PDA

Zobacz pełną wersję : Odpowiednik przystawki telefonicznej Olympus TP-7



MPK
8.02.11, 11:44
Witam wszystkich!

Jestem posiadaczem dyktafonu Olympus WS-760M.

Chcę sobie dokupić do niego przystawkę telefoniczną TP-7, ale kosztuje ona ponad 100zł i zastanawiam się czy może ktoś z Was orientuje się czy można kupić odpowiednik takiej przystawki (inna firma i te same możliwości)?

Pozdrawiam

Jack
9.02.11, 10:12
Witam wszystkich!

Jestem posiadaczem dyktafonu Olympus WS-760M.

Chcę sobie dokupić do niego przystawkę telefoniczną TP-7, ale kosztuje ona ponad 100zł i zastanawiam się czy może ktoś z Was orientuje się czy można kupić odpowiednik takiej przystawki (inna firma i te same możliwości)?

PozdrawiamPoproś jakąś koleżankę lub jakiegoś kolegę z forum, z uprawnieniami OlyJedi, o zamówienie TP-7:lol:
Jack

lukasz78
9.02.11, 10:21
Chyba słabo kolega szukał. W Komputroniku mają/mieli za 89,90.
http://www.komputronik.pl/index.php/product/55719/RTV/Dyktafony_cyfrowe/Olympus_przystawka_telefoniczna_TP_7.html

Jack dobrze pisze.:)

MPK
9.02.11, 20:17
Jack - nie wiem o co Ci chodzi. Ta odpowiedź miała mi w czymś pomóc?
lukasz78 - z wysyłką wychodzi 108,80 zł i zaglądałem na stronę komputronika PRZED napisaniem posta.

Chodziło mi o to czy może natknął się ktoś z was na tańszy odpowiednik... dużo tańszy. Jeżeli nie to trudno.

pzdr

lukasz78
9.02.11, 20:46
Osoby które pod nickiem i napisem klubowicz mają dopisek OlyJedi mają pewne bonusy, to Jack miał na myśli. Znajdź kogoś kto mieszka niedaleko Ciebie i napisz do niej wiadomość a pewnie z jej pomocą kupisz tą przystawkę taniej.

Jack
9.02.11, 21:01
Jack - nie wiem o co Ci chodzi. Ta odpowiedź miała mi w czymś pomóc?... Tak, w zakupie oryginalnej Olympus TP-7 za 41,- Złotych brutto.
Pozdrawiam
Jack