PDA

Zobacz pełną wersję : Odp: Fotografia Czerwca 2014r. - NAGRODA KLUBOWICZÓW



apz
9.07.14, 22:57
Zapraszam do głosowania. Macie po 4 głosy każdy.


quality=high width=900 height=854 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=858&vote=0&varZoom=Off&varScale=0'


l (http:// http//forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=858)ink do galerii

(https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=858)

apz
13.07.14, 19:53
Głosujemy na czerwcową Nagrodę Klubowiczów. Przygotowałem ankietę. Głosujemy 2 tygodnie,

Każdy z klubowiczów ma 4 głosy do wykorzystania.

Proszę zaznaczyć wszystkie głosy przed akceptacją. Nie ma możliwości powrotu do głosowania.

...Życzę dobrych wyborów.
AP.

abir
13.07.14, 21:25
doceniam że mamy 1 głos więcej, ale to i tak za mało. zdjęć wartych wyróżnienia jest więcej. trudne wybory

gulasz
13.07.14, 22:34
doceniam że mamy 1 głos więcej, ale to i tak za mało. zdjęć wartych wyróżnienia jest więcej. trudne wybory
tak przeczytałam Twój komentarz i se pomyślałam przesadzasz - byłam po połowie selekcji dopiero...

jak przeszłam na drugą stronę to głowa mała :shock:
wybrałam 10 najlepszych - potem selekcja do 7
ostatecznie padło na B&W tak nietypowo ;) więc już z tych 7 cztery można było wybrać

dobre kadry :!:

ahutta
14.07.14, 00:12
A ja ponownie się upomnę o poprawkę w wyświetlaniu tych galerii z FM. W dolnej części strony na liście rozwijalnej z galeriami, nie ma galerii którą przeglądamy i nie da się zmienić np. liczy fotek na stronie, sortowania itp.

Sorry, że w tym wątku, ale pisałem jakiś czas temu w "Sugestiach i uwagach...", ale przeszło bez echa :|

apz
14.07.14, 01:13
A ja ponownie się upomnę o poprawkę w wyświetlaniu tych galerii z FM. W dolnej części strony na liście rozwijalnej z galeriami, nie ma galerii którą przeglądamy i nie da się zmienić np. liczy fotek na stronie, sortowania itp.

Sorry, że w tym wątku, ale pisałem jakiś czas temu w "Sugestiach i uwagach...", ale przeszło bez echa :|

Ja widzę prawidłowo. Ale przy sortowaniu na 90 zdjęć na stronie , zaczyna sortować wg. userów. Coś gdzieś trzeba zmienic w domyślnych ustawieniach.

ahutta
14.07.14, 08:38
Ja widzę prawidłowo. Ale przy sortowaniu na 90 zdjęć na stronie , zaczyna sortować wg. userów. Coś gdzieś trzeba zmienic w domyślnych ustawieniach.

Chodzi o to, że w ramce "Display Options" jest pole "Quick go" z listą galerii. I na tej liście na wszystkich galeriach FM mamy "Members galeries", a zmienić na "foto czerwca ..." się nie da bo tego tam nie ma. Jak zmienisz sortowanie lub liczbę zdjęć na stronie i klikniesz "sort now", to jesteś przenoszony na listę galerii klubowiczów.

Saboor
14.07.14, 08:51
A ja ponownie się upomnę o poprawkę w wyświetlaniu tych galerii z FM. W dolnej części strony na liście rozwijalnej z galeriami, nie ma galerii którą przeglądamy i nie da się zmienić np. liczy fotek na stronie, sortowania itp.

Zrobione.
Raport Arku raport, szybciej dociera.

ahutta
14.07.14, 08:59
Zrobione.
Raport Arku raport, szybciej dociera.

I tak i nie. Zmieniłeś liczbę fotek na stronie, ale pole combo dale nie zawiera przeglądanej galerii i jakakolwiek zmiana w "display options" skutkuje przejściem na listę galerii klubowiczów. Wiem, wiem, marudzę ale takie zboczenie zawodowe.

