PDA

Zobacz pełną wersję : Pojedynek na szybkość autofokusu ;-)



Tomek_K
28.02.12, 10:10
Witajcie,

To mój pierwszy post na tym Forum, wcześniej korzystałem z niego dość często jako czytelnik. Ale tym razem pozwalam sobie napisać, bo jest moim zdaniem fajna akcja, na którą warto zwrócić uwagę:

http://www.m43.eu/wydarzenia/pojedynek-na-szybkosc-autofokusu/

Pojedynek czy raczej pojedynki będą odbywać się w trakcie targów FILM VIDEO FOTO w Łodzi (29-31.03) i będą miały charakter otwarty. Ale tak naprawdę tylko w połowie, bo po jednej stronie stać będzie zawsze jakiś bezlusterkowiec Mikro Cztery Trzecie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję zmierzyć się z lustrzankami i bezlusterkowcami innych systemów i baaardzo jesteśmy ciekawi wyników ;-)

Pozdrawiam,

gietrzy
28.02.12, 10:49
To ja przy okazji powiem, że video kumplowi opadła szczęka przy pierwszym kontakcie GH2 z mPL25/1.4, knockout zaliczył jak mu dałem wypróbować maleństwo 45/1.8.
Bardzo był zadowolony z pracy (również wspomnianego w temacie AF), narzekał tylko, że trzeba zakręcać i odkręcać co chwilę no i "przydało by się coś dłuższego i jasnego". Powiedziałem mu "early summer" :)

BTW. W wątku chyba GH2 jest pojedynek Nex-5 z GH2, popełniony przez Fatman'a. Wydaje mi się, że redakcja FVF skazuje Nexa na pożarcie ;)