PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatkowe 6 miesięcy gwarancji gratis



luc4s
7.03.14, 21:44
Nie wiem, czy było, a jak było, to mało w widocznym miejscu, a warto takie informacje promować.

Olympus za rejestrację sprzętu (body) do 4 tygodni po zakupie daje nam dodatkowe 6 miesięcy gwarancji.

Rejestracja na www.olympus.eu/extra-warranty

Warunki

1. 6-MIESIĘCZNA DODATKOWA GWARANCJA


1.1 Zakres osobowy, terytorialny i czasowy


Z oferty mogą skorzystać Klienci indywidualni firmy Olympus, którzy w ciągu czterech tygodni od daty zakupu zarejestrują swój produkt i przystąpią do subskrypcji newslettera Olympus.
Kraje: Unia Europejska, Norwegia, Rosja, Serbia, Szwajcaria i Ukraina.
Wydłużony okres gwarancji odnosi się wyłącznie do korpusów aparatów Olympus PEN oraz Olympus OM-D zakupionych pomiędzy 01.06.2013 a 31.12.2014, a także kompaktowych aparatów Olympus Stylus kupionych pomiędzy 01.12.2013 a 31.12.2014.


1.2 Zakres

6-MIESIĘCZNA DODATKOWA GWARANCJA wydłuża czas obowiązywania podstawowej gwarancji, w którym zgodnie z przepisami prawa krajowego Klienci mogą dochodzić roszczeń powstałych na skutek wykrycia wad/uszkodzeń produktu. 6-MIESIĘCZNA DODATKOWA GWARANCJA nie jest odrębną, dodatkową gwarancją i nie narusza gwarancji udzielanej przez firmę Olympus.
6-MIESIĘCZNA DODATKOWA GWARANCJA zaczyna obowiązywać w dniu wygaśnięcia podstawowej gwarancji. Po tym dniu, przez kolejne 6 miesięcy, Klient może zgłaszać roszczenia z tytułu gwarancji po okazaniu dowodu zakupu. W przypadku uzyskania prawa do przedłużenie gwarancji tego samego produktu na mocy innej oferty promocyjnej, okresy gwarancyjne nie będą się sumować. Za obowiązującą gwarancję zostania uznana ta, która obowiązuje przez dłuższy czas.



1.3 Warunki przedłużenia gwarancji

Zgłaszając roszczenie z tytułu dodatkowej gwarancji, Klient nie rezygnuje z subskrypcji newslettera Olympus. Klient zachowuje jednocześnie prawo do rezygnacji z subskrypcji newslettera Olympus w dowolnym momencie.
Udział w kampanii jest dobrowolny. Każdy Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu.
Uczestnicy zostaną powiadomieni o ewentualnej zmianie regulaminu.



1.4 Ochrona danych


6-MIESIĘCZNA DODATKOWA GWARANCJA w żaden sposób nie ogranicza praw Klienta wynikających z podstawowej gwarancji. Podstawowa gwarancja obowiązuje niezależnie od zarejestrowania produktu i subskrypcji newslettera Olympus.
Aby zarejestrować produkt i przystąpić do subskrypcji newslettera Olympus, Klient zobowiązany jest do podania swoich danych osobowych. Rejestrując produkt i przystępując do subskrypcji, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Olympus. W dowolnym momencie można wycofać zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Olympus.

http://www.olympus-europa.com/corpor...cy_notice.html (http://www.olympus.eu/extra-warranty).

petreq
7.03.14, 21:48
Jesteś pewien, że naszego kraju też to dotyczy?

luc4s
7.03.14, 21:50
Jestem pewien. Zarejestrowałem po wybraniu opcji Polska i mi się wyświetliło:

+ 24 miesięcy Standardowa gwarancja
Gwarancja jest ważna do: 2016-09-07

petreq
7.03.14, 21:57
W takim razie szkoda, że, jak piszesz, należy zarejestrować sprzęt do 4 tygodni...
Mimo wszystko + dla Olympusa i Ciebie.

Mirek54
7.03.14, 21:59
Nie wiem, czy było, a jak było, to mało w widocznym miejscu, a warto takie informacje promować.

Olympus za rejestrację sprzętu do 4 tygodni po zakupie daje nam dodatkowe 6 miesięcy gwarancji.

Rejestracja na www.olympus.eu/extra-warranty (http://www.olympus.eu/extra-warranty)

W niemcach twierdza,ze ""Verlängern Sie Ihre Gewährleistung kostenlos um 6 Monate!""

Teraz tylko wyczuc roznice pomiedzy Garantie und Gewährleistung i juz wiemy ile zyskujemy i dlaczego w zasadzie nic:wink:

Jd
7.03.14, 22:00
Mi jakoś nie wyświetliło 6 miesiecy wiecej tylko :

+ 24 miesięcy Standardowa gwarancja
Gwarancja jest ważna do: 2016-02-24 :)

luc4s
7.03.14, 22:05
Poniżej screen ze strony. Trzeba się zgodzić na newsletter.

petreq
7.03.14, 22:16
luc4s, zgadzam się z Tobą, że takie akcje należy nagłaśniać. Miły gest ze strony Wujka.

luc4s
7.03.14, 22:25
Mi jakoś nie wyświetliło 6 miesiecy wiecej tylko :

+ 24 miesięcy Standardowa gwarancja
Gwarancja jest ważna do: 2016-02-24 :)

A dałeś tam zgodę na otrzymywanie biuletynu i rozszerzenie gwarancji?

---------- Post dodany o 21:25 ---------- Poprzedni post był o 21:21 ----------

Już wiem, trzeba aktywować newslettera i potwierdzić linkiem na poczcie. Po tym mi dodatkowo się pojawiło:

+ 24 miesięcy Standardowa gwarancja
+ 6 miesięcy Rozszerzona gwarancja (Warunki (https://myolympus.olympus-consumer.com/pl-PL/Product/TermsAndConditions/ExtendedWarranty))
Gwarancja jest ważna do: 2016-09-07

Jd
7.03.14, 22:29
Nie mam co bo ostatni mój nabytek to mZD 17 f1.8 więc się nie łapię.

piaseczek
25.08.16, 20:30
Rejestrowałem obiektyw i sobie wszedłem do mojego OMD a tam niespodzianka! Możliwość przedłużenia gwarancji o kolejne 3lata.
Znalazłem stronę sugerującą, że ta przyjemność jest płatna (ale nie ma podanej ceny):
https://www.olympus.pl/site/pl/c/cameras_accessories/pen_om_d_cameras_accessories/pen_om_d_other_accessories/3_years_extended_warranty/index.html

Ile to kosztuje?

petreq
25.08.16, 20:35
(...) Ile to kosztuje?
Proszę. :)
https://notopstryk.pl/pl/p/Dodatkowe-3-lata-gwarancji-wszystkie-korpusy-Olympus-OMD/220

piaseczek
25.08.16, 20:37
Dzięki:) Chyba warto za taką cenę.

petreq
25.08.16, 20:39
Dzięki:) Chyba warto za taką cenę.
Jeżeli tylko łapiesz się na warunki dodatkowej 3-letniej gwarancji i chcesz OM-kę aż tyle latek katować to raczej warto. :)

piaseczek
25.08.16, 20:45
Zwłaszcza w przypadku droższych OMD warto.

---------- Post dodany o 20:45 ---------- Poprzedni post był o 20:40 ----------


Jeżeli tylko łapiesz się na warunki dodatkowej 3-letniej gwarancji i chcesz OM-kę aż tyle latek katować to raczej warto. :)

Tak jak na to patrzę chłodnym okiem, to body warto zmieniać co trzecią generację. W kolejnym OMD 10 (mk3) pewnie zastosują matrycę z OMD 1mk2 i akurat mojemu strzeli 5 lat;)

Rewolucja przyjdzie dopiero jak wejdą matryce organiczne.

petreq
25.08.16, 20:55
Osobiście, chętnie wykupiłbym tą dodatkową gwarancję dla swojego dziadka, gdyby tylko było to możliwe.
Niestety, na chwilę obecną pozostaje mi już tylko mieć nadzieję, że żadna awaria mojego maleństwa nie dotknie. :D

Marek61
26.08.16, 13:04
Oferta przedłużenia gwarancji ciekawa, gwarancja mojego korpusu zakończyła się 20 maja b.r.
No i po ptokach :cry:
Mam jednak pytanie czy ktoś orientuje się, kiedy został wprowadzony ten produkt na rynek?

petreq
26.08.16, 22:30
(...) Mam jednak pytanie czy ktoś orientuje się, kiedy został wprowadzony ten produkt na rynek?
Jest on już dostępny trochę na rynku. Natomiast kiedy dokładnie został wprowadzony, musiałbyś zapytać bezpośrednio u Olka.