PDA

Zobacz pełną wersję : Ditl 11.11.2010



Saboor
10.11.10, 08:50
DITL 11.11.2010


Święto narodowe i masa wolnego czasu, a tu działanie z zaskoczenia: DITL !!


quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=619&vote=2&varZoom=Off&varScale=0'


Idea "Day In The Life" jest taka by pokazać jeden dzień oczami uczestników. Ten dzień jest wymieniony w ogłoszeniu. Różnorodność miejsc w których mieszkają uczestnicy, często różnorodność kultur, w których żyją powoduje, że w galerii pojawia się synteza dnia subiektywnym okiem jego obserwatorów.



Zobacz galerie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=619)




Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Dodam tylko, że jest to szczególny konkurs, nie ma konkretnego tematu, a jedynie określony czas na wykonanie zdjęcia i chyba na tym polega jego wyjątkowość.

---
Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=525)
---


Regulamin publikacji w galerii DITL:




Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
zdjęcie musi zawierać dane exif


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia

Saboor
11.11.10, 11:30
Ludzie, ludzie czy Wy śpicie
nowego DITL nie widzicie

dodajemy foty, dodajemy, no chyba, że.... tu fotografów nie ma:-P
poprawiłem link do galerii, proszę o powtórne dodanie fotek:oops:

Saboor
11.11.10, 18:49
poprawiłem link do galerii, proszę o powtórne dodanie fotek

epicure
11.11.10, 22:04
Melduję wykonanie zadania ;) Fotka już dodana do galerii.

Saboor
11.11.10, 23:20
Melduję wykonanie zadania ;) Fotka już dodana do galerii.
Spocznij! Dobra robota, jutro do szefa kompanii! :-P

hades
12.11.10, 00:21
Dodałem coś od siebie.

koniaczek
12.11.10, 01:36
Poszło :)

Saboor
12.11.10, 13:22
Hades, Koniaczek - pięknie.
Reszta fotomanów-gawędziarzy do roboty! DITL'ujemy, DITL'ujemy!!!

Saboor
14.11.10, 12:23
Oj cieniutko, cieniutko:cry:
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Dziękuję za pociechę od Życzliwego/wej w reputacji:grin:, ale wolałbym tak ze trzydzieści fot na wystawie DITL'a. Drodzy OlyLudkowie i OlyLudkónwny,
wszak wystawa DITL jest organizowana dla Was i jest to najmniej stresująca galeria(nikt nikogo nie ocenia), czegóż chcieć więcej?
Zapraszam wszystkich na następną edycję, która odbędzie się 12.12.2010 i mam szczerą nadzieję, że pomimo przed świątecznej zawieruchy nie zabraknie fajnych fotek.
Pozdrawiam
Saboor

Holek
14.11.10, 17:47
a tak zapytam, można dodawać te same fotki do kilku edycji wystawy? bo zauważyłem takie coś i mi się już całkiem wszystko pokićkało...:roll:

Saboor
14.11.10, 18:55
a tak zapytam, można dodawać te same fotki do kilku edycji wystawy? bo zauważyłem takie coś i mi się już całkiem wszystko pokićkało...:roll:
Wiesz ... zasadniczo nic na ten temat nie napisano, sądziłem że to jest zrozumiałe samo przez się, ponieważ gdyby wrzucać te same foty do kolejnych edycji byłoby naprawdę mało ciekawie. W końcu ileż można oglądać te same zdjęcie:grin:.
Pozdrawiam

epicure
14.11.10, 19:14
Ale kolejna edycja będzie dotyczyła innego dnia, więc nie powinno się umieszczać zdjęcia zrobionego wcześniej.

Saboor
14.11.10, 19:28
Ale kolejna edycja będzie dotyczyła innego dnia, więc nie powinno się umieszczać zdjęcia zrobionego wcześniej.
Masz rację Epikurejczyku i wybacz że nie dostrzegłem meritum, jestem trochę zmęczony.
Przecież w regulaminie jest jak byk:

Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.oraz:

zdjęcie musi zawierać dane exif a to po to by móc zweryfikować zdjątko
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Drodzy moi!
z racji długiego weekendu przedłużam dodawanie fot do 17.11.2010

hades
14.11.10, 21:40
Drodzy moi!
z racji długiego weekendu przedłużam dodawanie fot do 17.11.2010

I to jest na plus. Pewnie jeszcze kilka zdjęć wpadnie.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

a tak zapytam, można dodawać te same fotki do kilku edycji wystawy? bo zauważyłem takie coś i mi się już całkiem wszystko pokićkało...:roll:

Jeśli zauważyłeś, że ktoś wrzuca zdjęcia do galerii DITL i za każdym razem jest to to samo zdjęcie, to należy wysłać moderatorom stosowną wiadomość by zwrócić ich uwagę lub napisać o tym w wątku.

Odnośnie dodawania zdjęć do akcji DITL.

Idea "Day In The Life" jest taka by pokazać jeden dzień oczami uczestników. Ten dzień jest wymieniony w ogłoszeniu. Różnorodność miejsc w których mieszkają uczestnicy, często różnorodność kultur, w których żyją powoduje, że w galerii pojawia się synteza dnia subiektywnym okiem jego obserwatorów.

W ten sposób staje się jasne, że zdjęcia nie mogą powstawać w innym dniu niż ten który został podany w ogłoszeniu akcji. Pomysł by wrzucać zdjęcia z innego dnia, a także pomysł by wrzucać jedno zdjęcie do kolejnych akcji DITL zaburza pierwotną ideę. Rozbija sens DITL i pozbawia całą zabawę treści.

Niemniej jednak, dodanie zdjęcia do galerii DITL nie dyskwalifikuje go by pokazać to zdjęcie w swoim wątku, dodać do konkursu OR (jeśli pasuje tematycznie), czy też poddać pod ocenę w galerii zwykłej czy alt.

To chyba rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Saboor
18.11.10, 12:19
No i koniec edycji!
Oj cieniutko, cieniutko.:-( Pewnie dla tego, że chłody idą i większość OC'ków i OC'kówek zapada i odrętwienie zimowe.:grin::grin:
Poświadczono co napisano
Saboor