PDA

Zobacz pełną wersję : Canon 7D



C+
4.10.07, 08:21
https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)


No i wraca cashback http://fotopolis.pl/index.php?n=6426

grizz
4.10.07, 14:13
A co w puszce? Nadal tandentna pucha z fajną matrycą?

The z00m
4.10.07, 17:12
A co w puszce? Nadal tandentna pucha z fajną matrycą?

Wrzucą to co do 40D dodając jak przypuszczam wizjer 100% i częściowe uszczelnienia. Można się też spodziewać 14mpx matrycy.

chomsky
4.10.07, 19:31
Nie wrzuca tego samego co w 40D, bo to bedzie pelnoklatkowiec. Madralo.
Czesc.Ch.

suchar
4.10.07, 19:34
Nie wrzuca tego samego co w 40D, bo to bedzie pelnoklatkowiec. Madralo.
Czesc.Ch.

Jezu, czy ma racje czy nie, po co zawsze pisac w taki agresywny i opryskliwy sposob?! Naprawde nie pomaga to w dyskutowaniu, tylko wkurza wszystkich, ktorzy to czytaja.

The z00m
4.10.07, 20:28
Nie wrzuca tego samego co w 40D, bo to bedzie pelnoklatkowiec. Madralo.
Czesc.Ch.

chomski chodziło o ficzery, ale widać inteligencji brakło by się tego domyślić... ech te zakompleksione chopoki ;-)



Nie wrzuca tego samego co w 40D, bo to bedzie pelnoklatkowiec. Madralo.
Czesc.Ch.

Jezu, czy ma racje czy nie, po co zawsze pisac w taki agresywny i opryskliwy sposob?! Naprawde nie pomaga to w dyskutowaniu, tylko wkurza wszystkich, ktorzy to czytaja.

Spoko. Przywykłem do tego typka ;-)

willow32
4.10.07, 23:01
Nie wrzuca tego samego co w 40D, bo to bedzie pelnoklatkowiec. Madralo.
Czesc.Ch.

Jezu, czy ma racje czy nie, po co zawsze pisac w taki agresywny i opryskliwy sposob?! Naprawde nie pomaga to w dyskutowaniu, tylko wkurza wszystkich, ktorzy to czytaja.

nie wydaje mi się że chomsky jest agresywny czy opryskliwy, raczej niesymaptyczny, ale to zrozumiałe, obaj panowie nie kochają się za bardzo a z00m nigdy nie pozostaje mu dłużny :) Poza tym suchar, mnie to nie wkurza, więc na przyszłość nie pisz proszę w moim imieniu jeśli łaska...
pozdrawiam

suchar
4.10.07, 23:15
Nie wrzuca tego samego co w 40D, bo to bedzie pelnoklatkowiec. Madralo.
Czesc.Ch.

Jezu, czy ma racje czy nie, po co zawsze pisac w taki agresywny i opryskliwy sposob?! Naprawde nie pomaga to w dyskutowaniu, tylko wkurza wszystkich, ktorzy to czytaja.

nie wydaje mi się że chomsky jest agresywny czy opryskliwy, raczej niesymaptyczny, ale to zrozumiałe, obaj panowie nie kochają się za bardzo a z00m nigdy nie pozostaje mu dłużny :) Poza tym suchar, mnie to nie wkurza, więc na przyszłość nie pisz proszę w moim imieniu jeśli łaska...

Ok, sorry, ponioslo mnie. Po prostu chyba za kazdym razem chomsky swoimi postami wprowadza jakas niesymaptyczna atmosfere, co mnie strasznie denerwuje i dlatego to napisalem.

willow32
4.10.07, 23:18
Nie wrzuca tego samego co w 40D, bo to bedzie pelnoklatkowiec. Madralo.
Czesc.Ch.

