PDA

Zobacz pełną wersję : numer seryjny



Agnes
14.11.10, 23:50
cześć :-)
nie wiem jak mam zacząć, bo powiecie że za głupotę trzeba płacić..
ale mam naprawdę problem..
zaginęła mi karta gwarancyjna, na której mam swój numer seryjny..dzwoniłam na nr pomocy i tam mi powiedzieli, że mam go sobie ściągnąć z internetu :-) (bez komentarza)
w każdym bądź razie szukałam pytałam i nic
Czy taki numer seryjny w razie takiego wypadku jak mój jest do odzyskania? nie mogę zainstalować płyty olympus sonority
a potrzebuję programu, który pomoże mi zarządzać plikami, ucinać, doklejać, poprawiać jakość, itp
mam typ MD 550

RadioErewan
15.11.10, 00:10
A na tabliczce znamionowej, albo pod jakąś klapką nie ma SN?
Nie widziałem tego modelu więc nie mam pojęcia gdzie, ale w jakimś widocznym miejscu powinien być numer seryjny wydrukowany. Jak inaczej serwisant mógłby sprawdzić, czy numer z karty i urządzenia się zgadza?

Pozdrawiam

Jack
15.11.10, 11:12
Numeru seryjnego szukaj w komorze baterii:-)
Jack

Agnes
16.11.10, 22:31
:lol: Faktycznie jest!!!
Dziękuję Wam za pomoc, w życiu bym tego nie znalazła, oglądałam dyktafon i nie zaglądałam tam. Ale numer :lol:
Dzięki za fotkę bardzo mi ułatwiła zadanie, jesteś kochany.

Agnes
28.11.10, 16:36
Nie miałam czasu wcześniej napisać a okazuje się, że kłopotów ciąg dalszy...
Numer jaki mam zapisany w dyktafonie jest 9 cyfrowy a numer wymagany do zainstalowania płyty jest 2 razy dłuższy.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czego jeszcze brakuje?
Czy możecie u siebie porównać numer z dyktafonu z numerem jaki piszecie podczas instalacji? też jest krótszy? powinnam dopisać "zera" może "jedynki"? Nic z tego nie rozumiem...

Jack
29.11.10, 15:24
...Numer jaki mam zapisany w dyktafonie jest 9 cyfrowy a numer wymagany do zainstalowania płyty jest 2 razy dłuższy.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czego jeszcze brakuje?...Numer seryjny oprogramowania (pięć grup po 4 cyfry) niezbędny do instalacji oprogramowania Sonority znajduje się na kartce koloru seledynowego, która znajduje się w całym pliku dokumentów dołączonych do dyktafonu. Przepraszam, że nie przeczytałem uważnie Twojego pierwszego postu, zasugerowałem się tym poszukiwaniem numeru seryjnego dyktafonu.
Jack

Agnes
30.11.10, 13:52
Nie szkodzi ;-)
Ale to znaczy, że bez tej kartki ani rusz?
bo ja właśnię tę kartkę zgubiłam, miałam remont, to chyba wtedy
Co mi teraz pozostaje? kupić nową płytkę?
już nic więcej nie mogę zrobić?

Jack
1.12.10, 11:01
...Co mi teraz pozostaje? kupić nową płytkę?
już nic więcej nie mogę zrobić?Oczywiście możesz kupić program (139,- sugerowana cena detaliczna). Może jednak opisz problem, dołącz skan dowodu zakupu dyktafonu i wyślij wraz z prośbą o numer seryjny softu (albo o nową płytę) na adres: doradcatechniczny@olympus.pl
Możesz jeszcze pogadać o tej sprawie z Danielem Banasikiem: 22 366 00 66
Jack

Agnes
1.12.10, 11:56
Rozumiem a kim jest p. Daniel Banasik ?

Jack
1.12.10, 12:02
Rozumiem a kim jest p. Daniel Banasik ?Z całego zespołu doradców technicznych, on najczęściej gada o dyktafonach.
Jack

Agnes
1.12.10, 12:07
Dzięki Jack:wink: