PDA

Zobacz pełną wersję : Fuji S5Pro vs Olympus



Andrzej100
7.03.07, 18:58
Czy mnie coś ominęlo? Ja żadnej rewolucji w fotografii ze strony Olympusa nie widzę.

Rafał Czarny
7.03.07, 19:14
Czy mnie coś ominęlo? Ja żadnej rewolucji w fotografii ze strony Olympusa nie widzę.

Typowe marketingowe bla, bla. Coś trzeba napisać na folderach.

C+
7.03.07, 19:44
Oprocz marketingowego bla, bla, ktore jest w opisie konferecji, znalazlem inna ciekawa rzecz o nowosciach PMA (to tak troche z pogranicza nowosci PMA). W specyfikacji SP-550 znalazlem to "1/2 - 1/2000 s (do 8 min w trybie B)" 1/2s?! Deczko malo... 2s to granica przyzwoitosci...
Pzdr

To jest dziwne w FE250 też przy auto i w specyfikacji max to 2s, a już w trybie zdjęć nocnych ustawia dłuższe czasy :roll:


Czy mnie coś ominęlo? Ja żadnej rewolucji w fotografii ze strony Olympusa nie widzę.

No kompletnie żadnej, lepiej wziąść bebechy z puch sprzed kilku lat (S3Pro) i wsadzić do obudowy kupionej od innego producenta (D200) dowalić toną marketingu i próbować sprzedawać z zaporową ceną równą prawie FF u Canona ;)

BTW dlaczego wciąż tolerujemy sikających pod wiatr na OC :roll: :mrgreen:

Andrzej100
7.03.07, 21:23
[quote=Andrzej100]Czy mnie coś ominęlo? Ja żadnej rewolucji w fotografii ze strony Olympusa nie widzę.

No kompletnie żadnej, lepiej wziąść bebechy z puch sprzed kilku lat (S3Pro) i wsadzić do obudowy kupionej od innego producenta (D200) dowalić toną marketingu i próbować sprzedawać z zaporową ceną równą prawie FF u Canona ;)

BTW dlaczego wciąż tolerujemy sikających pod wiatr na OC :roll: :mrgreen:
Poza tym ze Fuji S5pro bije na glowe pod kazdym względem wszystkie Olympusy łącznie z hipotetycznym nastepcą E1, to nikt nigdzie nie napisal ze jest on w czymś rewolucyjny.
Ta zaporowa cena to coś ok. 6 tys. zł.

zibi1303
7.03.07, 21:33
Andrzej a gdzie to napisali ??

Specjalnie nie szukałem takich informacji, ale nie spotkałem się z takimi opiniami.
Czt ty przypadkiem sam nie wyciągasz swoich wniosków ?

Andrzej100
7.03.07, 21:35
Ale co "napisali"?

zibi1303
7.03.07, 21:36
Ale co napisali?

Poza tym ze Fuji S5pro bije na glowe pod kazdym względem wszystkie Olympusy łącznie z hipotetycznym nastepcą E1

Andrzej100
7.03.07, 21:37
To ja napisałem, a może jest innaczej?

fotomic
7.03.07, 21:39
To ja napisałem, a może jest innaczej?, może inaczej, koledze chodzi o dowody.

zibi1303
7.03.07, 21:40
No to ja sie pytałem ! Daj jakieś przykłady na to, bo to że ma dwie matryce to mnie nie rusza.
Co cię w nim tak zachwyca ? Też chciałbym wiedzieć. Zapodaj jakieś linki na poparcie Twych słów

Andrzej100
7.03.07, 21:45
Jakie dowody? Wystarczy porownać sprzęty.
Prosze mi wskazać jakiegokolwiek Olympusa, który w czymkolwiek przewyzsza S5pro , tylko prosze nie pisac o stabilizacji w korpusie, która ma sie pojawic w E510 (notabene wynalazek Minolty sprzed kilku lat, powielony juz w Pentaxie) , bo do Fuji i Nikona i Canona jest duzo lepiej działajaca stabilizacja w optyce oraz funkcji "live view" obecnej we wszystkich kompaktach. :D

The z00m
7.03.07, 21:51
Poza tym ze Fuji S5pro bije na glowe pod kazdym względem wszystkie Olympusy łącznie z hipotetycznym nastepcą E1, to nikt nigdzie nie napisal ze jest on w czymś rewolucyjny.
Ta zaporowa cena to coś ok. 6 tys. zł.

