PDA

Zobacz pełną wersję : "Nieco inny poziom percepcji" - wystawa Bufetowej



hades
15.12.11, 00:58
"Nieco inny poziom percepcji". Wystawa Bufetowej (https://forum.olympusclub.pl/members/3654-bufetowa).

Pod tym forumowym pseudonimem (również jako aga_piet) występuje Agnieszka Pietrusa. Jak sama napisała, podczas przygotowań do tej wystawy, w korespondencji ze mną, „nie czuje się na siłach by pokazać swoje zdjęcia”. Jej zdaniem jest wiele osób lepiej przygotowanych do przestawienia swoich prac w formie wystawy, z lepszym dorobkiem fotograficznym.

"Nieco inny poziom percepcji" to przede wszystkim inny, oryginalny sposób rejestracji otoczenia. Bez zastosowania nadzwyczajnej techniki, ale za to z pomysłem.

Jak wiadomo technika fotograficzna to odkrywanie przed widzem utajonego obrazu w materiale światłoczułym. W jego tworzeniu bierze udział światło spowijające wybraną przez fotografa scenę. W pracach Agnieszki odkrywamy jej wyobraźnię. Agnieszka buduje scenę, nadaje jej kontekst, dodaje aktora, rekwizyty i stara się by te wszystkie elementy zagrały w jednym momencie to, czego oczekiwała. Teatr w jednym kadrze. Przeglądając wystawę jeszcze w trakcie przygotowań, odniosłem wrażenie, że autorka widziała obraz jeszcze przed jego zarejestrowaniem. Właściwie można by rzec, że rejestracja była jedynie formalnością, zapisaniem jej wyobraźni w trwały sposób.

Fotografia, która uprawia Agnieszka jest daleka od wyścigu technologicznego, a bliższa temu na czym fotografia powinna bazować. A powinna opierać się na wyobraźni, szukaniu kontekstu, skojarzeniach, niewielkim nakładzie materialnym, prostym przekazie.

Przy tworzeniu swoich zdjęć Agnieszka zaprosiła do współpracy rodzinę i bliskich znajomych. Dała tym samym dowód na to, że fotografia może być pasją nie tylko jednego członka rodziny.


O autorce

Agnieszka Pietrusa, rocznik 1968.
Pierwsze fascynacje fotografią – kółko fotograficzne w szkole podstawowej, potem liceum i długa przerwa. Na nowo odkryłam fotografię wraz z otrzymaniem pierwszej cyfrówki – Olympusa SP500 (z niego również wrzuciłam kilka zdjęć na wystawę). Teraz zadowalam się Olympusem E-510 z kitowymi obiektywami. Czasem próbuję uwolnić demony kreując nowe obrazki, czasem udaje się bez kreowania wyłapać ciekawe kadry z rzeczywistości już istniejącej.

Zapraszamy do obejrzenia i komentowania wystawy. Mile widziane pytania do autorki. Z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi.



Zobacz wszystkie fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=686)

quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=686&vote=2&varZoom=OFF&varScale=0'

Zobacz wszystkie fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=686)

Saboor
15.12.11, 01:10
Przedziwne uczucie, acz znajome ... AgaPiet siedzę tu i swoim zwyczajem się napawam, napawam, napawam i ... nie mam dość!!
Tu każdy kadr opowiada swoją bajdę, każdy na swój własny i nie powtarzalny sposób, przyciąga, mami i zaprasza do swojego światka.
Nie jest to puste gadanie, po prostu jestem pod wrażeniem i dziękuję że się z nami tymi cudeńkami Podzieliłaś.
Pozdrawiam
Saboor

apz
15.12.11, 01:19
Przedziwne uczucie, acz znajome ... AgaPiet siedzę tu i swoim zwyczajem się napawam, napawam, napawam i ... nie mam dość!!
Tu każdy kadr opowiada swoją bajdę, każdy na swój własny i nie powtarzalny sposób, przyciąga, mami i zaprasza do swojego światka.
Nie jest to puste gadanie, po prostu jestem pod wrażeniem i dziękuję że się z nami tymi cudeńkami Podzieliłaś.
Pozdrawiam
Saboor

Niewiele dodać mogę, hymnów pochwalnych pisać nie umiem, zdjęcia jak by znajome, przecudnej urody, inne i chowane do szuflady, czasami pokazywane pojedynczo, w swojej masie dają niezwykłe przeżycie estetyczne.
Pozdrawiam Cię Pani Bufetowo! Produkuj i pokazuj dziesiątki , setki kolejnych takich, niezwykłych kadrów.
AP.

grizz
15.12.11, 07:35
Dziękuję Agnieszko za to, że zebrałaś i uraczyłaś nas swoimi zdjeciami. Wiesz, ze je uwielbiam :) Zwłaszcza kolor - operujesz nim niesamowicie!

