PDA

Zobacz pełną wersję : Olek e-3 fw 1.2 pilna prośba



Valkirn
29.06.11, 12:43
Jak w temacie, sprawa dotyczy e-3...linki do fw 1.2 niestety dawno temu wygasły. Szukajka nie pomogła a i na necie nie mogę tego softu znaleść. Może mnie ktoś podratować i udostępnić fw 1.2 do Olka e-3?

Centus
29.06.11, 13:11
Jak w temacie, sprawa dotyczy e-3...linki do fw 1.2 niestety dawno temu wygasły. Szukajka nie pomogła a i na necie nie mogę tego softu znaleść. Może mnie ktoś podratować i udostępnić fw 1.2 do Olka e-3?


witaj

powinienem gdzies miec
wyslij do mnie na priva adres mailowy to ci podesle

ale serio nie wiem czy warto byc na 1.2
przeczytaj moj watek o fotografowaniu ptakow w locie
kupilem E-3 z 1.4 potem zmienilem na 1.2 i wrocilem do 1.4

Valkirn
29.06.11, 18:08
Na wersji 1.2 wszystko było ok. Używam 14-54 stara wersje i powiem ci że zaczęły się cuda dziać. Nic sobie myślę. Podpiąłem 70-300 to już taka lipa wyszła że szok. Temat jest ogólnie znany ze szkłem 14-54, nie sądziłem że reszte szkieł będzie wariować. W każdy bądź razie dziekuję za podesłanie fw1.2. Swój gdzieś miałem ale ...bałem, zapewne przypadkowo:D.

Pozdrawiam

caymer
29.06.11, 19:47
Już kiedyś pisałem, też miałem problemy z e-3, wgrałem 1.2 i niby coś się poprawiło. Jaja wyszły po zakupie sigmie 30 1.4 jak olek strzelał sporo za obiektem.
W pierwszej chwili myślałem że sigma taka denna. Nic bardziej mylnego. E-3 wylądowało w serwisie i naprawili, jest soft 1.4 i trafia w punkt. Więc jeśli to możliwe to wysyłać do naprawy.

Valkirn
2.07.11, 00:45
caymer<-- Może masz rację, serwis olak jest spko. Niestety moja e-3 jest po gwarancji i nie wiem czy dzisiaj chcieliby to za free zrobić. Inna sprawa że znowu cała szklarnie wysyłać to wiesz... puki co jest soft 1.2 i wszytko w normie :)

Pozdrawiam