotrzebnego sugerowania. Chociaż już tu taki wpis powstał.

  6. #266
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    Muszę poprzeć kol. andtor2 w tym co napisał.
    Gdybym teraz zaczął pisać jakie błędy dostrzegam w zdjęciach, to co mi się podoba w danym zdjęciu, kto włożył dużo pracy a kto poszedł na łatwiznę, to ktoś mógłby się zasugerować moimi wpisami i na ich podstawie podjąć decyzję. A przecież ja nie mam monopolu na wiedzę i mogę wypisywać bzdury, ustawiając głosowanie pod konkretną fotografię.
    A tak jest anonimowo i bez niepotrzebnego sugerowania. Chociaż już tu taki wpis powstał.
    Wiem, przepraszam.
    To była wtedy dygresja do krytyki jednej z prac.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  7. #267
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    [...]ktoś mógłby się zasugerować moimi wpisami i na ich podstawie podjąć decyzję. A przecież ja nie mam monopolu na wiedzę i mogę wypisywać bzdury, ustawiając głosowanie pod konkretną fotografię.
    A tak jest anonimowo i bez niepotrzebnego sugerowania.

    ale każdy ma swój mały bądź większy rozumek i może się zgadzać bądź nie z Twoim zdaniem
    a wydaje mi się że jak byś zaczął wychwalać jakiegoś gniota - to zaraz by się ktoś znalazł kto by się grzecznie zapytał czy jaja sobie robisz czy konkurs na gniota miesiąca urządzasz...
    a dyskusja IMO ożywiłaby głosowanie


    no ale nieważne - zdania nie zmienię, ale wypowiadać w tym wątku też się nie muszę


    A BOdzip imo nie masz za co przepraszać (to kolejny wpis dzięki któremu czegoś się dowiedziałam (niekoniecznie w kontekście dane zdjęcia ale pojęcia) - a chyba o to chodzi w forum fotograficznym)


    pozdro.
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  8. #268
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar easy_rider
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    1.193
    Siła reputacji
    106
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    nie chodzi o wpływ - ale o uświadomienie pewnych rzeczy których mogę sama nie zauważyć
    Chyba jednak andtor2 ma rację...

    Wyobraźmy sobie, tak zupełnie hipotetycznie - że jakaś grupa osób patrzy na zdjęcie... i tylko jedna zauważa np. krzywy horyzont.
    Czy to znaczy że wszyscy pozostali są ślepi? Oczywiście że nie - po prostu dla nich ta lekka krzywizna nie ma znaczenia w odbiorze obrazu...
    Ale gdy ta jedna osoba krzywy horyzont reszcie pokaże - to od tej pory wszyscy będą go widzieć.
    Tylko że to już nie będzie ich osobiste widzenie, ale wymuszone przez inną osobę...

    Dlatego ja też jestem zdanie, że nie powinno się dyskutować o szczegółach zdjęć przed zakończeniem głosowania.

  9. #269
    | OlyJedi Awatar jck
    Dołączył
    May 2013
    Mieszka w
    u stóp Beskidu Małego
    Posty
    814
    Siła reputacji
    99
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    (...) Gdybym teraz zaczął pisać jakie błędy dostrzegam w zdjęciach, to co mi się podoba w danym zdjęciu, kto włożył dużo pracy a kto poszedł na łatwiznę, to ktoś mógłby się zasugerować moimi wpisami i na ich podstawie podjąć decyzję. A przecież ja nie mam monopolu na wiedzę i mogę wypisywać bzdury, ustawiając głosowanie pod konkretną fotografię. (...)
    "Musisz rozdać trochę punktów innym użytkownikom zanim będzie można przyznać punkty A56." Może ktoś za mnie?

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ale każdy ma swój mały bądź większy rozumek i może się zgadzać bądź nie z Twoim zdaniem
    a wydaje mi się że jak byś zaczął wychwalać jakiegoś gniota - to zaraz by się ktoś znalazł kto by się grzecznie zapytał czy jaja sobie robisz czy konkurs na gniota miesiąca urządzasz...
    a dyskusja IMO ożywiłaby głosowanie
    no ale nieważne - zdania nie zmienię, ale wypowiadać w tym wątku też się nie muszę (...)
    "Musisz rozdać trochę punktów innym użytkownikom zanim będzie można przyznać punkty gulasz." Może ktoś za mnie?
    Ostatnio edytowane przez jck ; 3.02.17 o 23:01 Powód: likwidacja koloru czcionki

  10. #270
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar A56
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    641
    Siła reputacji
    103
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta

    A BOdzip imo nie masz za co przepraszać (to kolejny wpis dzięki któremu czegoś się dowiedziałam (niekoniecznie w kontekście dane zdjęcia ale pojęcia) - a chyba o to chodzi w forum fotograficznym)


    pozdro.
    Kol. Bodzip też chcę podziękować za uświadomienie mi tego czego wcześniej nie dostrzegałem. I jak widać zasugerowałem się jego wpisem.

Podobne wątki

  1. ABIR - zdjęcia wszelakie
    By abir in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 3303
    Ostatni post / autor: 9.01.23, 12:01
  2. -- popRAWkowe Recepty --
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24.03.12, 15:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.