Bodzip
15.12.11, 09:02
Aguś - bajkowy świat

helmuth
15.12.11, 09:12
Pozazdrościć pomysłów :)
Niewiele jest tu przypadkowych pstryków, w sensie, że zobaczyłaś coś ciekawego, podniosłaś aparat i pstryknęłaś.
Każde zdjęcie wydaje się głęboko przemyślane. Odnoszę wrażenie, że najpierw dostrzegasz miejsce, scenerię i to tego wymyślasz scenkę. Stroje i rekwizyty są precyzyjnie dobrane do miejsca.
Oglądając Twoje zdjęcia, jakoś mi, gdzieś głęboko, miga napis: Kantor :roll:

voovoo2
15.12.11, 09:35
Fotki pełne uczucia i głebokiego namysłu.Podzielam spostrzeżenie Helmuta..........są te zdjecia w jakimś blizej nieokreślonym stopniu "kantorowskie".Gratulacje i pozdrowienia

acidmk
15.12.11, 09:39
Napiszę tylko że coraz szerzej mordka mi się uśmiechała oglądając Twoje zdjęcia. Zazdraszczam bardzo pomysłów, wszystkie zdjęcia w przecudnym klimacie. Jak już Helmut napisał, to nie są przypadkowe pstryki, ot tak bo palec zsunął się na spust migawki. Naprawdę przemiła podróż po ludzkim życiu. Dzięki za podzielenie się z nami Twoim światem :)

Eddie
15.12.11, 09:49
Jestem pełen uznania. Zdjęcia obejrzałem z ogromną przyjemnością, momentami wręcz z - tfu, co za brzydkie uczucie - zazdrością. Bezbłędnie skomponowane, nastrojowe. Momentami jednak odnosiłem wrażenie, że niektóre obrazy wychodzą jakby spod tej samej prasy. Niemal identyczne w kompozycji i nastroju. To jednak drobnostka przy całości i w zasadzie pozostaje bez znaczenia. Trzeba uczciwie przyznać, że doskonale operujesz emocjami, Autorko, w większości jest to melancholia, trochę przygnębienia. Nie brakuje jednak uroku i dowcipu. Mogę tylko pogratulować!

Ania_
15.12.11, 10:00
Super Aguś! Ta wystawa dawno powinna powstać, cieszę się, że już jest. :grin:

Rafał Czarny
15.12.11, 10:10
Aga, gratuluję. Jak będę miał chwilę to podumam nad wystawą, na spokojnie ją przeglądnę. Cieszę się, bom fanem Twoich zdjęć.

Lolita
15.12.11, 10:52
Aguś, gratuluję! Bardzo się cieszę, że ta wystawa powstała, bo mam te wszystkie piękne zdjęcia w "pigułce" :roll:

Dzuiko
15.12.11, 11:12
Również przyłączam się do gratulacji i zamierzam je dłużej i niejeden raz oglądać.
Bo zobaczyć tu można tak wiele i za każdym razem nieco inaczej.

kurokial
15.12.11, 11:20
Gratk!

lisiajamka1
15.12.11, 11:44
Rzeczywiście, nieco inny poziom. Znam te zdjęcia - smakuję je w Twoim wątku. Wystawy gratuluję.

hades
15.12.11, 11:56
Również przyłączam się do gratulacji i zamierzam je dłużej i niejeden raz oglądać.
Bo zobaczyć tu można tak wiele i za każdym razem nieco inaczej.