:mrgreen:


BTW dlaczego wciąż tolerujemy sikających pod wiatr na OC :roll: :mrgreen:

Wnioskuję o natychmiastowe zbanowanie Andrzeja100 za nieprawomyślność i defetyzm :mrgreen:

Mamy jakiś pieniek na którym można będzie ścinać głowy :?: :roll:

Andrzej100
7.03.07, 21:52
No to ja sie pytałem ! Daj jakieś przykłady na to, bo to że ma dwie matryce to mnie nie rusza.
Co cię w nim tak zachwyca ? Też chciałbym wiedzieć. Zapodaj jakieś linki na poparcie Twych słów
http://fujifilm.pl/3402_3413.htm
Najlepiej to wziąć ten aparat do ręki, porobić zdjęcia i wtedy bedzie wiadomo dlaczego bije na glowę kazdego Olympusa. Ja co prawda nie miałem okazji uzywac S5 pro, ale mam S3 pro, uzywałem Nikona D200 , a S5 pro to jakby połączenie tych dwóch aparatów, wcześniej mialem E1+Zuiko 14-54/2,8-3,5 i 50-200/2,8-3,5 , mialem okazję używac E500 i E330 i wiem co piszę. :D

salvadhor
7.03.07, 21:53
No w końcu coś się w tym wątku dzieje ... :D

YxasoR
7.03.07, 21:53
Jakie dowody? Wystarczy porownać sprzęty.
Prosze mi wskazać jakiegokolwiek Olympusa, który w czymkolwiek przewyzsza S5pro , tylko prosze nie pisac o stabilizacji w korpusie, która ma sie pojawic w E510 (notabene wynalazek Minolty sprzed kilku lat, powielony juz w Pentaxie) , bo do Fuji i Nikona i Canona jest duzo lepiej działajaca stabilizacja w optyce oraz funkcji "live view" obecnej we wszystkich kompaktach. :D
Słuchaj trolu!! Ty pierwszy napisałeś, że S5 jeste lepszy od wszystkich Olympusów (nawet tych co się nie pojawiły) to udowodnij swoje słowa. Tak jest na całym świecie. Oskarżam o coś to daje dowód, a nie każe innym szukać usprawiedliwień...

A Leica jak widać systematycznie pokazuje jakiś obiektyw...

salvadhor
7.03.07, 21:56
Mam sentyment do Fuji, nadal mam Atari ze znaczkiem tej górki ...

Andrzej100
7.03.07, 21:56
Jak mozna niewidomemu udowodnić że białe jest białe? :mrgreen:

The z00m
7.03.07, 21:56
Ponawiam propozycję zbanowania Andrzeja100 :mrgreen: Ban, ban...

suchar
7.03.07, 21:56
Andrzej100: sam nawet napisales, ze nie miales S5pro w reku... Tym bardziej nie miales E510, a E1-next jeszcze nawet nie ma i nie wiadomo, co konkretnie bedzie w sobie mial! Na jakiej podstawie piszesz takie rzeczy?! Szczegolnie w stosunku do E1-next, o ktorym jeszcze abrdzo malo wiadomo?!

willow32
7.03.07, 21:57
Najlepiej to wziąć ten aparat do ręki, porobić zdjęcia i wtedy bedzie wiadomo dlaczego bije na glowę kazdego Olympusa.

Radek by to nazwał fujitalibanem :D

Andrzej100
7.03.07, 21:57
Andrzej100: sam nawet napisales, ze nie miales S5pro w reku... Tym bardziej nie miales E510, a E1-next jeszcze nawet nie ma i nie wiadomo, co konkretnie bedzie w sobie mial! Na jakiej podstawie piszesz takie rzeczy?! Szczegolnie w stosunku do E1-next, o ktorym jeszcze abrdzo malo wiadomo?!
Na podstawie "rewolucyjnych" doniesień o tym hipotetycznym sprzęcie, co jakis czas "przemycanych" do internetu, czy oficjalnie podawanych przez Olympusa.