Jezu, czy ma racje czy nie, po co zawsze pisac w taki agresywny i opryskliwy sposob?! Naprawde nie pomaga to w dyskutowaniu, tylko wkurza wszystkich, ktorzy to czytaja.

nie wydaje mi się że chomsky jest agresywny czy opryskliwy, raczej niesymaptyczny, ale to zrozumiałe, obaj panowie nie kochają się za bardzo a z00m nigdy nie pozostaje mu dłużny :) Poza tym suchar, mnie to nie wkurza, więc na przyszłość nie pisz proszę w moim imieniu jeśli łaska...

Ok, sorry, ponioslo mnie. Po prostu chyba za kazdym razem chomsky swoimi postami wprowadza jakas niesymaptyczna atmosfere, co mnie strasznie denerwuje i dlatego to napisalem.

chomsky przede wszystkim wnosi dużo dobrego, oczywiście jeżeli nie ma w pobliżu z00m'a bo wtedy chyba mu nerwy puszczają :D

suchar
4.10.07, 23:21
Nie wrzuca tego samego co w 40D, bo to bedzie pelnoklatkowiec. Madralo.
Czesc.Ch.

Jezu, czy ma racje czy nie, po co zawsze pisac w taki agresywny i opryskliwy sposob?! Naprawde nie pomaga to w dyskutowaniu, tylko wkurza wszystkich, ktorzy to czytaja.

nie wydaje mi się że chomsky jest agresywny czy opryskliwy, raczej niesymaptyczny, ale to zrozumiałe, obaj panowie nie kochają się za bardzo a z00m nigdy nie pozostaje mu dłużny :) Poza tym suchar, mnie to nie wkurza, więc na przyszłość nie pisz proszę w moim imieniu jeśli łaska...

Ok, sorry, ponioslo mnie. Po prostu chyba za kazdym razem chomsky swoimi postami wprowadza jakas niesymaptyczna atmosfere, co mnie strasznie denerwuje i dlatego to napisalem.

chomsky przede wszystkim wnosi dużo dobrego, oczywiście jeżeli nie ma w pobliżu z00m'a bo wtedy chyba mu nerwy puszczają :D

Nie chodzi mi o zawartosc merytoryczna jego postow (czesto sie z nim zgadzam), tylko sposob w jaki sie wypowiada... Dobra, starczy tego OT-a. To juz zakrawa o obgadywanie ;)

willow32
4.10.07, 23:23
Nie chodzi mi o zawartosc merytoryczna jego postow (czesto sie z nim zgadzam)

dobre :D

Olymp
4.10.07, 23:30
Dawajcie więcej o tym 7D bo przestaliście pisać o aparacie a jątrzycie o jakiś pierdołach jak stare baby.
Człowiek chce poczytać poznać opinie i kurka blaszka nie może :mrgreen:

chomsky
4.10.07, 23:47
Nie wrzuca tego samego co w 40D, bo to bedzie pelnoklatkowiec. Madralo.
Czesc.Ch.

Jezu, czy ma racje czy nie, po co zawsze pisac w taki agresywny i opryskliwy sposob?! Naprawde nie pomaga to w dyskutowaniu, tylko wkurza wszystkich, ktorzy to czytaja.

Sucharku kochany, jak kto nie wie co pisze to po co pisze? Po to by zmylic jeszcze mniej trybiacych? By natluc postow? By wyjsc po otwarciu kazdej szuflady i szafy?
Nie jestem opryskliwy i agresywny! Po prostu nie lubie bezmyslnej paplaniny!
Kazdy srednio zdolny szympans po 5 minutach zorientuje sie, ze 7D to jednocyfrowy, pelnoklatkowy, przedstawiciel z gatunku Canona. A 40D to dwucyfrowy, cropowy, przedstawiciel gatunku Canona. Wiec jaki sens ma pisanie, ze "wrzuca to co do 40D" no moze "dodadza wiekszy wizjer i uszczelnienia".

