• FOTOGRAFIA WRZEŚNIA 2016r. - Wyniki i gratulacje

Nagrodę Pierwszą i Tytuł Fotografia Miesiąca Września 2016r.

otrzymuje fotografia apz-ta

Oceniało Jury w składzie: aga_piet, edorka, gulasz, Bodzip, Saboor, Mirek54 i Karol piotrekmor.

Nagrodę II - fotografia barmichal76

wyróżniono fotografie: mosser-a

Karol- a:

oraz cissic-a:

Autorom nagrodzonych i wyróznionych prac w imieniu własnym i Administracji Gratuluję
    Andrychów 21.10.2016 apz
    Ten artykuł powstał na podstawie tematu: FOTOGRAFIA WRZEŚNIA 2016r. - Wyniki i gratulacje rozpoczęty przez apz Zobacz oryginalny wpis
    Komentarze 7 Komentarze
    1. Awatar Karol
      Karol -
      Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję autorom nagrodzonych zdjęć. Trochę niefajnie to wygląda, że jury w składzie, w którym byłem nagrodziło moje zdjęcie. Wyjaśniam więc, że podczas dyskusji i głosowania ignorowałem moje zdjęcie.
    1. Awatar apz
      apz -
      Cytat Zamieszczone przez Karol Zobacz posta
      Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję autorom nagrodzonych zdjęć. Trochę niefajnie to wygląda, że jury w składzie, w którym byłem nagrodziło moje zdjęcie. Wyjaśniam więc, że podczas dyskusji i głosowania ignorowałem moje zdjęcie.
      Karolu, to jest oczywiste, jest ujęte w regulaminie FM i jest sprawdzane, nawet jakbyś się pomylił zostałoby skorygowane i pominięte w ogłaszanym wyniku. Nie można zabronic Jurorowi być fotografem.
      Zdjęcie zostało zgłoszone do FM przez innego klubowicza.
    1. Awatar cissic
      cissic -
      Dziękuję za wyróżnienie. To chyba moje pierwsze
    1. Awatar Rysiek_O
      Rysiek_O -
      Gratuluję Nagrodzonym i Wyróżnionym.
    1. Awatar Muminek
      Muminek -
      Moje gratulacje dla Wszystkich!
    1. Awatar Saboor
      Saboor -
      Cytat Zamieszczone przez Karol Zobacz posta
      Karol: w to przecież nikt, ani przez sekundę nie wątpił!
      Gratulacje dla: @apz @mosser @Karol @barmichał76 i @cissic.
      Piękne fotki!
    1. Awatar jurec
      jurec -
      Gratulacje wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcy i wyróżnionym.
      Naprawdę piękne zdjęcia.