• FOTOGRAFIA KWIETNIA 2016r. - Wyniki i gratulacje

Tytuł Fotografia Miesiąca Kwietnia 2016r.
    został przyznany fotografii wątkowej epicure

Oceniało Jury w składzie: k@czy, Saboor, bufetowa, gulasz, Sawa, beuthen, Andrzej56, Bodzip i witia

Nagrodę Drugą przyznano fotografii Farensbacha:

Nagrodę Specjalną Jury i Organizatora przyznano tryptykowi zdjęć z Radegastu autorstwa barmichal76

Wyróżnienia otrzymują zdjęcia: A56 i

nynego

Autorom wyróżnionych fotografii gratuluję. Jurorom za włożoną uwagę i pracę dziękuję.

apz Andrychów 15.05.2016r.

Ten artykuł powstał na podstawie tematu: FOTOGRAFIA KWIETNIA 2016r. - Wyniki i gratulacje rozpoczęty przez apz Zobacz oryginalny wpis
    Komentarze 9 Komentarze
    1. Awatar epicure
      epicure -
      Dzięki za zauważenie zdjęcia Pozostałym wyróżnionym także gratuluję. Moim zdaniem łoś jest najlepszy
    1. Awatar rados
      rados -
      Szczere gratulacje! Wspaniałe zdjęcie. Pozostałe nagrodzone również.
    1. Awatar Muminek
      Muminek -
      Wielkie brawa dla Wszystkich!
    1. Awatar yamada
      yamada -
      Gratuluję i ja, bdb zdjęcia w tym zestawie zwycięskim się znalazły.
    1. Awatar hades
      hades -
      Gratulacje dla zwycięzcy oraz zdobywców kolejnych miejsc i wyróżnień.

Mam pytanie. Nie bardzo rozumiem skąd wziął się tryptyk Barmichała w zestawie do głosowania? Nie było go w zgłoszeniach.
    1. Awatar apz
      apz -
      Cytat Zamieszczone przez hades Zobacz posta
      Gratulacje dla zwycięzcy oraz zdobywców kolejnych miejsc i wyróżnień.

Mam pytanie. Nie bardzo rozumiem skąd wziął się tryptyk Barmichała w zestawie do głosowania? Nie było go w zgłoszeniach.
      W nagrodach. Tylko. Dlatego specjalna nagroda. Został niezauważony przez zgłaszających. A szkoda by przepadł bez echa. Miało być wyróżnienie organizatora, dołaczyli sie Jurorzy. Zastanawiałem sie nad środkowym zdjęciem, całość jest dokończoną opowieścią.
      Myślę,że nagroda specjalna jest niezlą formulę na wyróznienei tryptyku. Głosowanie byłoby zapewne na pojedyncze zdjęcie lub zdjęcia.
      Wtedy gdy sie pojawił ja byłem już w samolocie do Aten.

PS. Może pora powrócić do wystaw klubowiczów niekoniecznie w poprzedniej formule?
    1. Awatar hades
      hades -
      Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
      Został niezauważony przez zgłaszających. A szkoda by przepadł bez echa. Miało być wyróżnienie organizatora, dołaczyli sie Jurorzy.
      Ok, wszystko jasne.
    1. Awatar nyny
      nyny -
      Dziekuje za wyroznienie.
      Wszystkim laureatom gratuluje

pozdro
    1. Awatar barmichal76
      barmichal76 -
      Gratulacje epicure, Farensbach, A56 i nyny!
      Chyba dokonałbym podobnego wyboru

Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
      Nagrodę Specjalną Jury i Organizatora przyznano tryptykowi zdjęć z Radegastu autorstwa barmichal76
      O żesz... Dziękuję pięknie. Nie rozumiem skąd i jak się tu znalazłem, ale cieszy że może kilka osób więcej obejrzy zdjęcia z Łodzi I może zajrzą zobaczyć na żywo?