Przeglądałem galerie kilka razy ciągle odkrywając jakieś detale. Przez to, podczas przygotowywania tekstu wstępnego do wystawy, powstało kilkanaście szkiców tekstu, zupełnie od siebie oderwanych. Za każdym razem widziałem ujęcie tematu na nowo. Dlatego zdecydowałem się dać tekst jak najmniej sugerujący punkt widzenia. Każdy odnajdzie go sam.

klikacz
15.12.11, 14:58
Przepiękne zdjęcia!

szczupak
15.12.11, 15:12
Swietne zdjęcia z rewelacyjnym klimatem. Wielkie gratulacje.

k@czy
15.12.11, 15:49
Noo jaka niespodzianka od rana :) Wszystkie swietne zdjecia razem na wystawce - zgadzam sie, ze juz dawno powinnas nas uraczyc ta wystawa.
Jako autorka jednego z moich najulubienszych zdjec oraz specyficznego podejscia do zdjec "rodzinnych" odpowiedz mi na pytanie: Jak dlugo namawialas swojego chlopa na taka sesje jak w "No sex...."? Bo jakich argumentow uzylas to raczej nie mow, bo jak inne dziewczyny zobacza, to bedziemy mieli przechlapane ;)
Dodam tez, ze masz w swojej galerii zdjecie, ktore z przyjemnoscia powieslibym na scianie- moim zdaniem jedno z najlepszych w naszej klubowej historii: "Bieszczadzkie janioly".
Gratuluje calego doskonalego zbioru i przyznam sie bez bicia, ze zazdroszcze pomyslow, przygotowania i wykonczenia znakomitej wiekszosci zdjec.
A za serie "Drzwiowa" powinnas dostac "Zlota Klamke" ;)

aga_piet
15.12.11, 16:59
Miałam straszną tremę przed tą wystawą, również obawy bo... stanąć obok tak zacnego grona "wystawowiczów" to wielki wyzwanie.
Miło mi widzieć twarze, które towarzyszą mym wypocinom na forum niekiedy od samego początku, a w większości są stałymi gośćmi, przed którymi nie ma się co wstydzić że kurze niestarte i brak makijażu :D
Więcej napiszę wieczorem bom w pracy i jestem tu nielegalnie ;)
Na razie gorąco dziękuję za ciepłe przyjęcie. Pierwsze koty za płoty, można już krytykować aby nie było zbyt słodko (jestem na diecie).

tropic
15.12.11, 17:28
Piękne zdjęcia, szczególnie z dzieciakami...chyba Twoje ulubione modele..!?
Pogratulować...wracam do oglądania...może je nawet zrozumie kiedyś ;-)

salvadhor
15.12.11, 18:19
fan-ta-sty-czne!

Paawwko
15.12.11, 18:48
Cześć, Niby wszystkie zdjęcia są podobne do siebie, nie mniej jednak Twoje fotografie są zupełnie inne. Dla mnie Dziewczynka z czerwonym jabłkiem i Pejzaż z drzewami w tle są rewelacyjne. Cieszę się również oglądając pozostałe Twoje prace. Pozdrawiam :) PS Pole makowe też jest niezwykłej wręcz urody.

Rafał Czarny
15.12.11, 18:52
A będzie wywiad z artystą jak to drzewiej bywało?
Może warto wrócić to tego pomysłu.

Pytanie nr 1. - Masz chłopaka?

iszi
15.12.11, 18:55
GRATULACJĘ! Od dawna już podziwiam Twoją fotografię- jak pisali poprzednicy- przemyślaną od początku do końca- a niosącą tyle wyrażeń i emocji. Życzę równie udanych lub bardziej kadrów w przyszłości- choć pewnie masz tyle w dorobku, że jeszcze niejedną wystawę dałoby się zrobić. Jeszcze raz gratuluje.

Janeczek
15.12.11, 19:05
Tak objawia sie dusza prawdziwego artysty - skromnosc...

Podsumuje rowniez zartobliwie:

W tym przypadku:

Dziewczyny rzondzom, chlopaki smondzom:)

pozdrawiam serdecznie
Janek

hades
15.12.11, 20:37
A będzie wywiad z artystą jak to drzewiej bywało?
Może warto wrócić to tego pomysłu.


Wywiad zawsze. Zresztą temat jest otwarty do zadawania pytań jak i zachwytów.

agajan3
15.12.11, 23:21
Przy tworzeniu swoich zdjęć Agnieszka zaprosiła do współpracy rodzinę i bliskich znajomych. Dała tym samym dowód na to, że fotografia może być pasją nie tylko jednego członka rodziny.


i to jest wspaniałe...
a prace - piękne...

pozostaje mi zachwycać się i ... zazdrościć :)

aga_piet
16.12.11, 00:53
Niewiele jest tu przypadkowych pstryków, w sensie, że zobaczyłaś coś ciekawego, podniosłaś aparat i pstryknęłaś
Helmuth, akurat z tym jest różnie. Na pewno łatwo jest rozpoznać zdjęcia te zaaranżowane i te właśnie takie - "podnosisz aparat i pstryk" - te ostatnie głównie związane z pejzażem (np. tym "lekko zaszumionym", mglistymi z ulicy i gór).



