PDA

Zobacz pełną wersję : Ditl 05.09.2015



Saboor
24.04.15, 08:14
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2013/01/ditl-1.png
źródło (http://www.infbase.net/ditl/ditl.png)DITL 05.09.2015
S!Młody:-D
---

Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.
---
quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=952&vote=2&varZoom=Off&varScale=0'
---
||Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=525)||Zobacz galerię (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=952)||
---












Kolejna akcja DITL. Kto chciałby się sprawdzić w roli dokumentalisty? Kto ma ochotę, ma czas by fotografować tego dnia, niech po prostu zrobi zdjęcie i doda je do galerii DITL (zgodnie z opisem zamieszczonym w regulaminie). A wszystko w myśl tego co napisał swego czasu Rafrog, a co zostało przytoczone jako cytat powyżej.
Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Regulamin publikacji w galerii DITL:

Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.
wielkość zdjęcia to maksimum dłuższy bok 1024px

Saboor: do regulaminu, dodano podpunkt 4.c

MaciekMG
5.09.15, 13:38
DITLowcy i DITLowczynie, pobudka! :-)

BIKER
5.09.15, 16:28
Na balkon wyszedłem
cokół ustawiłem,
na na tym cokole,
krówkę ustrzeliłem:grin:.

And.N
5.09.15, 16:55
Na balkon wyszedłem
cokół ustawiłem,
na na tym cokole,
krówkę ustrzeliłem:grin:.
Eee tam, zawiodłem się na koledze co się w wątku Klub Kibica na forum Olympusclub nie wypowiedział (chyba się nie mylę ? ) i nie poparł choć trochę mojego optymizmu przed meczem Niemcy - Polska:)

BIKER
5.09.15, 17:03
Stawiałem na 2-2 ale....e tam nie wyszło. Grali nieźle, ale nieskutecznie.W wątku mnie nie było.
Nie mam ostatnio czasu, praca jest najważniejsza, opłaciło się mam co chciałem więc czynię też foty i wkrótce wrócę:grin:.

And.N
5.09.15, 17:19
Stawiałem na 2-2 ale....e tam nie wyszło. Grali nieźle, ale nieskutecznie.W wątku mnie nie było.
Nie mam ostatnio czasu, praca jest najważniejsza, opłaciło się mam co chciałem więc czynię też foty i wkrótce wrócę:grin:.
Byłeś blisko, się mówi trudno, a czy praca jest najważniejsza to bym polemizował, jest powiedzmy ważna (moim zdaniem). Do emerytury i tak nie dożyjemy, a jak nawet, to będziemy ją pobierać góra przez kilka lat (mam na myśli facetów z średnią życia w Polsce w/g GUS -71 lat) . Taka jest prawda niestety. Choć ten co teraz jest w Brukseli zapowiadał, że będziemy żyć znacznie dłużej i dlatego (i głównie z tego powodu) podniósł wiek emerytalny na 67.
PS.
Podejrzewam, że głównie z tego powodu się tam dostał, ze wykonał wytyczne (ustawa bodajże w 2 miesiące przyjęta, uchwalona, mimo milionów głosów sprzeciwu, ale wiadomo PO jest "Obywatelska" i sie obywatełów słucha) pani Merkel.

Bodzip
5.09.15, 18:08
Też się dodałem. Specjalnie dla Saboora wyszedłem, mimo że mam sztywną szyję :roll:
... szkoda, że tylko szyję :cry: :roll:

ahutta
5.09.15, 18:20
Podobno marchew pomaga, tylko ciężko ją przymocować ;)

koronax
5.09.15, 18:26
No to jestem :grin:

sten
5.09.15, 18:27
Na łące kwitły tylko zimowity, więc je cyknąłem specjalne na DITL.

robtor
5.09.15, 19:41
Ja robalka:mrgreen:

POLM
5.09.15, 22:56
Dodałem ;-)

Saboor
6.09.15, 17:52
Malutko tych fotek.

koronax
6.09.15, 17:56
Malutko tych fotek.

Niestety. Jestem zmuszony zgodzić się z tobą.
Bywało lepiej.

robtor
6.09.15, 18:21
Malutko tych fotek.
Nie marudź :wink::mrgreen: , a ile masz tak faktycznie tych aktywnych użytkowników na forum? Odliczając jeszcze tych co są aktywni a udziału praktycznie nigdy nie biorą w ditlu to frekwencja na poziomie 30% przynajmniej, na moje krzywe oko :)

Bodzip
6.09.15, 18:28
Nie marudź :wink::mrgreen: , a ile masz tak faktycznie tych aktywnych użytkowników na forum? Odliczając jeszcze tych co są aktywni a udziału praktycznie nigdy nie biorą w ditlu to frekwencja na poziomie 30% przynajmniej, na moje krzywe oko :)
Już nie mówiąc o tym, że nigdy nie zapodał w ditlu zdjęcia swojego talerza. Być może już nie chce białka z chityną ... a my Go namiętnie karmimy :mrgreen:

koronax
6.09.15, 18:33
E tam. Saboor dobrze pisze. Mogłoby być lepiej gdyby się przyłożyć. :grin:

robtor
6.09.15, 18:42
E tam. Saboor dobrze pisze. Mogłoby być lepiej gdyby się przyłożyć. :grin:
Pewnie by mogło, ale organizator jakoś tak mało aktywnie zachęca od jakiegoś czasu..., tak prawie samo z siebie to się ciężko coś tworzy, siłą rozpędu użytkowników. Nie jest źle, zawsze może być gorzej :mrgreen::)

koronax
6.09.15, 18:46
Czasem to z aparatem wychodzę z domu tylko po to żeby jakiegoś ciekawego DITL-a pstryknąć.
Także jak ktoś chce to zrobi bez specjalnej zachęty. :wink:

robtor
6.09.15, 18:51
...Także jak ktoś chce to zrobi bez specjalnej zachęty. :wink:
Mało takich :)

Bodzip
6.09.15, 18:53
Mało takich :)
Ja nawet chory polazłem, ale faktem jest że często leń mnie opanowuje.

robtor
6.09.15, 19:01
Ja nawet chory polazłem...
Wczoraj robali wylazłem szukać po 18 z tej okazji... :lol::lol::lol: , ditlowy ma 15 sek naświetlania, a w wątku mam pająka z czasem 2 i pół sekundy...:mrgreen:

Rysiek_O
6.09.15, 19:35
W tym XXI wieku czas tak szybko ucieka, że nie mogę zdążyć z ditl'em. Może by wprowadzić zamiast day to weekend ? Sobota to dla mnie "dzien gospodarczy" i na fotki czasu mało, w niedzielę częściej coś focę, ale to już "po musztardzie" ;-)

POLM
6.09.15, 20:00
W tym XXI wieku czas tak szybko ucieka, że nie mogę zdążyć z ditl'em. Może by wprowadzić zamiast day to weekend ? Sobota to dla mnie "dzien gospodarczy" i na fotki czasu mało, w niedzielę częściej coś focę, ale to już "po musztardzie" ;-)
To może dla zwiększenia frekwencji zrobić ditl-e weekendowe ? (Witl ;-) Mnie też często uda się "pofocić" dopiero w niedziele. Z drugiej strony wieloletnia tradycja ... ;-)

apz
6.09.15, 22:32
Malutko tych fotek.

A czego się dziwisz? Forum muli, pewnie uczestnicy nie mają dostępu...

szafir51
7.09.15, 00:09
zaraz coś dorzucę

helmuth
7.09.15, 14:02
Dodałem a co! :mrgreen: