PDA

Zobacz pełną wersję : Ditl 29.11.2014



Saboor
13.07.14, 15:02
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2013/01/ditl-1.png
źródło (http://www.infbase.net/ditl/ditl.png)DITL 29.11.2014

Dit, zaskoczył fotografa szkolnego z nienacka
z nienacka bronił się dzielnie, fotograf szkolny
odpowiedział ogniem rakietowym i uciekł.:mrgreen:
Saboor
---

Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.
---
quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=897&vote=2&varZoom=Off&varScale=0'
---
||Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=525)||Zobacz galerię (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=897)||
---

Kolejna akcja DITL. Kto chciałby się sprawdzić w roli dokumentalisty? Kto ma ochotę, ma czas by fotografować tego dnia, niech po prostu zrobi zdjęcie i doda je do galerii DITL (zgodnie z opisem zamieszczonym w regulaminie). A wszystko w myśl tego co napisał swego czasu Rafrog, a co zostało przytoczone jako cytat powyżej.
Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Regulamin publikacji w galerii DITL:

Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.
wielkość zdjęcia to maksimum dłuższy bok 1024px


Saboor: do regulaminu, dodano podpunkt 4.c

Ważne: jeżeli ktoś nie zdąży dodać zdjęcia w terminie, może napisać do mnie PW a otworzę



dla niego galerię.

Saboor
28.11.14, 19:26
Pamiętacie?

koronax
28.11.14, 19:48
Pamiętam . Coś tam pewnie zarejestruje . I coś pewnie wrzucę. :grin:

Bodzip
28.11.14, 20:05
Pamiętacie?
Nie !!! i co mi zrobisz ?? :-P

Saboor
28.11.14, 20:16
Nie !!! i co mi zrobisz ?? :-P
Z torby szczele i jajka wypiję!!!:twisted:

henry1
28.11.14, 21:41
Z torby szczele i jajka wypiję!!!:twisted:

Jak to przeczytałem, to ze strachu z fotek zrezygnowałem. :shock::shock::shock::mrgreen:

Mirek54
28.11.14, 21:47
Jak to przeczytałem, to ze strachu z fotek zrezygnowałem. :shock::shock::shock::mrgreen:

Tak bardzo to sie nie boj.On bardziej gawedziasz niz sado macho

henry1
28.11.14, 21:52
Tak bardzo to sie nie boj.On bardziej gawedziasz niz sado macho

Wiadomo, co mu do łba strzeli ??? :shock:
Może żartował, a może nie, trza być ostrożnym. :mrgreen:

Mirek54
28.11.14, 21:58
Wiadomo, co mu do łba strzeli ??? :shock:
Może żartował, a może nie, trza być ostrożnym. :mrgreen:

Kiedys dziewczyne zaatakowal.Gacie sciagnal w lesie i na siebie przymierzal.Zobaczyl,ze za duze to wyrzucil i dziecine z golym tylkiem porzucil na pastwe losu.:???::???:

henry1
28.11.14, 22:09
:shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja nie dziewczyna :cry: gaci i cnoty muszę strzec.:oops::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Saboor
28.11.14, 22:38
Kiedys dziewczyne zaatakowal.Gacie sciagnal w lesie i na siebie przymierzal.Zobaczyl,ze za duze to wyrzucil i dziecine z golym tylkiem porzucil na pastwe losu.:???::???:
Ja tu ci przysługę odwaliłem(jak w tym zagajniku stałeś i rady nie dawałeś)a teraz proszę! :mrgreen:
No ładnie...:mrgreen:

Mirek54
28.11.14, 22:53
Ja tu ci przysługę odwaliłem(jak w tym zagajniku stałeś i rady nie dawałeś)a teraz proszę! :mrgreen:
No ładnie...:mrgreen:

Podstawiasz 160 kilo zywej wagi i nazywasz to przysluga???Sam sie bujaj z przymierzaniem i szukaniem brazowego paska:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Saboor
28.11.14, 22:59
Podstawiasz 160 kilo zywej wagi i nazywasz to przysluga???Sam sie bujaj z przymierzaniem i szukaniem brazowego paska:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
No ta! A Ty będziesz się przyglądał? Leń i erotoman, o! :-P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bodzip
29.11.14, 12:06
Czyżbym był pierwszy ?? :shock: :mrgreen:

koronax
29.11.14, 13:48
Zawsze jest ktoś kto musi zacząć .:mrgreen:
No to jam jest drugi. Z fotką idealnie pasującą do klimatu. No bo jaki klimat mamy to wszyscy wiedzą. :wink:

robtor
29.11.14, 14:44
Ditel dodany :)

Careme
29.11.14, 15:23
Również się dodałem :)

sten
29.11.14, 16:24
Podoba się moje warzywko?

Careme
29.11.14, 17:43
Podoba się moje warzywko?
Jak nowalijka :)

kon
29.11.14, 17:53
Ja promuje obnizki.

henry1
29.11.14, 18:17
Czyżbym był pierwszy ?? :shock: :mrgreen:
A ostatni będą pierwszymi. :wink: :mrgreen:
Tak mówi pismo.
Też coś wkleiłem. :mrgreen: :esystem:
notka Moda: Usunięte puste wiersze.

Bodzip
29.11.14, 18:19
Też coś wkleiłem. :mrgreen: :esystem:
Naprawdę ?? :shock: :mrgreen:

henry1
29.11.14, 18:34
Naprawdę ?? :shock: :mrgreen:
Tak, jeśli będę ostatni. :|:wink:

apz
29.11.14, 19:30
Się dołożyłem, do dwóch poprzednich ditli zreszta też...

kamil_andrzej
29.11.14, 21:13
dodałem zdjęcie...

jaclas
29.11.14, 22:13
Się dołożyłem, do dwóch poprzednich ditli zreszta też...
Może jestem upierdliwy, ale zapytam jeszcze raz, po co ten cały regulamin Ditl-a(tym razem punkt 3)?

And.N
29.11.14, 22:58
Może jestem upierdliwy, ale zapytam jeszcze raz, po co ten cały regulamin Ditl-a(tym razem punkt3)?
Dobre pytanie.
Tak do wyboru, bo:
-jakiś regulamin powinien być, nawet w Ditlu
Bardziej kontrowersyjne odpowiedzi odnośnie regulaminu to :
-pic na wodę, fotomontaż
-są równi i równiejsi ( do Ditl z 15.11 przeciętny użytkownik zdjęcia nie może dodać)
-chodzi o (auto)promocję Ditla aby więcej zdjęć było (niezależnie od regulaminu)
i znów się naraziłem:)
notka Moda: Usunięte puste wiersze.

petreq
29.11.14, 23:10
Dzisiejszy motyw przewodni dnia... kawa...

Saboor
29.11.14, 23:40
Może jestem upierdliwy, ale zapytam jeszcze raz, po co ten cały regulamin Ditl-a(tym razem punkt 3)?
Ależ nie jesteś upierdliwy, tylko ja nie byłem łaskaw Cię oświecić, co niniejszym czynię:
Zawsze od kiedy prowadzę DITL'a więc dość długo, można napisać do mnie na PW z prośbą
o dołączenie fotografii do galerii, jeżeli los nam nie pozwolił zdążyć w terminie.
Bardzo fajnie, że piszesz takie rzeczy bo dzięki temu ja wiem czego brakuje.
Teraz będzie stosowna notka w pierwszym poście.

And.N
30.11.14, 00:18
notka Moda: Usunięte puste wiersze.

Tu na przykład jest więcej pustych wierszy136650, dasz radę je usunąć?:wink:

Careme
30.11.14, 00:20
Dzisiejszy motyw przewodni dnia... kawa...
Tudzież grzaniec ;)

petreq
30.11.14, 00:23
Tudzież grzaniec ;)
To raczej byłoby zbyt hardcorowe ;)

waruga
30.11.14, 00:23
Grzaniec grzancem, ale kawa najlepsza :-)

petreq
30.11.14, 00:24
Tu na przykład jest więcej pustych wierszy136650, dasz radę je usunąć?:wink:
W jakie puste wiersze chcecie mnie wrobić? :mrgreen:

---------- Post dodany o 23:24 ---------- Poprzedni post był o 23:23 ----------


Grzaniec grzancem, ale kawa najlepsza :-)
Tylko, że patrzeć już na nią nie mogę ;)

And.N
30.11.14, 00:27
W jakie puste wiersze chcecie mnie wrobić? :mrgreen:...
Za mało napisałeś, jest dużo pustych wierszy:wink::grin:, a takie się usuwa:wink:

petreq
30.11.14, 00:30
Za mało napisałeś, jest dużo pustych wierszy:wink::grin:, a takie się usuwa:wink:
Hmmm... ja czy skrypt forumowy?

And.N
30.11.14, 00:36
Hmmm... ja czy skrypt forumowy?
Co by nie powiedzieć masz puste wiersze? czyż nie tak ?
Czy to ważne co jest powodem:wink: Proponowałem je usunąć jak u mnie:wink: (post #27)

petreq
30.11.14, 00:42
Co by nie powiedzieć masz puste wiersze? czyż nie tak ?
Czy to ważne co jest powodem:wink: Proponowałem je usunąć jak u mnie:wink:
No masz... Tylko to czasem nie jest związane z ilością informacji zawartych po stronie lewej?
Jeszcze powiedz, że chcesz mi avatarka upierdzielić ;) :twisted:

And.N
30.11.14, 00:51
No masz... Tylko to czasem nie jest związane z ilością informacji zawartych po stronie lewej?
Jeszcze powiedz, że chcesz mi avatarka upierdzielić ;) :twisted:
Emotki chyba widziałeś w mojej wypowiedzi:) Mogłem podać setki innych przykładów ( "pustych wierszy") akurat Twój post był najbliższy:) Przepraszam jeśli wziąłeś to do Siebie.

petreq
30.11.14, 00:53
Emotki chyba widziałeś w mojej wypowiedzi:) Mogłem podać setki innych przykładów ( "pustych wierszy") akurat Twój post był najbliższy:) Przepraszam jeśli wziąłeś to do Siebie.
Widziałeś, widziałeś... nic nie wziąłem do siebie. Ja też oczka puszczałem. :) Jest spoko, luzik, gites itd.
Ale faktycznie chciałem się dowiedzieć, o co chodzi z tymi pustymi wierszami.

And.N
30.11.14, 01:03
Widziałeś, widziałeś... nic nie wziąłem do siebie. Ja też oczka puszczałem. :) Jest spoko, luzik, gites itd.
Ale faktycznie chciałem się dowiedzieć, o co chodzi z tymi pustymi wierszami.
Chciałem po prostu aby post był bardziej czytelny. Stąd były te puste wiersze coś na zasadzie akapitu w zdaniu. Widać tak nie wolno. Bardziej poprawnie jest pewnie tak (w sumie nie ma pustego wiersza :) ):



Aga,
Cieszę się, że przyjmujesz pod rozwagę i inne racje.

apz
30.11.14, 01:35
Jestem i czytam i... zastanawiam się czy tę przepychankę zmoderować...

---------- Post dodany o 00:31 ---------- Poprzedni post był o 00:28 ----------


Może jestem upierdliwy, ale zapytam jeszcze raz, po co ten cały regulamin Ditl-a(tym razem punkt 3)?

Jesteś, czepiasz się bez powodu, przejrzałem swoje okołorejsowe fotki i dodałem do odpowiednich galerii, lepiej by bylo gdybym nie dodał?

---------- Post dodany o 00:35 ---------- Poprzedni post był o 00:31 ----------


kkk
-są równi i równiejsi ( do Ditl z 15.11 przeciętny użytkownik zdjęcia nie może dodać)
...

Są, nie zastanawiałem się nad tym, chociaż gdy nie miałem tu żadnych uprawnień też wiedziałem jak tylnymi drzwiami dodać fotografię.
Lepiej by było gdybym Was nie poinformował???

jaclas
30.11.14, 01:47
Zdążyłem(jak zwykle w odpowiednim czasie:wink:).

apz
30.11.14, 01:58
Zdążyłem(jak zwykle w odpowiednim czasie:wink:).Gratuluję możliwości i zapału.

jaclas
30.11.14, 02:19
Jesteś...

A co tam, jak już stwierdziłeś, że jestem, to zwróciłbym jeszcze uwagę na punkt 6.:)

Nie wkurzaj się na mnie. To wszystko, to tylko takie przekomarzanie. Nic osobistego.
Pozdrawiam.

MaciekMG
30.11.14, 02:23
Dodałem i ja, a gdybyście chcieli wiedzieć, co było później, to:

136653

Tak właściwie, z muzyką płynącą w tle, mieliśmy przedsmak wigilii.

Maciek (gdyby nadal było za mało fotograficznie, to właśnie Samyang 8mm/3,5 pokazał, co umie ;-) )

petreq
30.11.14, 02:27
Dodałem i ja, a gdybyście chcieli wiedzieć, co było później, to:

Tak właściwie, z muzyką płynącą w tle, mieliśmy przedsmak wigilii.

Maciek (gdyby nadal było za mało fotograficznie, to właśnie Samyang 8/3,5mm pokazał, co umie ;-) )
Zawsze tak Morsy celebrują wejście do looodowatej wody? :grin:

jaclas
30.11.14, 02:27
Dodałem i ja, a gdybyście chcieli wiedzieć, co było później, to:
...
Powiesili Cie na żyrandolu:shock: ?

MaciekMG
30.11.14, 02:36
petreq: nie, nie zawsze, ale tym razem trafiliśmy na Andrzejki ;-)

jaclas: rybie oko i rączki w górze dają taki efekt :-D

robtor
30.11.14, 10:33
Skoro regulamin DITLA to fikcja i jak zauważył apz są równi i równiejsi we wstawianiu fotek to może należało by ten regulamin po prostu dostosować do panujących realiów albo go całkiem zlikwidować :) .

Ola_Olga
30.11.14, 10:59
Przyszło mi coś do głowy: czy możemy się nie kłócić chociaż w jednym wątku???? Fajnie by było... Ditl jest sympatycznym konkursem i niech tak zostanie. Niezależnie od treści regulaminu. Pozdrawiam. Nie mam pustych wierszy, o.:grin:

MaciekMG
30.11.14, 12:24
DITL to miła zabawa, umożliwienie dodawania zdjęć po terminie to dobra wola organizatora, stosowanie się do regulaminu konkursu to według mnie szacunek dla siebie i innych. Czasem warto poskromić własne ego choćby dla świętego spokoju.

Maciek

Saboor
30.11.14, 12:32
Jestem i czytam i... zastanawiam się czy tę przepychankę zmoderować...Nowe hobby? :mrgreen::mrgreen:
Jaclas dostał oficjalne podziekowanie i uścisk dłoni Prezesa.

Są, nie zastanawiałem się nad tym, chociaż gdy nie miałem tu żadnych uprawnień też wiedziałem jak tylnymi drzwiami dodać fotografię.
Lepiej by było gdybym Was nie poinformował??? jest info w pierwszym poście co w takiej sytuacji zrobić, wcześniej mało kto wiedział, że mogę na jego
prośbę otworzyć galerię w razie opóźnienia w dodaniu foty.

Przyszło mi coś do głowy: czy możemy się nie kłócić chociaż w jednym wątku???? Fajnie by było... Ditl jest sympatycznym konkursem i niech tak zostanie. Niezależnie od treści regulaminu. Pozdrawiam. Nie mam pustych wierszy, o.:grin:
Olu, Skarbie Świata Całego! Nikt tu się nie kłuci za fajnie jest.

DITL to miła zabawa, umożliwienie dodawania zdjęć po terminie to dobra wola organizatora, stosowanie się do regulaminu konkursu to według mnie szacunek dla siebie i innych. Czasem warto poskromić własne ego choćby dla świętego spokoju.
Maciek
Mądrze napisane
Pozdrawiam
Morderca Pustych Wierszy i Kolumn(takie MPWiK)

apz
30.11.14, 13:43
Nowe hobby? :mrgreen::mrgreen:
...

Przecież odpuściłem, nie dam sprowokować, nie cierpię tego, jak sądzę jestem bardziej nawet liberalny do tutejszej administracji....

Saboor
30.11.14, 14:25
Przecież odpuściłem, nie dam sprowokować, nie cierpię tego, jak sądzę jestem bardziej nawet liberalny do tutejszej administracji....
Luz, Andrzej ;-) nikt Cię nie prowokuje.
Prowadzę DITLa od 2010r. i jest to najfajniejsza i najspokojniejsza zabawa na forum.

helmuth
30.11.14, 14:41
... jest to najfajniejsza i najspokojniejsza zabawa na forum.Każda sroczka swój ogonek chwali :-P

Saboor
30.11.14, 14:44
Każda sroczka swój ogonek chwali :-P
Odczep się od mojego ogonka! :mrgreen:

helmuth
30.11.14, 14:52
Odczep się od mojego ogonka! :mrgreen:Nie taktuj mnie jak rzepa!
A właśnie, że się nie odczepię :-P

Bodzip
30.11.14, 15:07
Nie taktuj mnie jak rzepa!
A właśnie, że się nie odczepię :-P
Kandyra ? :mrgreen:

Jarema
30.11.14, 16:11
Dodałem się również.

Saboor
30.11.14, 16:31
Dodałem się również.
Czuj się dodany! :-)

lisiajamka1
30.11.14, 16:49
Czuj się dodany! :-)
I hasło znaj: Czuj duch!

Jarema
30.11.14, 17:58
Ok będę pamiętał. A jakie wrota te hasło otwiera?:)

Mirek54
30.11.14, 18:12
Ok będę pamiętał. A jakie wrota te hasło otwiera?:)

Musisz przez lewe ramie splunac i szybko powtorzyc --Jola lojalna Jola nielojalna.Czasem trzeba cztery razy.

Saboor
30.11.14, 18:17
Ok będę pamiętał. A jakie wrota te hasło otwiera?:)
Noo... dziewiąte.

Lolita
30.11.14, 18:40
Dzisiejszy motyw przewodni dnia... kawa...Boshshsh, nawiedzony jakiś czy co? Kawa w sobotę??? Ja to zazwyczaj wódeczkę tudzież wino :mrgreen:


Morderca Pustych Wierszy i Kolumn(takie MPWiK)Z kanałów nadajesz :-P:wink:
P.S. Kurdę, przeoczyłam że to tyczyło się wczorajszego dnia. Cyknęła bym fotę z babskiej imprezy :roll:

Saboor
30.11.14, 18:47
Z kanałów nadajesz :-P:wink: zszedłem do podziemia.

P.S. Kurdę, przeoczyłam że to tyczyło się wczorajszego dnia. Cyknęła bym fotę z babskiej imprezy :roll:
No i trza było!

Lolita
30.11.14, 18:49
No i trza było!Ano, trza ale jak się jest gamoniem...

Saboor
30.11.14, 18:51
Ano, trza al. jak się jest gamoniem...
Gamonitą coś jak Lolitą. :mrgreen:

petreq
30.11.14, 19:20
Boshshsh, nawiedzony jakiś czy co? Kawa w sobotę??? Ja to zazwyczaj wódeczkę tudzież wino :mrgreen:

No jestem... :mrgreen:

Saboor
30.11.14, 19:24
No jestem... :mrgreen:
A może dorzuci fotkę jakiś: administra-tor, modera-tor na moni-tor?

petreq
30.11.14, 19:45
A może dorzuci fotkę jakiś: administra-tor, modera-tor na moni-tor?
Ja, znaczy się?

Krakman
6.12.14, 02:00
Cyberatak na forum.....:shock:

henry1
6.12.14, 02:07
Nowy debil się objawił, kto im za to płaci.

Krakman
6.12.14, 02:12
Nowy debil się objawił, kto im za to płaci.

Najbardziej wkurzające jest to, że nie ma mu jak pyska obić.....

henry1
6.12.14, 02:16
Jutro nowy DITL 06.12.2014 a Mistrz Saboor zapomniał założyć nowy wątek z wierszykiem. :evil::evil::evil:

MaciekMG
6.12.14, 02:56
a ja już mam zdjęcie ;-)

jaclas
6.12.14, 09:32
a ja już mam zdjęcie ;-)
Ja na wszelki wypadek też już coś ustrzeliłem:)

Bodzip
6.12.14, 12:00
Ja też. Saboor śpi :roll:

robtor
6.12.14, 12:02
Zapomniał... :shock:

Saboor
6.12.14, 12:17
A Łosie jedne przegrzeszone! :mrgreen: Jak niema, to: larum grają! A raz 50 fot wrzucić to nie łaska?:-P
Już odpomniałem, Macie: Ditl 06.12.2014 (https://forum.olympusclub.pl/threads/93327-Ditl-06.12.2014)

MaciekMG
6.12.14, 12:42
Bez tatusia dzieci płaczą ;-)

apz
6.12.14, 12:45
A Łosie jedne przegrzeszone! :mrgreen: Jak niema, to: larum grają! A raz 50 fot wrzucić to nie łaska?:-P
Już odpomniałem, Macie: Ditl 06.12.2014 (https://forum.olympusclub.pl/threads/93327-Ditl-06.12.2014)

No cóż walka ze spamerstwem, zajmuje duzo czasu...

Saboor
6.12.14, 15:13
No cóż walka ze spamerstwem, zajmuje duzo czasu...
To nie moja działka, ze spamem walczą "Wszyscy Święci" czyli ADM.:-P