• "Z zamiłowania do przyrody" - wystawa Kasprzyka

Kasprzyk - osoba, która obala mity o ZD 70-300 i fotografii ptaków. Niezwykle skromny, ale i utalentowany człowiek, który czas wolny spędza w czatowni. Obce mu są pojęcia wypasiony sprzęt oraz zdjęcia na pokaz. Kasprzyk po prostu fotografuje przyrodę swoją duszą i pokazuje wszystkim, że na pierwszym miejscu liczy się talent oraz znajomość zwierzęcych obyczajów. Cierpliwość oraz żmudna praca pozwoliły mu na uzyskanie świetnych wyników, które prezentujemy na poniższej wystawie.

Od autora

Moje początki z fotografią, wynikały bardziej z męskiego zamiłowania do gadżetów, a aparat cyfrowy był własnie takim urządzeniem. Wychowałem się w bliskości jeziora i lasów. Wypady na ryby z dziadkiem, grzybobranie z rodziciami i każda inna forma obcowania z przyrodą, sprawiała mi ogromną przyjemność i frajdę. Weszło to w krew i tak jest do dzisiaj.
    Możliwość uwiecznienia kadrów w aparacie, podzielenia się "dorobkiem" z innymi bratnimi duszami na forum, to jest to, co napędza człowieka, motywuje do dalszych działań, przy okazji czerpiąc wszelkie korzyści, jakie oferuje nam dzika przyroda.
    Zapraszam do obejrzenia galerii, pokazane miejsca to okolice Chodzieży, większość ptaków uchwycona z kryjówek (czatowni), a także z "podjazdu" samochodem.

Kasprzyk

Zapraszamy do obejrzenia i komentowania wystawy. Mile widziane pytania do autora. Z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi.

Ten artykuł powstał na podstawie tematu: "Z zamiłowania do przyrody" - wystawa Kasprzyka rozpoczęty przez Mysikrolik Zobacz oryginalny wpis
    Komentarze 104 Komentarze
    1. Awatar witia
      witia -
      Gratuluję i życzę równie wspaniałych ujęć w przyszłości. Pozdrowienia.
    1. Awatar Bodzip
      Bodzip -
      Ja też gratukuję
      A jak widać za dużo cierpliwości jest piękna nagroda w postaci cudownych zdjęć
    1. Awatar magnum
      magnum -
      Piękne foty, cierpliwość wynagrodzona, tylko pozazdrościć.
    1. Awatar Skora
      Skora -
      Profesjonalizm w każdym ujęciu. Gratuluję.
    1. Awatar Saboor
      Saboor -
      No patrz pan, panie Kasprzyk! Taaka wystawa, no kto by się spodziewał, to ty ptaki focisz? Piękna wystawa i świetne foty, ale trzeba czasu na spokojne napawnięcie się każdą z osobna.
    1. Awatar rozkop
      rozkop -
      Również dorzucam gratulację i życzę dużo słonecznych i ciepłych dni bo ile można marznąć w czatowni Pozdrawiam
    1. Awatar MaciekMG
      MaciekMG -
      Piękne! Gratuluję zdjęć z czatowni, ale do nich czytelnicy forum już się przyzwyczaili . A zdjęć z samochodu gratuluję i zazdroszczę na pograniczu zawiści .
    1. Awatar acidmk
      acidmk -
      Kasprzyk moje gratulacje!
      Widać że przyroda to Twój żywioł Wytrwałości nieustannej życzę.
    1. Awatar lucas_g
      lucas_g -
      Gratulacje!! Wspaniała galeria z dużą ilością gatunków i ciekawych kadrów. Czekamy na kolejne fotki, tym bardziej że powoli zbliża się wiosna. Pozdrawiam
    1. Awatar piasbog
      piasbog -
      Również ja gratuluję. Z podziwiam oglądam Twoją ptasią olyklopedię. Życzę dalszych sukcesów.
      pozdrawiam
    1. Awatar aga_piet
      aga_piet -
      Z radością obserwuję Twój wątek, pamiętam początki (budowanie czatowni). Cieszę się z każdej nowej zdobyczy powiększającej Twój osobisty atlas ptaków.
      Cieszę się również z obalania onanistyczno-sprzętowych mitów. Wyciskasz soki z tego co masz nie płacząc, że zrobiłbyś cośtam ale nie masz czym
      Bardzo pozytywny wątek i jego autor. Wystawa to deser.

P.S. Pozdrów ptaszory!
    1. Awatar K_Puchatek
      K_Puchatek -
      Gratuluję wystawy, no i jak zwykle samozaparcia w czatowni.
      Jak widać warto się poświęcać, piękne zbiory
      Pozdrawiam
    1. Awatar waruga
      waruga -
      Ja tez dorzuce garsc pozytywnych emocji.. Piekne foty.
    1. Awatar Piotr Grześ
      Piotr Grześ -
      Gratulacje! Świetne zdjęcia. Podziwiam za wytrwałość!
    1. Awatar Hrr
      Hrr -
      Świetne. Zawsze podziwiałem Twoje zdjęcia, ale teraz widząc je wszystkie na raz, każde na najwyższym poziomie, dłonie same biją brawo.
      Daje do myślenia, żeby zamiast ciągle kupować nowe obiektywy i inny szpej po prostu zacząć robić nim zdjęcia...
    1. Awatar majeczek78
      majeczek78 -
      Wielki gratki. Naprawde fenomenalne.
    1. Awatar kasprzyk
      kasprzyk -
      Dziękuję, wielce budujące jest zbieranie takich opinii, normalnie buraka teraz strzelam Dziękuję także "władzą" forum, wszystkim osobą które poświęciły czas i pracę na przygotowanie tej wystawy. Serdecznie pozdrawiam, Marek
    1. Awatar beuthen
      beuthen -
      Piękne zdjęcia. Gratulacje!
    1. Awatar lisiajamka1
      lisiajamka1 -
      Gratuluję,co tu dużo gadać - piękne prace.
    1. Awatar Tomasz.G
      Tomasz.G -
      Oczywiście przyłączam się do gratulacji. Można powiedzieć, że od wielu, wielu miesięcy śledzę Twój wątek podziwiając samozaparcie, a później wyniki "leżakowania" w czatowni. Jeszcze raz serdeczne Gratulacje.

Pozdrawiam
      T.

Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.