W każdym bądź razie, dzięki i za to :)

Saboor
14.07.14, 09:12
I tak i nie. Zmieniłeś liczbę fotek na stronie,
Nie, tylko dodałem Wam uprawnienia do merdania galerią

ale pole combo dale nie zawiera przeglądanej galerii i jakakolwiek zmiana w "display options" skutkuje przejściem na listę galerii klubowiczów.
Galeria w polu combo pojawia się wtedy gdy posiadasz uprawnienia do dodania czegoś do niej
---edit:
zobacz, że w tym combu :grin: niema galerii z FM, żadnej.

Wiem, wiem, marudzę ale takie zboczenie zawodowe.
W każdym bądź razie, dzięki i za to :)
Nie, skąd takie "marudzenie" często się przydaje
(+) w pamięci.

ahutta
14.07.14, 10:26
Galeria w polu combo pojawia się wtedy gdy posiadasz uprawnienia do dodania czegoś do niej

O tym nie wiedziałem i to jest istotna informacja.


zobacz, że w tym combu :grin: niema galerii z FM, żadnej.

To wiem, ba cały czas o tym pisałem, ale powyższe Twoje zdanie wyjaśniło czemu tak jest.

Saboor
16.07.14, 15:28
Każdy, kiedyś, czegoś się dowiaduje.

jaclas
21.07.14, 13:12
Tak sobie szybko policzyłem: 16705 zarejestrowanych członków forum, 40 osób głosujących w FM, czyli zainteresowanie na poziomie ~0,24%.
Chyba smutne?:(

ahutta
21.07.14, 13:20
Tak sobie szybko policzyłem: 16705 zarejestrowanych członków forum, 40 osób głosujących w FM, czyli zainteresowanie na poziomie ~0,24%.
Chyba smutne?:(

Policz inaczej, aktywni użytkownicy: 769, głosujący: 40. Masz ~5,2%.
Też powiesz, że mało, no tak, ale nie wszyscy są tym konkursem zainteresowani, itd. itp.

And.N
21.07.14, 14:06
Jak mam być szczery to z pośród 60 zdjęć, a bywało więcej, trudno wybrać kilka najlepszych. To wymaga sporo czasu. Czasem też trudno porównywać ze względu na różnorodność tematyki zdjęć. Głos oddałem, ale nie wiem czy jutro np. nie zagłosowałbym całkowicie inaczej

apz
21.07.14, 14:52
Policz inaczej, aktywni użytkownicy: 769, głosujący: 40. Masz ~5,2%.
Też powiesz, że mało, no tak, ale nie wszyscy są tym konkursem zainteresowani, itd. itp.Czterdzieści osób, które poświęciły swój czas i uwagę, dodaj do tego 13 osób uczestniczących w Jury, to całkiem spore grono. Jestem im wdzięczny za społeczną pracę na rzecz forum. I daleki od wszelakich narzekań.
Oglądaj rzeczy z właściwej perspektywy, statystyki kłamią.

Mirek54
21.07.14, 22:13
Głos oddałem, ale nie wiem czy jutro np. nie zagłosowałbym całkowicie inaczej

Widzisz.A Ci Co oceniaja musza brac pod uwage nawet to aby jutro czy pojutrze mogli przy goleniu patrzec prosto w lustro.Nie jest latwo-naprawde

ahutta
21.07.14, 23:17
Czterdzieści osób, które poświęciły swój czas i uwagę, dodaj do tego 13 osób uczestniczących w Jury, to całkiem spore grono. Jestem im wdzięczny za społeczną pracę na rzecz forum. I daleki od wszelakich narzekań.
Oglądaj rzeczy z właściwej perspektywy, statystyki kłamią.

A to to musisz do @jaclasa skierować :)

jaclas
21.07.14, 23:26
A to to musisz do @jaclasa skierować :)
Skarżypyta!

ahutta
21.07.14, 23:46
Skarżypyta!

Aaaa, wydało się, to Ty ze mną do przedszkola chodziłeś :mrgreen:

apz
22.07.14, 07:56
Aaaa, wydało się, to Ty ze mną do przedszkola chodziłeś :mrgreen:No i bedę Was musial potem zmoderować...

aga_piet
22.07.14, 08:42
No ale poczekaj chociaż, aż się dowiemy, który się zesikał w majtki i kto z kim się bawił w doktora.