YxasoR
7.03.07, 21:58
Jak mozna niewidomemu udowodnić że białe jest białe?:mrgreen:
to jak nie możesz udowodnić to nie pleć bzdur.

suchar
7.03.07, 22:02
Andrzej100: sam nawet napisales, ze nie miales S5pro w reku... Tym bardziej nie miales E510, a E1-next jeszcze nawet nie ma i nie wiadomo, co konkretnie bedzie w sobie mial! Na jakiej podstawie piszesz takie rzeczy?! Szczegolnie w stosunku do E1-next, o ktorym jeszcze abrdzo malo wiadomo?!
Na podstawie "rewolucyjnych" doniesień o tym hipotetycznym sprzęcie, co jakis czas "przemycanych" do internetu.

Fajnie, tylko to chyba nic pewnego, co nie? E1-next jeszcze nie ma, wiec jak mozna go z czyms porownywac?! Jaki bedzie i co bedzie mial bedzie wiadomo, jak Olympus to powie lub jak go pokaza. Moze porownajmy jeszcze S5pro do nowego Nikona FF, nad ktorym Nikon pacuje? Tez go nie ma, nie wiadomo nawet, czy bedzie, ale to chyba nie przeszkadza. Jakies informacje sie na pewno znajada, moze np. ze bedzie mial wbudowany silnik odrzutowy i bedzie mogl latac na pilota, wiec mozna porownywac.

Andrzej100
7.03.07, 22:04
Jak mozna niewidomemu udowodnić że białe jest białe?:mrgreen:
to jak nie możesz udowodnić to nie pleć bzdur.
Prosze bardzo - cechy S5pro "bijące na glowę " Olympusa - praktycznie wszystkie, do przeczytania w linku , który zamieścilem nieco wyzej. :mrgreen:

pagus
7.03.07, 22:07
...podczas zimnej wojny sowieci tez mieli "wszytsko bijace na glowe" teraz mozna na bazarku ich technike kupic :)

YxasoR
7.03.07, 22:08
Jak mozna niewidomemu udowodnić że białe jest białe?:mrgreen:
to jak nie możesz udowodnić to nie pleć bzdur.
Prosze bardzo - cechy S5pro "bijące na glowę " Olympusa - praktycznie wszystkie, do przeczytania w linku , który zamieścilem nieco wyzej. :mrgreen:
którego Olympusa po pierwsze? po druge wymień te cechy, a nie każesz nabijać licznik jakiejś stronce...
po trzecie przestań robić z siebie błazna, który udaje, że nie wie jak się dyskutuje z ludźmi. Chyba, że nie udajesz.... :roll:

Andrzej100
7.03.07, 22:11
Jak mozna niewidomemu udowodnić że białe jest białe?:mrgreen:
to jak nie możesz udowodnić to nie pleć bzdur.
Prosze bardzo - cechy S5pro "bijące na glowę " Olympusa - praktycznie wszystkie, do przeczytania w linku , który zamieścilem nieco wyzej. :mrgreen:
którego Olympusa po pierwsze? po druge wymień te cechy, a nie każesz nabijać licznik jakiejś stronce...
Którego? - wybierz sobie ktoregokolwiek. Gdybym mial wymienic te cechy, to musialbym przepisać/skopiowac całą specyfikacje techniczna Fuji S5pro. :D

YxasoR
7.03.07, 22:13
Którego? - wybierz sobie ktoregokolwiek. Gdybym mial wymienic te cechy, to musialbym przepisać/skopiowac całą specyfikacje techniczna Fuji S5pro. :D
No tak rzeczywiście, jakie to piękne... Zgadzam się z Tobą. Wybrałem E-10 i rzeczywiście S5 jest lepszy... Tylko wizjer jakiś ma mały przy E-10...

mateuss
7.03.07, 22:14
A niech sobie będzie lepszy. Olympus to Olympus. jak się nie ma tego co się lubi to się lubi co się ma!

skow
7.03.07, 22:17
>> Andrzej100
>> Którego? - wybierz sobie ktoregokolwiek.

To ja wybieram zdjęcia seryjne:
1 zdjęcie na sekundę w S5PRO

suchar
7.03.07, 22:18
Rany, zaraz sie zacznie dyskusja o telecentrycznosci... Ja nadal nie rozumiem, jak ty Andrzeju100 porownales S5pro, ktorego nie miales w rekach (to jeszcze ujdzie), z nieistniejacym (ale to juz nie) E-x. Jak dla mnie mistrzostwo swiata. A moze ty widzisz przyszlosc? Jesli tak, to powiedz, kiedy E-x bedzie dostepny i za ile. Wielu czeka na te informacje...

Proponuje przeniesc te bezsensowna i durna dyskusje do wysypiska, bo tylko zasmieca temat.