Odnoszę wrażenie, że najpierw dostrzegasz miejsce, scenerię i to tego wymyślasz scenkę. Stroje i rekwizyty są precyzyjnie dobrane do miejsca.
Dokładnie tak jest z większością tu zamieszczonych zdjęć. Na początku najbardziej inspirowało mnie moje Stare Miasto - przeprowadziłam się tam i nagle pojawiło się mnóstwo pomysłów. Czasem to rekwizyty były inspiracją - kukiełki, stary kredens w piwnicy, butelka po śmietanie :)


Momentami jednak odnosiłem wrażenie, że niektóre obrazy wychodzą jakby spod tej samej prasy. Niemal identyczne w kompozycji i nastroju.
Coś w tym jest - czasem człowiek ma pomysł, wpada w jakiś klimat i tkwi w nim nieraz zbyt długo. Myślę, że wiele takich "ciągów" przeszłam, mało tego, podejrzewam że jest to problem niejednego z nas. Smutne jest, kiedy człowiek sobie zda sprawę że sam siebie kopiuje, czas zmienić stajla a nie ma pomysłu :) Czas "pomiędzy" często jest frustrujący ;)


Jak dlugo namawialas swojego chlopa na taka sesje jak w "No sex...."?
Hehe, to nie jest mój chłop ino jego szwagier, chłop szedł z goździkiem do Ziuty :-P A Artura nie musiałam namawiać, kuma takie klimaty i bez problemu zagrał :) Chętnie poprawiłabym to zdjęcie. Ircowicze wiedzą, w jakich bólach się rodziło :)


Pytanie nr 1. - Masz chłopaka?
Rafał, z chłopakami wiesz jak jest (15 filmów o tym robiłeś) - dziś są, jutro ich nie ma, tak że wiesz... ;)

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie wizyty i słowa.

Muminek
16.12.11, 18:33
Bardzo ładne, przemyślane kadry, podobają się wszystkie. Gratuluję wystawy, jestem Twoim fanem. Pozdrawiam

k@czy
16.12.11, 19:46
Nie wiem czemu bylem pewien, ze to twoj chlopina jest ;)
Jakbys jeszcze mogla napisac cos o sesjach ze swoja corka. Widzimy ja jak rosnie na twoich zdjeciach i nadal wyglada, jakby jej sie to podobalo :)
Przyznam sie, ze ja sobie tak nie radze ze swoimi :) Mowisz jej co ma robic, czy ona jest po prostu taka naturalna?
Napisz tez, jak przygoda z analogiem? Nie zniechecil cie caly ten rytual?

piasbog
16.12.11, 20:00
Twoje zdjęcia zrobiły na mnie duże wrażenie. pozdrawiam

hades
16.12.11, 21:27
Jakbys jeszcze mogla napisac cos o sesjach ze swoja corka. Widzimy ja jak rosnie na twoich zdjeciach i nadal wyglada, jakby jej sie to podobalo

O ile wiem to są tam obie córki jak i syn.

aga_piet
16.12.11, 22:30
Tak jak hades mówi - są tam dwie moje córki (starsza m.in. czyta gazetę na tle zielonych drzwi) ale główną modelką jest ta młodsza, no i syn, który ostatnio chętnie robi za modela również u mego kolegi wadka (http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-22060-0-0-0-0.php).
Na tyle długo towarzyszą mi jako modele, że są przyzwyczajeni do obiektywu i dość swobodnie się zachowują :) Trudno tu cokolwiek radzić, bo każde dziecko jest inne.

k@czy, nie zniechęciłam się do analoga, wprost przeciwnie. Tu jednak potrzeba bardziej konkretnego pomysłu, a czasu ostatnio brak. Aparat leży i czeka na litość.

Chciałam jeszcze dopisać, że wybierając zdjęcia do prezentacji uświadomiłam sobie, że obejmują okres prawie 5 lat. Szok.

Bodzip
16.12.11, 22:50
...
Chciałam jeszcze dopisać, że wybierając zdjęcia do prezentacji uświadomiłam sobie, że obejmują okres prawie 5 lat. Szok.
Spokojnie :)
doszedłem już do tego, że piję jedną kawę dziennie - rano. Dawniej bywały i trzy :)

Centus
16.12.11, 23:07
ja pod zdjeciami kolezanki wypowiadam sie po raz pierwszy , chcialem pogratulowac umiejetnosci wzbudzania emocji poprzez zdjecie , ogladajac zdjecia zmuszasz do zatrzymania sie nad kazdym z nich i pomyslenia , gratulacje

Saboor
18.12.11, 02:29
a ja tu wracam i wracam i gapię się na zdjęcie "W poszukiwaniu Makowej P." i nie mam dość ciągle coś innego wypatrzę, dorobię sobie inną bajdę i tak od początku od kiedy tę fotkę ujrzałem, nie pomnę gdzie pierwej;
w wątku Twoim czy na blogu ... nie ważne to właśnie Twoje Aga foty robią i dla tego oglądanie nie ma końca!
No muszę wreszcie i pozostałe prace obdzielić dłuższym czasem(naświetlania), choć i tak znam wszystkie to żeby działały jak należy, każdej trzeba dośpiewać co najmniej trzy historie. Do półrocza 2012 mam nadzieję - zdążę. :-D
Pozdawiam
ja

wanilia
20.12.11, 00:03
Agniesiu, serdecznie Ci gratuluję fantastycznej wystawy. Klimat Twoich prac jest rozpoznawalny. Lubię nastrojowość Twoich prac i to poczucie jakbym wkraczała do świata który istniał dziesiątki lat temu :) Ściskam :)

Ggrzesiek
20.12.11, 08:17
Witam Ja również dołączam się do gratulacji i życzę kolejnych znakomitych kadrów. Pozdrawiam

witia
20.12.11, 16:22
Pięknie "zobaczone" i fantastycznie pokazane. Gratulacje.

geo
21.12.11, 10:04
super naprawdę fajne

kasprzyk
22.12.11, 21:59
Witam, przyłączam się do zasłużonych owacji, Twoje zdjęcia mają charrakter ;), widać tu prawdziwy warsztat fotograficzny, przemyślane, nietuzinkowe, wciągające kadry. Powodzenia i pomyślności życzę, i przy okazji wszystkiego dobrego w nadchodzących świętach i na Nowy Rok :)

Saboor
28.12.11, 18:36
Mówiłem, że wrócę! napawłem się "w poszukiwaniu makowej P." nie ostrożnie zaglądnąłem i ... "Pan Jakub" mnie wciągnął i teraz nim się napawam!
Ehh Aga, Aga ... Jak Ty to Robisz???

jerryg3
28.12.11, 22:57
Kupa kiczu, bo tak ma być, kupa wyśmienitego spojrzenia na świat. Kupa niezłej fotografii. Pięknie, mam nadzieję, że nie uraziłem.

Saboor
29.12.11, 15:10
No i napawając się "panem Jakubem" wlazłem na "odpust".
Kuczę Aga! Wiesz co? Mam wrażenie, że cały czas balansujesz na granicy, że tak to ujmę: "foto-tandety" ;-)
Wszak te Twoje foty są tak zwyczajne, że dają złudzenie: ot "strzelone z biodra" i "na szybko" a jednak ... jednak
mają przepotężny ładunek ekspresji, potencjał własny tak silnie emanujący na odbiorcę, że nie sposób przejść obojętnie,
obok fotki ot dziewuszki z balonikiem na pustej ulicy ... i w tym chyba tkwi siła tych kadrów, taki zwyczajny niemal do bólu
nudny obrazek, na który z pozoru nawet nie powinno się zwrócić uwagi, czy dziewuszka na krzesełku obok stół a na nim jabłko, czy
wreszcie "facet" z klatką na schodach. No co w tym nie zwykłego, przecież to takie sobie "pstrycizny" nie? A właśnie nie!
To bardzo starannie wyreżyserowane przedstawienia, sceny które dają możliwość nieskończonej ilości interpretacji, i niemal wymuszają
analizę "drugodenności" ;-) kadru.
Mieliśmy Dadaizm i Surrealizm jako zdecydowanie odrębne nurty, a teraz mamy nasz OlyClubowy Aga-Piet'yzm, nie mam pojęcia jakim cudem ale udało Ci się wrzucić do jednego kotła: wyzwolenie środka i kanonu przekazu z tego pierwszego, z niemal całkowitym "odrealnieniem" formy i treści z tego drugiego.
Na koniec: Wiesz co mi się najbardziej podoba w Twoich zdjęciach? Ano efekt jaki Uzyskujesz przy użyciu tak nie wielu i czasem tak banalnych środków, staranność kompozycji każdego niemal kadru i sposób działania, bo może się mylę(jeżeli tak-popraw) najpierw jest zamysł, wizja czy jak to zwał, a potem "eksploracja" otoczenia w celu pozyskania środków na wizualizację tejże. Wrażenie jest takie, że w tych fotach nie ma nic przypadkowego ... Duuża rzecz.
Tego ci gratulując szczerze męczaka swojego kończę
Pozdrawiam
Przecież Wiesz kto :-D