Saboor
22.07.14, 08:50
No ale poczekaj chociaż, aż się dowiemy, który się zesikał w majtki i kto z kim się bawił w doktora.
No i w czyje, bo to prawie jak komuna było.

ziemia01
22.07.14, 08:57
Tak sobie szybko policzyłem: 16705 zarejestrowanych członków forum, 40 osób głosujących w FM, czyli zainteresowanie na poziomie ~0,24%.
Chyba smutne?:(
ja widzę "Głosujących 50 " a do końca terminu jeszcze ktoś zagłosuje, więcej optymizmu :)

romek1967
22.07.14, 16:54
ja widzę "Głosujących 50 " a do końca terminu jeszcze ktoś zagłosuje, więcej optymizmu :)
Proponuję dodać do galerii biały prostokąt jako opcję "żadne z powyższych". To będzie opcja dla tych którzy chcą głosować ale żadna z fotek im się nie widzi. W celu dania szansy statystyce.

apz
22.07.14, 17:52
Proponuję dodać do galerii biały prostokąt jako opcję "żadne z powyższych". To będzie opcja dla tych którzy chcą głosować ale żadna z fotek im się nie widzi. W celu dania szansy statystyce.OK Od następnego miesiąca...

apz
25.07.14, 18:44
Podbijany!

apz
31.07.14, 17:08
NAGRODĘ KLUBOWICZÓW w FM CZERWCA
otrzymała fotografia JAN-S-a:

https://forum.olympusclub.pl/attachment.php?attachmentid=121256&d=1403185704
( klikjać - duże...)

Zwycięzcy głosowania gratuluję.

edorka
31.07.14, 21:21
a ja mam pytanie czy nie byłoby zasadne ograniczyć ilość zgłaszanych zdjęć?

ahutta
31.07.14, 21:39
a ja mam pytanie czy nie byłoby zasadne ograniczyć ilość zgłaszanych zdjęć?

Why?

A poza tym to gratulacje Janek :)

apz
31.07.14, 23:29
a ja mam pytanie czy nie byłoby zasadne ograniczyć ilość zgłaszanych zdjęć?

Nagroda Klubowiczów jest plebiscytem na najbardziej podobające się zdjęcie. nie chcę tworzyć jakichś eliminacji... zaraz powstanie pytanie, dlaczego, kto, po co. A klubowicz ma prawo do zgłoszenia zdjęcia do FM. Bez ograniczenia ilości i niech tak pozostanie. Ilość zgłoszeń pozostawiam do umiaru i rozsądku każdego Klubowicza.

A że tym razem nie było wyraźnego faworyta i głosy się rozsypały, cóż zdarzają się i takie miesiące.

robert1088
31.07.14, 23:36
Gratulacje -dobre foto.

Jan_S
31.07.14, 23:42
DZIEKUJĘ ! Jestem zaskoczony, wstrząśnięty i zmieszany :) naprawdę bardzo mi miło, zwłaszcza że przyszło mi konkurować w bardzo doborowym towarzystwie :)

wuzet
1.08.14, 01:35
I w tym momencie wyjmujesz z kieszeni karteczkę i korzystając z okazji, chciałbyś podziękować .... ;-)

abir
1.08.14, 07:53
DZIEKUJĘ ! Jestem zaskoczony, wstrząśnięty i zmieszany :) naprawdę bardzo mi miło, zwłaszcza że przyszło mi konkurować w bardzo doborowym towarzystwie :)
to trzeba to wypić, jest okazja:grin:
gratulacje Janie_s :) tym większe że konkurencja była duża i uzyskać przewagę było bardzo trudno

BIKER
1.08.14, 08:26
Świetna fotka wygrała.:grin:

romek1967
1.08.14, 08:37
Gratulacje Janie_S, dekielkowa fotka wygrała :)

Bodzip
1.08.14, 08:49
Mnie też do gustu przypadła. Gratulacje :)

ahutta
1.08.14, 09:14
I w tym momencie wyjmujesz z kieszeni karteczkę i korzystając z okazji, chciałbyś podziękować .... ;-)

Karteczkę, flaszkę wyjmuje ;)

grisza34
2.08.14, 10:58
bardzo fajnie, że TA fotografia wygrała. gratulacje :)

gulasz
2.08.14, 11:59
gratulacje - fajne footo

Strzelec
3.08.14, 10:20
Gratulacje :)

Careme
3.08.14, 18:27
Gratuluję. :)