Andrzej100
7.03.07, 22:19
Rany, zaraz sie zacznie dyskusja o telecentrycznosci... Ja nadal nie rozumiem, jak ty Andrzeju100 porownales S5pro, ktorego nie miales w rekach (to jeszcze ujdzie), z nieistniejacym (ale to juz nie) E-x. Jak dla mnie mistrzostwo swiata. A moze ty widzisz przyszlosc? Jesli tak, to powiedz, kiedy E-x bedzie dostepny i za ile. Wielu czeka na te informacje...

Proponuje przeniesc te bezsensowna i durna dyskusje do wysypiska, bo tylko zasmieca temat.
Moze lepiej dokladniej przeczytaj co napisałem.

willow32
7.03.07, 22:31
A niech sobie będzie lepszy. Olympus to Olympus. jak się nie ma tego co się lubi to się lubi co się ma!

dokładnie, dajcie spokój, nie warto bić piany :) chłop was podpuszcza a wy dajecie się jak małe dzieci :) Fuji robi świetne aparat i to jest fakt, gdybym miał zmienić system to pewnie na Fuji, ale tylko ktoś bez wyobraźni albo niespełna rozumu podjąłby sie wskazania lepszego w starciu z Olympusem choćby dziadkiem :)

Rafał Czarny
7.03.07, 22:32
Ot, takie hobby. Trolowanie...

suchar
7.03.07, 22:41
Ja koncze swoj udzial w tej wielce interesujacej dyskusji. Napisze tylko: Andrzeju100, przeczytalem co napisales, i wlasnie dlatego nie moge uwierzyc, ze udalo Ci sie porownac Ex z S5Pro.
Pzdr

Lakuta
7.03.07, 23:16
hehe Niezła z Ciebie zlewa Andrzej 100 :mrgreen:
nie widziałem, nie miałem w rękach, a jestem mądry jak Dalajlama :D
Nawet jakbyś miał to nic by to nie dało bo to nie tabelka bije tabelkę, tylko umiejętności wykorzystania sprzętu.
Życzę Ci takich zdjęć jak robi mój kumpel Nikonem D40, którego wszystkie tabelki biją .
Może ty też coś bijesz w domu ;) , bo sądząc z wypowiedzi to masz chyba naście latek i niewiele w życiu widziałeś

Lakuta
7.03.07, 23:18
uff pierwszy raz sobie potrollowałem, :oops:
i już mi lepiej :D

zibi1303
7.03.07, 23:57
Uff, wszystko powiedzieliście za mnie, ani sie objerzałem :).
A ja tylko grzecznie się chciałem zapytać, czy może są jakoweś nowiny i o Fuji, których teraz pełno......

Lakuta
8.03.07, 00:10
pewnie pokażą działającego na Pma, bo na Photokinie była tylko wydmucha.
Mimo lekkiego zapóźnienia umysłowego Andrzeja100 (szkoda,że nie 102) nie da sie ukryć , że to fajny aparatek i pewnie jakość zdjęć będzie b.dobra. |Co do ergonomii to każdy kto się bawił D200 może też powiedzieć dobre słowo

zibi1303
8.03.07, 00:23
Fuj to marka którą bardzo poważam, dawno temu miałem fujka S2100, który robił niezłe już wtedy fotki. SPro to na pewno dobry aparat

Andrzej100
8.03.07, 00:32
pewnie pokażą działającego na Pma, bo na Photokinie była tylko wydmucha.
Mimo lekkiego zapóźnienia umysłowego Andrzeja100 (szkoda,że nie 102) nie da sie ukryć , że to fajny aparatek i pewnie jakość zdjęć będzie b.dobra. |Co do ergonomii to każdy kto się bawił D200 może też powiedzieć dobre słowo
Fuji S5 pro jest juz w sprzedaży, ale z tak powaznym zapóżnieniem umyslowym jak Twoje, trudno to zauwazyć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RadioErewan
8.03.07, 00:41
Nie przeniosłem tu tego wątku, by się dalej naparzać jak dwóch takich na jednym innym forum. Proszę o złagodzenie dziobania. Plonkownicę uruchamiam, wziuuuuuuuu!

ps. Jest w sprzedaży, a może siakieś niefirmowe sample są? Najlepiej RAWy?

