PDA

Zobacz pełną wersję : skradzione zdjęcie nagrodzone w konkursie Samsunga



dzarro
23.08.13, 12:57
Ciekawostka przyrodnicza:

http://imageandview.com/notes1/how-a-stolen-photo-became-a-contest-winner/


(http://imageandview.com/notes1/how-a-stolen-photo-became-a-contest-winner/)

banc
23.08.13, 13:49
Czyli na beszczela. Walka z takimi osobami nie jest łatwa.
Skasujesz jeden profil, założą drugi.

apz
23.08.13, 14:24
Czyli na beszczela. Walka z takimi osobami nie jest łatwa.
Skasujesz jeden profil, założą drugi.

Dobre sobie, całkowity brak wyobrażni u predendenta do nagrody. Po co sie męczyć jak można ukraść i przerobić w shopie...

Saboor
23.08.13, 14:40
Dobre sobie, całkowity brak wyobrażni u predendenta do nagrody. Po co sie męczyć jak można ukraść i przerobić w shopie...
Złapać, przywiązać do słupa i zaszczelić gnoja starą gumą do żucia z gumy od majtek!:evil:

apz
23.08.13, 14:43
Złapać, przywiązać do słupa i zaszczelić gnoja starą gumą do żucia z gumy od majtek!:evil:

Może tak: Złoapać przywiązać , wykastrować bez odurzania i podpalić u stóp słupa ognisko.

Pokłady ludzkiej głupoty są jak się okazuje bezdenne...

Saboor
23.08.13, 14:46
Może tak: Złoapać przywiązać , wykastrować bez odurzania i podpalić u stóp słupa ognisko.

Pokłady ludzkiej głupoty są jak się okazuje bezdenne...
Hmm... mam pomysł, ale to na skype bo tu dzieci są i czytają.:roll:

apz
23.08.13, 14:47
Hmm... mam pomysł, ale to na skype bo tu dzieci są i czytają.:roll:

OK Wieczorem.

aga_piet
23.08.13, 14:52
Może tak: Złoapać przywiązać , wykastrować bez odurzania i podpalić u stóp słupa ognisko.

Gorsze przestępstwa są na świecie mniej surowo karane...

apz
23.08.13, 14:56
Gorsze przestępstwa są na świecie mniej surowo karane...

A jak inaczej napiętnować ten stopień głupoty, wstawiać cudzą fotę i liczyć , że się uda? Pogłaskać po głowie? To może sie tak skończyć między chrześcijanami, u muzułmanów sam uczynek jest już nie do pomyślenia.

Saboor
23.08.13, 15:01
Gorsze przestępstwa są na świecie mniej surowo karane...
To źle.

---------- Post dodany o 15:01 ---------- Poprzedni post był o 14:59 ----------


A jak inaczej napiętnować ten stopień głupoty, wstawiać cudzą fotę i liczyć , że się uda? Pogłaskać po głowie? To może sie tak skończyć między chrześcijanami, u muzułmanów sam uczynek jest już nie do pomyślenia.
Kurtyzanom na piersi wypalano onegdaj leliję. Żelazem wypalano. Gorącym wypalano. No.

aga_piet
23.08.13, 15:12
Żelazem wypalano. Gorącym wypalano. No.

O, takie piętnowanie już bardziej adekwatne... ;)

Saboor
23.08.13, 15:15
O, takie piętnowanie już bardziej adekwatne... ;)
:mrgreen: Wiesz jakie branie miały kobitki z lelijką? :mrgreen:

aga_piet
23.08.13, 15:19
Nigdy nie byłam harcerką, więc nie wiem :-P

Saboor
23.08.13, 15:22
Nigdy nie byłam harcerką, więc nie wiem :-P
Zarąbiście Aga!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zarąbiście!!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Harcerki powiadasz?

eFiX
23.08.13, 15:46
widzialem,
http://www.slrlounge.com/stolen-photo-stirs-controversy-after-winning-samsungs-contest

o (http://www.slrlounge.com/stolen-photo-stirs-controversy-after-winning-samsungs-contest)golnie portale o tym pisza.. ciekawy jestem finału...

ahutta
23.08.13, 16:17
Ja też jestem ciekaw finału i co gość powie? Przepraszam?

Saboor
23.08.13, 16:23
Ja też jestem ciekaw finału i co gość powie? Przepraszam?
I'm Robin Hood, I'm Sorry

BIKER
23.08.13, 16:47
Tak będzie najwygodniej, zgodnie z "obyczajami" w takich praktykach.

apz
23.08.13, 18:21
Tak będzie najwygodniej, zgodnie z "obyczajami" w takich praktykach.Biblijnie za kradzież łapę obcinano , starotestamentowo... Chyba dobrze jeszcze pamiętam?

Filonxxxl
29.08.13, 19:06
Dobrze pamiętasz, zresztą jeszcze nie tak znowu dawno potomkowie wikingów to praktykowali i... zamków w drzwiach montować nie musieli. Znaczy się działało :cool:
A swoją drogą sprawa lekko skandaliczna, ciekawe jak się zakończy...

Karampuk
29.08.13, 19:34
Biblijnie za kradzież łapę obcinano , starotestamentowo... Chyba dobrze jeszcze pamiętam?

No to w samej tylko Polsce zabrakło by chyba rąk do pracy :-) Wiem coś o tym. O braciach zza wschodniej granicy nie wspomnę.

Matick7
29.08.13, 19:52
Wtedy uczciwi ludzie by lepiej zarabiali :D

Jaack
29.08.13, 19:57
Wtedy uczciwi ludzie by lepiej zarabiali :D

I tu się mylisz... ci z poobcinanymi łapami poszli by po zasiłek (w końcu nie mogą uczciwie pracować). Więc podatki w górę.

Matick7
29.08.13, 20:01
A to już niestety taki system...

lukasz78
29.08.13, 20:50
Biblijnie za kradzież łapę obcinano , starotestamentowo... Chyba dobrze jeszcze pamiętam?

Mężczyzn z długimi włosami i nieposłuszne dzieci kamienowano. Pewnie nie zawsze ale tak zaleca a niektórym nakazuje pismo.
Byłbym ostrożny przy stosowaniu zwyczajów prostych ludów pasterskich sprzed 2000 lat w naszych czasach. :)

Za kradzież własności intelektualnej są odpowiednie i przede wszystkim aktualne paragrafy.