• popRAWka 10/2016 - Głosowanie

Zwycięzcą tej edycji został andtor2

Skrobnę parę słów odnośnie mojego udziału w popRAWce. Otóż miałem i mam dylemat czy brać udział. W poprzedniej edycji (kwiat w b&w) celowo nie zaglądałem do skrzynki z pracami (a było już zdaje się osiem prac) aby się nie sugerować obróbką innych uczestników. Przygotowałem plik i po wpłynieciu wszystkich prac jednak stwierdziłem, że nie wezmę udziału. Moja praca wykazywała spore podobieństwo do jeszcze dwu prac. Mogłoby być podejrzenie o plagiat. W tej edycji chyba takich podejrzeń nie będzie, choć przyznam przed obróbką jedną pracę widziałem (autora RAW-a), ale to jakby nie z mojej "winy". Obiecuję w każdym razie za często nie brać udziału.

Dziękuję wszystkim uczestnikom, jak i głosującym, że zechcieli poświęcić kilka minut czasu.
    Myślę, że zrobimy małą przerwę i następną edycję popRAWki uruchomię zaraz po Świętach.
    Komentarze 3 Komentarze
    1. Awatar Bodzip
      Bodzip -
      Lata całe na tym forum przebywam, a mimo to nie mogę znaleźć wyników poprawki 10/16.
      Jeśli zostały (wyniki) usunięte, to bardzo proszę o uzasadnienie.
      To kolejny punkt, który mi się przestaje na tym forum podobać. Czyżby "dobra zmiana" i tutaj dotarła ?
      Przykro.
      ...
      dodam, że szukałem moich postów z profilu, a konkretnie posta z gratulacjami dla andtor2.
      Bardzo przykro
    1. Awatar Saboor
      Saboor -
      Wyniki nie zostały usunięte. Z wątkiem są przejściowe-chwilowe, nie dramatyzuj Bogdanie.
    1. Awatar radosny04
      radosny04 -
      To prawda że "dobra zmiana" dociera wszędzie, język staje się ostry i nie przyjemny. Gdzie w wypowiedzi Bogdana jest "dramatyzowanie"? Jest to "szpila" zupełnie niepotrzebna. Wystarczyło napisać że są chwilowe kłopoty. Nie pisanie pełnymi zdaniami sprawia że nasz język staje się "ubogi" i zimny. Co mówi zdanie "są przejściowe-chwilowe" , masło maślane i nic nie mówiące. Miłego dnia i więcej refleksji.
      Wracając do wyników "popRAWka" proponuję, aby zamieszczać zwycięskie zdjęcie a nie suchy komunikat. Pozdrawiam