TOKIN
29.12.11, 15:53
Swoje prywatne Grand Prix tej wystawy przyznaję pracy "Typowy Poranek Kwietniowy"!
O!

adambieg
29.12.11, 21:02
Wszystkie zdjęcia interesujące. Niektóre pozowane mnie osobiście nie odpowiadają ale np. Ludziki, Schody, Gotuj się kuro,gotuj czy Typowy poranek kwietniowy genialne. Takie rzeczy wyłowić z rzeczywistości to jest sztuka. Gratulacje :)

BIKER
30.12.11, 01:58
Cudne, głęboko osobiste fotki. Moje gratulacje koleżanko i wszystkiego dobrego w Nowym roku.:)

aga_piet
30.12.11, 10:32
Ta wystawa była (i jest nadal) dla mnie zaskakująco miłym przeżyciem. Nie spodziewałam się, że spotkam tyle zrozumienia :D
Dziękuję Wam za wszystkie słowa i tu, i na PW.
Szczególne podziękowania dla hadesa za poświęcony czas i doping, oraz dla Saboora za "artystyczną empatię" ;)


https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2011/12/hi-1.gif
źródło (http://dawnytczew.pl/forum/images/smilies/hi.gif)

Krakman
30.12.11, 10:52
Wróciłem znowu tutaj... O zdjęciach się nie wypowiem bo już powiedziano co chciałbym i ja... Dodam tylko , ze niektóre inscenizacje mają coś z Kantora.. Może przesadzam ale takie skojarzenia mam.


Pozdrawiam

Karol
30.12.11, 11:28
Typowy poranek kwietniowy, Cienizna, Speedtest, Gotuj się kuro, gotuj, B&W, Wrzesień, Światopogląd, Ostatni śnieg, Pejzaż lekko zaszroniony i inne... - te zdjęcia mają tylko jedną, chociaż dokuczliwą ;-) wadę - że ja ich nie zrobiłem...

Saboor
30.12.11, 13:36
Aga! Ja siem w tym zatracam!!! Się czuję jak cyferblat spływający z prostopadłościanu a ło:


58304

dodam tylko:

wielkiś mi zamęt uczyniła w łebie moim
Tym innym poziomem percepcyji swoim :grin:

wulf
30.12.11, 19:15
W końcu obejrzałem w całości. Kilka już wiele razy w myśl: "jak może mi się podobać zdjęcie, które widzę po raz pierwszy?" No i podoba się.

Saboor
2.01.12, 14:55
Niee noo! W dzioba kolczacza! Znowu tu walzłem i znowu to samo: wciągło, wsysło,
pochłoniło mnie i napawam się aranżacją, pomysłem i setkami traści fot:
"Zaproszenie na bal" i "Bieszczadzkie janioły" i "Szlaban na TV",
jak się uwolnię dam znać.
Aga "Szlaban na TV" to maestria, jak kto zaprzeczy to ślepy albo goorzej.
Dziękuję
Ja

K_Puchatek
4.01.12, 21:13
W końcu, no w końcu Twoja wystawa ...
Rewelacyjne, nietuzinkowe po prostu kapitalne zdjęcia !!!
Zawsze podziwiałem Twoje "spojrzenie" i pomysły na ujęcia...
Podziwiam i zazdroszczę...:oops:

wujek.samo.h
24.01.12, 16:43
Lepiej późno niż wcale - gratulacje!

Saboor
3.02.12, 14:33
Eee tam! Ja już nic nie piszę, tylko se oglądał będę.

apz
3.02.12, 17:03
Eee tam! Ja już nic nie piszę, tylko se oglądał będę.

A ja jestem tutaj kolejny raz i dalej mi się podoba.
Pozdrawiam AP.