Ktos sobie zarejestrowal nazwe nowego aparatu! Dopiero nazwe! A tu madrala juz bach! Wali pelna specyfikacje i to z pamieci, bez sciagi. Jaki sens ma taka pisanina drogi Sucharku? Czemu ma sluzyc i komu? Pomijam ewidentne bledy w rozumowaniu i wrozeniu z fusow.
Znowu poprawni politycznie jekna z oburzenia. Jekna rozpaczliwie, bo nie zniosa odrobiny rozsadku. A znosza miesiacami paplanine bez slowa krytyki.
I bez obrazy, nie o to mi chodzi by kogos obrazac tylko by zwrocic uwage na nonsensy.
czesc.Ch.

KaarooL
5.10.07, 08:20
ciągnąc dalej tą myśl - kamuń będzie musiał ostrożniej dozować tandetę, bo konkurencja zagęszcza ruchy...

The z00m
5.10.07, 16:20
ciągnąc dalej tą myśl - kamuń będzie musiał ostrożniej dozować tandetę, bo konkurencja zagęszcza ruchy...

Canon nadal jako jedyny będzie miał puszkę z FF w segmencie semi-pro. I chyba sporo czasu upłynie nim to się zmieni. Ciekawe czy po prezentacji D300 magia FF nadal będzie skuteczna.

suchar
5.10.07, 19:35
I bez obrazy, nie o to mi chodzi by kogos obrazac tylko by zwrocic uwage na nonsensy.

Wybacz, ale pozostane przy swoim. Nie chodzi tu o zadna poprawnosc polityczna, tylko o to, by sie milo rozmawialo. Naprawde mozna komus powiedziec, ze pisze glupoty w delikatniejszy sposob. Pewnie i tak niczego nie zmienie, wiec bede sie staral to olewac, choc wkurzac pewnie mnie nie przestanie. Nie chce tu wszczynac zadnej wojny, bo opowiadam sie za mila atmosfera na forum, bez klotni i pyskowek, wyrazam tylko moje zdenerwowanie. Z mojej strony EOT, bo zaraz wiekszosc postow w watku bedzie nie na temat.
Pozdrawiam

The z00m
5.10.07, 20:44
I bez obrazy, nie o to mi chodzi by kogos obrazac tylko by zwrocic uwage na nonsensy. Wybacz, ale pozostane przy swoim. Nie chodzi tu o zadna poprawnosc polityczna, tylko o to, by sie milo rozmawialo. Naprawde mozna komus powiedziec, ze pisze glupoty w delikatniejszy sposob. Pewnie i tak niczego nie zmienie, wiec bede sie staral to olewac, choc wkurzac pewnie mnie nie przestanie. Nie chce tu wszczynac zadnej wojny, bo opowiadam sie za mila atmosfera na forum, bez klotni i pyskowek, wyrazam tylko moje zdenerwowanie. Z mojej strony EOT, bo zaraz wiekszosc postow w watku bedzie nie na temat.
Pozdrawiam

Ja bym właśnie prosił byś niejako zobojętniał ;-) Nie ukrywam, że chomskiego ol... więc sam rozumiesz. Nie czuję już potrzeby prowadzenia dysput z flustratami, którym w życiu się nie układa ;-) Zobaczysz, że będzie Ci suchar łatwiej. Pozdrawiam

chomsky
5.10.07, 21:00
Niech bedzie frustrat, zgadzam sie. Tylko cala zabawa z rzekomym 7D to szwindelek ( wyjasnione zostalo na CB), a Ty juz walnales jego specyfikacje i oceniles mozliwosci. Znakomicie jak na nie- frustrata. :D
Czesc.Ch.
p.s. slowotok jest uleczalny!

The z00m
5.10.07, 21:24
Niech bedzie frustrat, zgadzam sie. Tylko cala zabawa z rzekomym 7D to szwindelek ( wyjasnione zostalo na CB), a Ty juz walnales jego specyfikacje i oceniles mozliwosci. Znakomicie jak na nie- frustrata. :D
Czesc.Ch.
p.s. slowotok jest uleczalny!

chomski dla mnie następca 5D może się nazywać i E-3. To forum to 80% spekulacji i bzdur, które piszą wszyscy wliczając w to modów :mrgreen: Takie prawo.

Mogę sobie dywagować nad ewentualną specyfikacją następcy 5D i żaden flustrat radzący sobie w życiu inaczej tego nie zmieni. Twój problem polega chyba na tym, że brakuje Ci w życiu troszeczkę radości. Wchodzisz na forum i oczekujesz, że wszyscy niczym chomski będą na nim siedzieć ze spiętymi pośladkami.

Tak się zastanawiam... czy jeśli wreszcie będzie Cię stać na takiego E-510 to zmienisz troszeczkę nastawienie do świata :roll: Ja wiem, że to musi dołować, gdy ktoś narzeka na takiego E-510 czy też 50-200, gdy jest to Twoim marzeniem, ale może warto zamiast wyładowywać swoje flustracje zrobić coś ze swoim życiem ;) Bierz się za siebie bo robota czeka Cię trudna...

Pozdrawiam

fotomic
5.10.07, 21:34
chomski dla mnie następca 5D może się nazywać i E-3. To forum to 80% spekulacji i bzdur, które piszą wszyscy wliczając w to modów :mrgreen: Takie prawo. haloooooo haloooooo ja się pytam o co chodzi ?

Sapphiron
5.10.07, 21:34
a może przestaniecie za przeproszeniem pieprzyć o chomskim i tym jaki jest tylko pogadamy normalnie o tym aparacie?

Warmik
5.10.07, 21:50
a może przestaniecie za przeproszeniem pieprzyć o chomskim i tym jaki jest tylko pogadamy normalnie o tym aparacie?

chyba o nalepce :roll: czy tam kodzie kreskowym :roll:

Sapphiron
5.10.07, 21:59
można też i o nalepce... o czym kto woli... tylko aby sie trzymać tematu....

The z00m
5.10.07, 22:01
można też i o nalepce... o czym kto woli... tylko aby sie trzymać tematu....

Ponoć właśnie o nalepce nie można ;) Prześledź temat od początku.

chomsky
5.10.07, 22:01
Niech bedzie frustrat, zgadzam sie. Tylko cala zabawa z rzekomym 7D to szwindelek ( wyjasnione zostalo na CB), a Ty juz walnales jego specyfikacje i oceniles mozliwosci. Znakomicie jak na nie- frustrata. :D
Czesc.Ch.
p.s. slowotok jest uleczalny!

chomski dla mnie następca 5D może się nazywać i E-3. To forum to 80% spekulacji i bzdur, które piszą wszyscy wliczając w to modów :mrgreen: Takie prawo.

Mogę sobie dywagować nad ewentualną specyfikacją następcy 5D i żaden flustrat radzący sobie w życiu inaczej tego nie zmieni. Twój problem polega chyba na tym, że brakuje Ci w życiu troszeczkę radości. Wchodzisz na forum i oczekujesz, że wszyscy niczym chomski będą na nim siedzieć ze spiętymi pośladkami.

Tak się zastanawiam... czy jeśli wreszcie będzie Cię stać na takiego E-510 to zmienisz troszeczkę nastawienie do świata :roll: Ja wiem, że to musi dołować, gdy ktoś narzeka na takiego E-510 czy też 50-200, gdy jest to Twoim marzeniem, ale może warto zamiast wyładowywać swoje flustracje zrobić coś ze swoim życiem ;) Bierz się za siebie bo robota czeka Cię trudna...

Pozdrawiam


Czlowieku tego aparatu nie ma!!! Ktos zejejestrowal nazwe dla szwindelku albo dla jajec!! Wyjasniono na Canon Board!!
Wiec o czym Ty piszesz?
Reszta jak zwykle w Twoim wykonaniu( typowe myslenie, ze posiadanie przedmiotu moze byc zrodlem szczescia), ale jakich slow moze uzywac czlek po calym dniu przy zmywaku?
Czesc.Ch.

fotomic
5.10.07, 22:06
proszę o spokój, bo następne ostrzeżenie będzie z wpisem w akta

Sapphiron
5.10.07, 22:10
żałosne :| :| :|

grizz
5.10.07, 22:12
Ochłońcie.