PDA

Zobacz pełną wersję : E-510 jak jest zbudowany uklad z matowka



X_E_O_N
20.10.11, 18:54
Witam

Mam pytanie ....
Poniewaz do dnia dzisiejszego myslalem ze porysowana mam matówke co sie okazalo porysowane jest to szkielko ktore jest pod matówka nie wiem jak sie to fachowo nazywa ????

Tutaj moja prosba prosze o podanie nazwy oraz jesli jest to mozliwe jak mozna to wymienic czy to jest wogole wymienny element jesli kupie inne body uszkodzone czy bede w stanie ten element wymienic jest strasznie porysownay oczywiscie z mojej winy i niewiedzy :(

Bardzo prosze o pomoc teraz przez wizjer widac jedna wielka ryse oraz setki malych ..............

Dziekuje pozdrawiam

Herbatniczek
22.10.11, 16:02
Wymieni Ci to spokojnie serwis olympusa, tylko jest jedno ale - koszt za aparat 510 wynosi ryczałtem 826,50zl (nieważne jaką część naprawiasz koszt jest taki sam). Już kiedyś na forum był podobny przykład https://forum.olympusclub.pl/threads/13574-szklo-za-matowka Nie wiem z jakiego miasta jesteś bo może masz tam jakiś niefirmowy serwis który Ci się podejmie takiego zadania (np. serwis w Krakowie na Czapskiego nie podejmie się czegoś takiego bo pytałem)

X_E_O_N
22.10.11, 19:17
Dziekuje za odpowiedz

zapoznalem sie z watkiem juz teraz wiem ze zle zrobilem ale czlowiek sie uczy na bledach