Sawa
10.02.12, 22:46
Pani B, gratulacje! Zasłużone.
Fantastyczny set.

Skora
11.02.12, 10:25
Tyle już było "ochów" i "achów" że dodam tylko SUPER !

Tadeusz Jankowski
10.03.12, 21:50
Wyrażam najwyższe uznanie dla Autorki zdjęć.
Opis świata, przyjścia, przejścia i odejścia które prezentuje na fotkach jest mi szczególnie bliski, jest w tych wędrówkach pewna filozofia, zadziwienie, zaskoczenie, nieraz zawikłanie, splot formy i refleksji, uparte dążenie do odkrycia sensu.
Bardzo mi się podoba foteczka faceta z bukietkiem idącego do miejsca przeznaczenia według napisu-drogowskazu odnalezionego na ścianie o pani, która daje ...y (do przedsionka raju, czy piekła, ale z nadzieją na zwycięstwo) oraz portret dziewczyny (zbliżenie), chyba córki.

Pzdr, TJ

Saboor
15.08.12, 17:18
Jak gdzieś pisałem: prace z tej wystawy są jak piwo z chałwą, czemu takie fajne miejsca na forum zarastają kurzem??

edorka
8.05.13, 17:59
Jak gdzieś pisałem: prace z tej wystawy są jak piwo z chałwą, czemu takie fajne miejsca na forum zarastają kurzem??
no to odkurzyłam troszkę ;)
8,13,19 przywołały wspomnienia z dzieciństwa i wakacje u kochanej Babci :)
9,18,25,39 podobają mi się
21,29 podobają mi się bardzo
30 podoba mi się wybitnie!
GRATULACJE! To naprawdę jest inny poziom percepcji... zazdroszczę :)

dr_feelgood
16.01.14, 14:08
krótko: brawo

Saboor
16.01.14, 16:12
krótko: brawo
Co nie?

Strzelec
16.01.14, 21:34
Moje gratulacje Agnieszko. Wystawa wyśmienita :)

Szczególnie przypadły mi do gustu kury i "czarna owca-biała owca", z powodów sentymentalno-zawodowych :)

Sotcheva
25.01.14, 01:47
Wiele świetnych zdjęć - szacunek dla Autorki. Widać talent i nieczęsty dar innego postrzegania tego, co nas otacza.

Saboor
28.03.15, 12:14
Będąc tu po raz hohoho abo i następny się naopawam Aga twą twórczoscią inszym gorąco ją polecając.

aga_piet
28.03.15, 13:46
Podejrzenia jakoby Saboor pobierał prowizję za aktywność w tym wątku są głęboko przesadzone!

;)
Dzięx

Saboor
28.03.15, 14:48
Podejrzenia jakoby Saboor pobierał prowizję za aktywność w tym wątku są głęboko przesadzone!;)
Że właśnie. :evil:

Dzięx
Padam do stópek.

Krakman
28.03.15, 18:28
Że właśnie. :evil:

Padam do stópek.
Z tą prowizją cuś na rzeczy jest..... :roll:
Dopiero przeglądałem inny wontek a tu Pietrek Żył..... - znaczy Saboor pisze coś o czyjejś percepcji..... :shock:

A do Bufetowej naszej: Rewelka !

DeWuTe
28.03.15, 23:38
Po prostu świetne, dzięki Saboorowi + przycisk "co nowego" odkryłem serię rewelacyjnych zdjęć.
Zazdroszczę wyobraźni i umiejętności spojrzenia na świat i potwierdziło się to co wcześniej napisałem na innym wątku.
Twórz i rób swoje. Chapeau bas - kapelusze z głów panowie.

Saboor
25.06.15, 19:01
Kurde! Tu na prawdę warto zaglądać.

Saboor
3.05.16, 12:44
Klapła Bufetowa, już leży na desce
dajta jej modela, pofoci nam jeszcze...
Aga, gdzie Twoje nowe "ustawki" się pytam????

Saboor
4.05.16, 10:44
Agaaa!!!!

aga_piet
4.05.16, 18:46
Wszystko ma swój czas i miejsce swe, idzie swym naturalnym rytmem. ;)
Dzięki za doping.

Saboor
4.05.16, 18:53
Wszystko ma swój czas i miejsce swe, idzie swym naturalnym rytmem. ;)
Dzięki za doping.
Proszę! Możesz mi obiecać, że niedługo stworzysz pięknego "seta" ustawek Agapietyzmu?