Raczej nie pozdrawiam, ale ostrzegam.

chomsky
8.03.07, 01:10
Zdjecia z tego S5 takie jakies mulaste sa okropnie. I wolny to jest aparat. I te kolorki- takie podbicie purpurki na buziach. Koszmar. Mam dwa kompakty Fuji to wiem jakie maja kolorki.
Czesc.Ch.

konopia
8.03.07, 01:59
oferta z "jessops"

Fujifilm Finepix S5 PRO Digital SLR Body Only - Ł999.00
In Stock - Next working day delivery available

Lakuta
8.03.07, 09:40
Nie przeniosłem tu tego wątku, by się dalej naparzać jak dwóch takich na jednym innym forum. Proszę o złagodzenie dziobania. Plonkownicę uruchamiam, wziuuuuuuuu!

ps. Jest w sprzedaży, a może siakieś niefirmowe sample są? Najlepiej RAWy?

Raczej nie pozdrawiam, ale ostrzegam.

no dobra już nie będę bo szkoda prądu, na takim poziomie to można jeszcze dużo powiedzieć.
:roll:

KaarooL
8.03.07, 23:53
noo, jeśli to nie będzie kiszka, to trzeba będzie się poważnie zastanowić nad tym modelem... dajmy kwartał testerom...

Andrzej100
9.03.07, 00:06
Na temat Fuji S5 pro to w zasadzie wszystko wiadomo - jakość zdjęć - praktycznie identyczna z S3pro, szybkość minimalnie wyzsza od S3pro, znacznie powiekszony bufor pamieci, przez co ponad dwukrotnie zwiększono ilość zdjęc w serii, pozostale cechy korpusu, ergonomia - żywo z Nikona D200.

chomsky
9.03.07, 17:22
Czyli jeszcze jeden niszowiec glebinowy. Coz matryca z S3 to troche za malo jak na kilka lat postepu technicznego.
Czesc.Ch.

johan
9.03.07, 17:58
Cena S5PRO w Polsce to 7300:
foto-net (http://www.foto-net.pl/sklep/pokaz_karte.php?PHPSESSID=73882baf5dc8857eb43e4fd8 683b8b0f&idt=16603&PHPSESSID=73882baf5dc8857eb43e4fd8683b8b0f)

cra3y
9.03.07, 19:00
Coz matryca z S3 to troche za malo jak na kilka lat postepu technicznego.

wydaje mi sie, ze projekt matrycy z S3, pewnie troche ulepszony + wykonanie matrycy w nowszej technologii (linii itp)

powinno sie to przekladac na lepsza jakosc, jak bedzie - zobaczymy, poniewaz jpgi (z tej japonskiej strony) sa koszmarne ...

chomsky
9.03.07, 23:01
Z tego co ogladalem z zainteresowaniem porownanie do S3 nie nastraja optymistycznie, fotki sa bardzo podobne, mam wrazenie, ze jednakowe. Chociaz pisano sporo o FD i jakichs tam kombinacjach z symulatorami blon filmowych. Jednak po to jest oprogramowanie w kompie a nie popierdulki w aparacie.
Zeby nie bylo, S3 to porzadny obraz i nasycony ladnie i matryca daje fajne kontrasty. Bardziej mi sie podoba w fotkach przyrody. Bo buzie maja ta fujikowata roz- purpurke.
Puszka Nikona jest jak najbardziej ok. Ale liczylem na nowa matryce a nie gadanie o nowym oprogramowaniu. Troche sie zawiodlem.
Czesc.Ch.

The z00m
9.03.07, 23:07
Strasznie cicho o S5Pro. Zrobi się o nim głośniej jak stanieje niczym S3Pro i trafi pod strzechy. Za ponad 7000 zł to zapewne nie będzie żadna rewelacja. Wolałbym dołożyć do Canona 5D.

rzysk
10.03.07, 21:00
po 1) Fuji S5Pro a Olympus - porownanie bez sensu, kazdy model jest inny i wykonywany pod konkretnego klienta. wiec taki S5PRO odpada w przedbiegach dla osoby ktora lubi male aparaty E400, dla osoby ktora chce miec stabilizacje i LV E510 itd.
2) obiektywy SAMYM body zdjec nie zrobisz do tego potrzebne sa dobre obiektywy, a olympus takowe posiada w bardzo dobrych cenach. widzialem z tego samego pulapu cenowego zdjecia olympusa i nikona/canona i sorry bardzo ale nikon i canon sie chowa. chyba ze zainwestuje sie w drozsze szkla - pulap cenowy 2000zl
3) co do jakosci zdjec canon/nikon/fuji/olympus - proponuje test na obiektywie SIGMY ktora to wypuscila juz pare modeli pod wszystkie firmy - przykrecic statyw-studio (WTEDY ZAWALCZYMY).
JESTEM PEWIEN ze SYSTEM 4/3 ZWYCIEZY (fizyki sie nie pokona) w olympusie winietowaie i aberacje zapewne beda najmniejsze jak i ostrosc najwieksza - testy przy ISO 100.
wtedy okaze sie ktore to BODY robi najlepiej - oczywiscie w tym samym pulapie cenowym

reasumujac
nie ma sensu pisac, ze cos jest lepszego od drugiego jezeli jest dedykowane pod konkretna klientele. dla mnei pojawil sie aparat ktory jest mistrzostwem swiata i jest nim E510.
chcialem kupic 30D jednak Olympus wygral ze wzgledu na LV co dla mnie jest bardzo istotne - szkoda tylko ze nie jest monitorek ruchomy. czesto gesto robie zdjecia z nad glow lub parteru - tylko dlatego wzlekalem z zakupem 30D. E510 to jest to.
a jak chcesz pisac ze cos jest naj to sie zastanow bo wszystko zalezy od punktu widzenia
aparat ie robi zdjec - a fotograf i to fotograf czy to pro czy amator kupuje taki aparat ktory bedzie wygodnym narzedziem do jego warsztatu i ulatwi focenie. a nie super hiper wynalazkiem ktorego nawet w 0,5% sie nie wykorzysta.


dla mnei E510 na dzien dzisiejszy jest najlepszy i to porownujac z MARKami czy innymi rewelacyjnymi aparatami
dla innych z forum widze ze E1 dla jeszcze innych kompakty

wiec kup sobie kolego mily ta S5PRO i nie przynudzaj - to jest forum Olympus'a ;) i my jestesmy w pelni szczesliwi i bez tego wynalazku

a jak ktos bedzie chcial to sobie kupi i Canona 5D jesli pelna klatke potrzebuje czy cookolwiek innego - wolny wybor jego kasa, byle wybor byl pozniej dobrze wykorzystany.

widzialem osoby, z super lustrami, a niemajacymi podstaw - D200 i w pelni wykorzystywanie tego aparatu jako idiot camery, ale grunt ze posiada wyczes. :)))

ale sie rozpisalem ;) ale tak mnie naszlo na p3p3 ;)

ktos napisal ze woli CANONa 5D i w pelni sie z nim zgadzam :)

pozdro

dinx6
10.03.07, 21:37
dżizas krajst, czy doczekam kiedyś chwili w której ktoś zechce udowodnić wyższość aparatu A nad aparatem B, posługując się materiałem dowodowym w postaci WŁASNYCH ZDJĘĆ??? ile można słuchać takich bzdurnych dyskusji?

podziwiam Was forumowicze za ten zapał do zabawy w piaskownicy. ciebie Andrzej100 też podziwiam, rozrzuciłeś zabawki, rozkopałeś piasek i plotąc głupoty zostałeś królem podwórka.

rrrradek
10.03.07, 21:38
Dokładnie rzysk.
Wszelkie tego typu dywagacje, że canon czy Fuji s3pro lepszy od olka sa bez sensu. powtarzam bez sensu. Nie chodzi tu o to, że ktoś ma olka i będzie go zachwalał a ktoś inny canona i też będzie go zachwalał. Większość testów porównawczych nie do końca jest pisanych z sensem bo porównanie body olka do canona czy fuji i innych przy założeniu, ze każdy ma inny obiektyw mija sie z celem to tak jakby porównać max prędkośc dwóch samochodów dwóch różnych marek lecz jednym jechać po autostradzie a drugim jechać droga polną. wiadomo, że na autostradzie osiągniemy większa prędkość. ja kupiłem olka bo namówił mnie do tego kolega z tego forum choc już miałem kupić nikona d70s. Czy zrobiłem dobrze? nie wiem bo nie jestem jeszcze na tyle dobry, żeby do końca stwierdzić czego mi trzeba. Z tego co do tej pory zauważyłem wiem, ze potrzebuje stałki ale to już inna historia.

