PDA

Zobacz pełną wersję : Pirelli po śląsku



ahutta
19.01.13, 22:38
W sumie przez przypadek trafiłem dziś na tekst w portalu NaszeMiasto.pl (ciekawostka, że w części dotyczącej Tarnowskich Gór). Artykuł w zasadzie promuje kalendarz wydany przez jedną z lokalnych firm - podobno największego złomowiska na Śląsku. Z reguły kalendarze firmowe zawierają wybrane z katalogu "Magdalenki" w negliżu. Tu jest trochę inaczej. Zdjęcia i owszem prezentują akty, ale autorstwa bytomskiej fotograf Veroniq Zafon. Zacząłem przeglądać sieć i praktycznie w każdym tekście kalendarz jest opisywany jako śląska wersja kalendarza Pirelli :)
No i tak mi się przypomniała ostatnia dyskusja, że najnowsze wydanie oryginalnego kalendarza Pirelli nie bardzo przypadło wielu do gustu. Ciekawe czy taka jest lepsza:
http://tarnowskiegory.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1693335,kalendarz-olmetu-na-2013-nagie-kobiety-i-zlom-18,4298399,id,t,zid.html#galeria

bogdi
19.01.13, 22:44
osobiście przypadł mi do gustu, bardzo spójny, a dziewczyny ... no owszem :) - bardzo wygimnastykowane, i przypuszczam, że budżet zmieścił się w 1% kalendarza Pirelli
ps: ale mycia modelek po tych smarach ...

diabolique
20.01.13, 09:48
Bardzo ładna rzecz.
Zawodowstwo fotograficzne i modeliczne :)

haneczka
4.02.13, 19:25
ciekawe jak smar wpływa na skórę?

bogdi
4.02.13, 19:26
ciekawe jak smar wpływa na skórę?
to nie smar - to make up

ahutta
4.02.13, 20:09
ciekawe jak smar wpływa na skórę?

Towot idealnie komponuje się ze skórą ;)

easy_rider
6.02.13, 20:48
a dziewczyny ... no owszem :) - bardzo wygimnastykowane... Veroniq specjalizuje się w baletnicach - miałem okazję z nią kiedyś porozmawiać :mrgreen:

GoBo
6.02.13, 22:38
znam tą firmę, ale bardziej podobały mi się zdjęcia ich kalendarza 2012

ahutta
6.02.13, 22:55
Widać idą za ciosem, bo nawet gdzieś wyczytałem, że chcą to kontynuować.