PDA

Zobacz pełną wersję : Euro 2012 reportersko



hades
6.06.12, 15:38
Jeżdżąc w ostatnim tygodniu po miastach, miasteczkach i wsiach zauważyłem, że mimo pewnej niechęci czy zmęczenia tematem zbliżających się mistrzostw, ludzie pokazują czy to przywiązanie do drużyny narodowej czy też dumę z organizacji tak dużej imprezy. Ostatnimi czasy sporo dzieje też w miastach nie będącymi bezpośrednio związanymi z mistrzostwami.

Chciałbym zaproponować stworzenie galerii mistrzostw i pokazania w sposób reporterski tego co dzieje poza głównymi arenami w całej Polsce, czy nawet w Europie. W końcu nasi klubowicze rozsiani są po całym świecie.

Technicznie

Zdjęcia można by wrzucać na bieżąco. Zdjęcia należałoby opisywać jedynie czasem i miejscem. Nie byłoby limitu ilości zdjęć, ale w domyśle trzeba przyjąć, że powinny być to najlepsze z najlepszych, być może max. 3-4 z jednej imprezy. W końcu reportaż można zrobić jednym zdjęciem ;).

Są chętni? Warto się w coś takiego pobawić?

dobas
6.06.12, 15:45
Ja mam nadzieję całe Euro spędzić w lesie w górach z dala od ludzi :) mi pasuje :)

Mirek54
6.06.12, 15:47
Ja mam nadzieję całe Euro spędzić w lesie w górach z dala od ludzi :) mi pasuje :)

Ja wole na plaskim,tylko jezioro i las musi byc.Zadnych ludzi.