Andrzej100
10.03.07, 23:00
W latach siedemdziesiatych w Polsce twierdzono, że Polski Fiat 125p to jeden z najlepszych europejskich samochodow (o ile nie najlepszy), znacznie lepszy niz wszystkie VW, Ople, Peugoty, Renaulty i inne równie kiepskie marki, nawet zorganizowano bicie rekordów prędkości na 25 i 50 tys. km...
Lustrzanki Fuji, Nikona, Canona - przecież to tylko przestarzale technologicznie zabawki, ktorymi nie powinno sie robic zdjęć. :D

dinx6
11.03.07, 00:27
W latach siedemdziesiatych w Polsce twierdzono, że Polski Fiat 125p to jeden z najlepszych europejskich samochodow (o ile nie najlepszy), znacznie lepszy niz wszystkie VW, Ople, Peugoty, Renaulty i inne równie kiepskie marki, nawet zorganizowano bicie rekordów prędkości na 25 i 50 tys. km...
Lustrzanki Fuji, Nikona, Canona - przecież to tylko przestarzale technologicznie zabawki, ktorymi nie powinno sie robic zdjęć. :D

no i nadał temu co plótł polotu, wiatru pędu.

no comments. ignore.

The z00m
11.03.07, 01:10
W latach siedemdziesiatych w Polsce twierdzono, że Polski Fiat 125p to jeden z najlepszych europejskich samochodow (o ile nie najlepszy), znacznie lepszy niz wszystkie VW, Ople, Peugoty, Renaulty i inne równie kiepskie marki, nawet zorganizowano bicie rekordów prędkości na 25 i 50 tys. km...
Lustrzanki Fuji, Nikona, Canona - przecież to tylko przestarzale technologicznie zabawki, ktorymi nie powinno sie robic zdjęć. :D

Zastanawiam się jak długo pobędziesz jeszcze na tym forum? Piszesz w sposób bardzo prowokacyjny... w stylu Robina102 tylko jesteś troszkę mniej dokuczliwy.

RadioErewan
11.03.07, 01:13
Zastanawiam się jak długo pobędziesz jeszcze na tym forum? Piszesz w sposób bardzo prowokacyjny... w stylu Robina102 tylko jesteś troszkę mniej dokuczliwy.
Gdyby Robin mnie nie wyrolował, pisał by tu do dziś. Nie wyleciał za poglądy, mimo, że wielu klubowiczów wnosiło skargi/prośby/zaklęcia by się audiofila pozbyć.
Andrzej mógł by nieco złagodzić ton, ale i takiego przeżyjemy. Proszę się jednak nie obrażać wzajemnie, bo to nie sprzyja kohabitacji.

Pozdrawiam

Andrzej100
11.03.07, 02:29
W trosce o lepsze samopoczucie uzytkownikow forum proszę Admina o usunięcie mnie z tego wielce szanownego grona.
W przeciwienstwie do tego co funkcjonowalo na forum zanim zostalo ono oficjalnym "ramieniem" firmy Olympus Polska dzisiaj nie toleruje sie tu opini innych od wychwalania produktow tej firmy.
Myślę, że powinno się to spotkać z (delikatnie mowiąc) ogólną aprobatą i pozwoli na podniesienie statystyki jeszcze bardziej zadowolonych klientów firmy Olympus.

RadioErewan
11.03.07, 02:34
Nigdy nie zrozumiem zawiłości natury ludzkiej. Oczywiście, że ci konta nie usunę.

Pozdrawiam

kisi
11.03.07, 13:48
W trosce o lepsze samopoczucie uzytkownikow forum proszę Admina o usunięcie mnie z tego wielce szanownego grona.
W przeciwienstwie do tego co funkcjonowalo na forum zanim zostalo ono oficjalnym "ramieniem" firmy Olympus Polska dzisiaj nie toleruje sie tu opini innych od wychwalania produktow tej firmy.
Myślę, że powinno się to spotkać z (delikatnie mowiąc) ogólną aprobatą i pozwoli na podniesienie statystyki jeszcze bardziej zadowolonych klientów firmy Olympus.

Gostek jestes ciezej strawny anizeli rządowe buraki i ziemniaki. WIesz co - po prostu nie musisz tutaj przychodzic, to proste prawda ? Po co prosic usuncie mnie, po co ? No chyba ze chodzi o bicie piany...

C+
11.03.07, 15:06
Chyba czas zamknąć, bo niczego pozytywnego tutaj już nie przeczytamy :|